18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-19, 3:00
Halrnan napisał/a:

motocykliści zabili dziadka mojej żony. dlatego siedzę na tym portalu. oby sprawiedliwość was dosięgnęła



Dosięgnęła sprawcę? Wielu kiblarzy to architekci ich własnego spierdolenia więc to tylko kwestia czasu aż ktoś nie spojrzy w lusterko
Zgłoś
Avatar
Heski 2023-07-19, 18:03
Jeszcze kurwa w Japonkach jechał

W Japonkach jechał debil...
Zgłoś
Avatar
Sidas636 2023-07-19, 19:40
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Myśli typowej motopizdy: Łuuutuuutuutuutuuu, mam pierwszeństwo, łuuutuuutuutuutuuu, dam w ten sposób sygnał kierowcom aut że zapierdalam pomiędzy, łuuutuuutuutuutuuu, to oni muszą patrzeć w lusterka i uważać przy zmianie pasa i na skrzyżowaniach, łuuutuuutuutuutuuu, kierowca skręcający w lewo ma patrzeć między inne pojazdy, bo przecież mogę z pomiędzy nich wypierdolić z prędkością 70 kmph, łuuutuuutuutuutuuu mój bolid daje mi nieśmiertelność, łuuutuuutuutuutuuu - ten dźwięk ma cię ostrzec kierowco, że nadciągam (niczym klakson w indiach - jadę, ustąp mi, bo jestem królem ten drogi!), łuuutuuutuutuutuuu, tylko pizdy stoją na światłach, stosują się do znaków i ogarniają przepisy drogowe, łuuutuuutuutuutuuu... I tak można by wymieniać do usranej śmierci.
Kurwa, co za zjebana nacja, mam nadzieję, że chociaż "rumak" ucierpiał na tyle, że cwel będzie miał urlop, dopóki nie naprawi tego wypierda. A jakby połamał nogi, a najlepiej kręgosłup, to byłoby mega.



Piękny jest ten skowyt upośledzonego człowieczka, który całe życie dyma w MPK i jest dymany przez wszystkich dookoła. A dzisiaj w nocy po godzinie 3ej, będzie ŁUTUTUTUTUTU na osiedlach i na cichych osiedlach, żeby was wszystkich obudzić, będziecie ryczeć dalej w swoich czterech ściankach HAHAHAHA, jak już się zesrałeś to możesz pieluchę po swoim bąbelku założyć, najlepiej na mordę. XDDDDD
Zgłoś