18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
bercisko 2019-11-10, 8:04
Paliwko się leje, będzie pieczona motopizda
Zgłoś
Avatar
uzumw 2019-11-10, 8:38
Więcej mocy, trampków i t-shirtów. Po chuj im kaski.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2019-11-10, 9:00 1
@Up
Jak umiesz jeździć rozsondnie to nie potrzetrzebujesz kasku.
Wiem, mam komarka.
Zgłoś
Avatar
i................i 2019-11-10, 10:34 5
gabriel0 napisał/a:

@Up
Jak umiesz jeździć rozsondnie to nie potrzetrzebujesz kasku.
Wiem, mam komarka.


Sprzedaj komarka i kup słownik
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2019-11-10, 11:17
Motocykle powinny mieć zakaz poruszania się po drogach publicznych, a niesubordynację należy karać konfiskatą sprzętu.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2019-11-10, 11:22 7
Andrzejas napisał/a:

Motocykle powinny mieć zakaz poruszania się po drogach publicznych, a niesubordynację należy karać konfiskatą sprzętu.



Debile powinni mieć zakaz wypowiadania się w sieci
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2019-11-10, 11:32 2
Motocykliści mają swoje za uszami ale w tym wypadku będe ich bronił, tu ewidentnie zawalił kierownik białego który na zakręcie dał ciała.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-11-10, 11:44 1
A ja uważam, że jednoślad dla każdego człowieka na 16 urodziny, ostatecznie 18, to byłaby wspaniała walka z przeludnieniem planety
Zgłoś
Avatar
racing 2019-11-10, 11:54 5
Janusz_k napisał/a:

Motocykliści mają swoje za uszami ale w tym wypadku będe ich bronił, tu ewidentnie zawalił kierownik białego który na zakręcie dał ciała.



Co ty pierdolisz? Spójrz kurwa na zielone auto na początku filmu... Ono tak jak i wszystkie motopizdeczki jadą lewym pasem, więc mamy do czynienia z ruchem lewostronnym. Białe autko było na swoim pasie i ewidentnie próbowało spierdalać na pobocze.
Na całe szczęście nie zdążyło zjechać przed debilem
Zgłoś
Avatar
dogip 2019-11-10, 13:26
No i w chuj głośniki mi rozjebalo.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-11-10, 15:09 3
Powinien być ustawowy obowiązek dobijania rannych motopizd po wypadkach. A zresztą przed wypadkami też.
Zgłoś
Avatar
No-idea 2019-11-10, 15:38
Co za kurwa matoł - to było pierwsze co mi się wyrwało.
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2019-11-10, 16:29
dogip napisał/a:

Co ty pierdolisz? Spójrz kurwa na zielone auto na początku filmu... Ono tak jak i wszystkie motopizdeczki jadą lewym pasem, więc mamy do czynienia z ruchem lewostronnym. Białe autko było na swoim pasie i ewidentnie próbowało spierdalać na pobocze.
Na całe szczęście nie zdążyło zjechać przed debilem


Spokojnie bo Ci żyłka pęknie, zapomniałem o tym na początku i tyle, co nie zmienia faktu że na zakręcie się spotkały dwa dzbany.
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2019-11-12, 12:22
@up jednym dzbanem jest motocyklista który na ciągłej wyprzedzał i nie umiał nawet spierdolić na własny pas.
A drugim dzbanem jesteś ty.... jeśli nie widzisz oczywistych oczywistości w sytuacji z filmiku.
Zgłoś