18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
maxvolumePL 2013-01-23, 0:29 4
Dzięki za wrzutę, potrzebowałem tego.
Zgłoś
Avatar
bartnik1 2013-01-23, 3:23
taa a gdzies w połowie USPostal zapieprza na koksie...
Zgłoś
Avatar
WiktorS 2013-01-23, 10:55
bartnik1 napisał/a:

taa a gdzies w połowie USPostal zapieprza na koksie...



Przeoczyłeś Lance'a Armstrong'a. Jak mogłeś!
Zgłoś
Avatar
kysiokysio 2013-01-23, 13:37
Dzięki piwo za przypomnienie jak bardzo mi się nie chce
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-01-23, 18:07 7
WiktorS napisał/a:



Przeoczyłeś Lance'a Armstrong'a. Jak mogłeś!



Myślisz, że koks to wszystko? Zrób sobie cykl i zobaczymy, czy to cokolwiek w tobie zmieni. Bez treningów do upadłego, wielkiego zawzięcia i pasji chuj ci po sterydach.

Ogólnie dobra gadka motywacyjna, niektórym jest to bardzo potrzebne. W sprzedaży jest mnóstwo nagrań takich "Nauczycieli życiowych" w typie "Yes you can!".
Zgłoś
Avatar
swiechu 2013-01-23, 18:08
oglądnąłem do dupstepa
Zgłoś
Avatar
Stefan_Siarzewski 2013-01-23, 18:13 1
Twardym trza być a nie miętkim !

Zgłoś
Avatar
SyntholMan 2013-01-23, 18:20 3
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-01-23, 18:20
Piękny motywator, aż chce mi się iść szukać roboty na nocki
Ale jednak nie jutro wstanę i będę nakurwiał w gry jak zawsze, bo na nic więcej mnie nie stać.

Tak na serio polecam jeszcze motywator Arniego, pewnie gdzieś na sadolu go znajdziecie.
Zgłoś
Avatar
ConorBro 2013-01-23, 18:24
Można by prosić o link do downloadu lub do źródła?
Zgłoś
Avatar
muraaas 2013-01-23, 18:53
Akurat epojady nie są najlepszym przykładem. Lepiej działają filmy typu "Peaople are awsome..."
Zgłoś
Avatar
Doomik 2013-01-23, 19:01
ee chuj tam. Wszystko i tak masz w głowie, a pierdolety w stylu "idź do celu, pod prąd" bla bla bla jakoś nigdy nie dawały mi rady. Może innym dają, nie wiem. Znam swój organizm na tyle, że wiem, iż nie potrzebuje on głosu pierdoloącego dziada, tylko dobrej muzy i mojego własnego nastawienia, którego na pewno nie zmienią filmiki z YT, o.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-01-23, 19:43
Wszystko zaczyna się w głowie. Bez silnej psychiki, bez woli walki i nieludzkiego uporu nie osiągniesz nic.

Wiem, że to raczej słaby przykład, bo "Batman: Początek" nie jest może najambitniejszym filmem, ale padło tam jedno zdanie, którego geniuszu nie są pewnie świadomi sami scenarzyści. Mianowicie: "Trening jest niczym... liczy się wola". I to jest prawda. Wysportowane ciało jest tylko fizyczną manifestacją silnego umysłu.

Wiem coś o tym, bo przeszedłem przez ogromny wysiłek... udało mi się zrzucić 30 kg i nie osiągnąłbym tego, gdyby nie codzienna automotywacja. Każdy musi znaleźć sposób, który na niego działa. Ja już swoje wypracowałem
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-01-23, 19:50
Tak ,generalnie zrob wszystko co w Twojej mocy a gosc wezmie koksa i cie wytyma
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie