18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Coś dla miłośników motoryzacji



Materiał własny .
Film dla miłośników samochodów , a zwłaszcza kamerowania ich .
Tydzień chodzenia po Wiedniu . Takie cacka tam jeżdżą!
Zgłoś
Avatar
mroz 2013-01-09, 12:42
Wieśniak pisze WE Wiedniu...
Zgłoś
Avatar
Michaszysz 2013-01-09, 12:46 2
Boże jaka nienawiść i zazdrość bo koleś sobie auta ponakręcał w Wiedniu. Sami jesteście wieśniakami, skoro wyzywacie innych bez powodu. Ciekawe ilu z was cwaniaki powiedziałoby mu to w twarz
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2013-01-09, 12:53
Fajny materiał. Mają ludzie kasę to sobie ją wydają.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-01-09, 13:08 2
Nigdy nie rozumiałem, nie rozumiem podniecania się samochodami, motocyklami i innymi przedmiotami martwymi. Wole ładne laski pooglądać
Zgłoś
Avatar
marekdrag 2013-01-09, 13:14
jak jarają was takie klimaty to polecam wycieczkę do Monako. Powykręcana szyja gwarantowana
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-01-09, 13:15
w wiedniu byłem jakieś 10 lat temu i co wspominam to tylko auta... daleko nam
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-01-09, 13:19 3
pojechaliście do Wiednia po co, biednie jesteście czy co?

a szczerze niezły polew musieli mieć z was rodowici Austriacy, aż mi was żal
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2013-01-09, 13:21 2
Same mercedesy, ferrari, maserati, porsche, audi, bmw, trochę lambo...

Co to kurwa jest? U nas się takie samochody wyróżniają bo nie ma, bo bieda - Tam natomiast NIE, jak już ktoś wyżej pisał, nie robią wrażenia.

A po co kupuje się drogi i ładny samochód? Po to by się wyróżniać i zaznaczyć ile ma się pieniędzy, tj. "klasę" społeczną, prawda? Piękny przykład debilizmu tamtejszych obywateli.

Jeśli już chcieli się wyróżniać, to mogli pieniądze wydane na te zajebane ferrari czy lambo wydać na samochody które będą JEDYNYMI w mieście. Różnorakie prototypy, egzemplarze liczone w paru setkach sztuk, samochody stare i odrestaurowane, samochody z kosmosu typu Wector W8 - kurwa, to byłoby wyróżnienie, a nie jakieś pierdzące ferrari. Pierdzące, bo to nie jest dźwięk, dźwięk samochodu to jest tutaj:



Gdybym miał okazję przejechać się do Wiednia nawet za darmo - nie skorzystałbym - budynki chuja mnie obchodzą, ich kultura także, samochody i damy chujowe a ludzie widocznie są debilami.

PS. Nie hejtuję, po prostu lubię lubię samochody, SAMOCHODY a nie resoraki.
Zgłoś
Avatar
BeProud 2013-01-09, 13:27
Byłem kilka razy w Wiedniu i rzeczywiście jeżdżą tam niesamowite fury. Z drugiej strony Wiedeń jest chyba mekką hipsterów...
Zgłoś
Avatar
borholt 2013-01-09, 13:31 2
P*erdolicie, dlatego że was nie stać na wycieczkę do Wiednia a tym bardziej na taki samochód
A teraz przestać hejtować wsiadać do Matizów i szybciutko do pracy bo na czynsz nie będzie
Zgłoś
Avatar
Szeryfinternatu 2013-01-09, 13:32 1
Faktycznie autka fajne, ale głos gościa jakby trzymał chuja w zębach.
Zgłoś
Avatar
c................w 2013-01-09, 13:34 1
lansowanie się tym że się fajne samochody widzi to czyste wieśniactwo. może za 20 lat kiedy odłoży sobie trochę, kupi 25 letniego i pojedzie nim na wycieczkę Korei Północnej żeby tam podniecać ludzi
Zgłoś
Avatar
Szeryfinternatu 2013-01-09, 13:34 1
Faktycznie, autka fajne, ale głos masz jakbyś trzymał chuja w mordzie.
Zgłoś
Avatar
cyssiek 2013-01-09, 13:45 1
Filmowania, łajzo
Zgłoś
Avatar
Piechur23 2013-01-09, 13:46
ten w F12 (4:06) widać że zapracowany - niema nawet czasu wyjąć kocyka i się pomodlić tylko napierdala Allah Akbar za kółkiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie