18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
makumbah 2016-01-17, 22:32 7
Waldek (MotoDoradca) i Zachar z Autocentrum.pl to moim zdaniem, jedyne godne uwagi osoby na polskim motoryzacyjnym youtube, zajebistą robotę robią.
Zgłoś
Avatar
valdziu 2016-01-17, 22:39
makumbah napisał/a:

Waldek (MotoDoradca) i Zachar z Autocentrum.pl to moim zdaniem, jedyne godne uwagi osoby na polskim motoryzacyjnym youtube, zajebistą robotę robią.



Dziękuję za tak miłą opinię, z Zacharem na pewno też coś nagramy, jestem z nim w kontakcie
Zgłoś
Avatar
cveljan 2016-01-18, 0:19
pedałki sobie brandzlują
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2016-01-18, 0:37
Siedzą i pierdolą pół godziny. Nic ciekawego.
Tak, przewijałem co kilka sekund.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2016-01-18, 3:39 2
cveljan napisał/a:

pedałki sobie brandzlują



spiepszaj_dzbanie napisał/a:

Siedzą i pierdolą pół godziny. Nic ciekawego.
Tak, przewijałem co kilka sekund.



Śmietanka sadola w jakże wyczerpujący sposób podsumowała/streściła pół godzinny film. Powinniście zostać krytykami filmowymi. Na kewjku są wolne etaty.

Fajnie się słuchało, łapcie piwko. Ani razu nie przewijałem.
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2016-01-18, 9:12 2
Bardzo dobrze, że naśmiewano się z Europy która restrykcyjnie wymusza na koncernach ekologiczność. Ja mam takie zdanie, że ekologia i to całe globalne ocieplenie to mit i dobry sposób na zbicie kolosalnych pieniędzy. Koncernom samochodowym to na rękę, bo na filtrach DPF, downsizingnie, BlueTec'u można zarobić krocie, bo się psuje... Jeśli koncernom samochodowym tak zależy na ekologii to niech robią takie podzespoły, silniki, zawieszenia i całe auta które trwałością przewyższają kultową beczkę. Jak się mniej psuje, to mniejsza produkcja, więc fabryki emitują mniej zanieczyszczenia i o utylizacji pojazdów też nie będzie mowy, bo auta niezawodne zawsze będą w obrocie... tylko hajs się nie będzie zgadzać bo:
-Ekolodzy nie będą mieć o co walczyć.
-Koncerny bankrutują, bo samochody się nie psują.

Po drugie duże silniki mogą być ekologiczne... wystarczy zdjąć nogę z gazu, bo nigdzie nie jest powiedziane, że duże silniki muszą dużo palić, a jak mało pali to mniej emituje zanieczyszczeń... proste, więc zamiast zmuszać do kupowania mniejszych silników poprzez wyeliminowanie tych większych lepiej uczyć np eko jazdy, bo europa powoli... jakie powoli... już przypomina dyktaturę, bo cały czas naciska i zmusza.

Po trzecie ekologia z fabryk została cwanie przerzucona na zwykłych ludzi. Koncerny samochodowe powinny najbardziej dostać po dupie za eko politykę europy, a tu się okazuje, że to nie fabryki płacą za zanieczyszczenie które tworzą - tylko zwykli ludzie. Tak jak już wyżej napisałem - Filtry DPF, systemy start stop które skutecznie wykańczają rozruszniki i jeśli mamy diesla to i turbiny, downsizing, lub jakieś super systemy wtryskujące super specyfik który super zmniejsza kaloryczność spalin. Tutaj koncerny odbierają sobie pieniądze za restrykcje które zostały na nich nałożone.

Także jak widać cymbały które rządzą UE w ogóle nie znają się na jakiejkolwiek polityce, bo jeśli UE coś nakłada na koncerny samochodowe, to koncerny samochodowe przerzucą to na zwykłych ludzi, a że zwykli ludzie są najniżej w hierarchii, to bulą ciężki pieniądz za fanaberie UE... no ale cóż... skończę ironicznie - Europa da się lubić! i z tym was zostawiam.
Zgłoś