18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
rogal141 2015-11-16, 2:12 9
Dać tam lewaka i niech powie, że Boga nie ma i się modlą do nikogo ciekawa jaka reakcja by była ;D
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-11-16, 2:13 134
up

Jeśli taka jak myślisz to okazałoby się, że nie różnią się niczym od muslimów.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2015-11-16, 5:08 3
ty sie nie różnisz za ta gównem we łbie od kozojebców
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2015-11-16, 6:08 36
rogal141 napisał/a:

Dać tam lewaka i niech powie, że Boga nie ma i się modlą do nikogo ciekawa jaka reakcja by była ;D



Tak bo ty myślisz, że by takiego kogoś pewnie najebali, to są normalni ludzie, tyle, ze tak się mobilizują do meczu.
Temat wiary to temat rzeka, jak dla mnie idiotyzmem jest wierzyć w coś zmyślonego co nie dało żadnego znaku, że istnieje. Ktoś sobie napisał biblie, wymyślił przykazania a cała rzesza ludzi żyje według tego bo tak im ktoś napisał.
Chuj, że 80 % tych wiernych łamie przykazania, na co dzień obraża boga swoimi słowami i czynami. Mi religia nie daje żadnej siły i żadnego poczucia bezpieczeństwa, religie są obłudą świata. To przez nią ginęli, giną i będą ginąć ludzie.
Jak wierzyć to w rzeczy realne, prawdziwe i żywe. To może mi dawać siłę. Za dużo niesprawiedliwości jest na świecie, bo przecież gdyby istniał bóg nie mógłby na to pozwolić
Zgłoś
Avatar
vass 2015-11-16, 6:23 29
Kurwa niech sobie każdy wierzy w co chce albo nie wierzy.
Ale do chuja zawsze się znajdzie jakiś nawiedzony dewiant katolicki, co będzie każdemu wpierdalał wiarę i zasady.
Chłopaki chcą to się modlą, ale do chuja nie biegają z krzyżem po boisku, ani nie przepytują kibiców, czy przypadkiem ich kibic to ateista.
Zgłoś
Avatar
Songo Master 2015-11-16, 7:07 1
rogal141 napisał/a:

Dać tam lewaka i niech powie, że Boga nie ma i się modlą do nikogo ciekawa jaka reakcja by była ;D



Dostałby kopa w dupę i by sam spierdolił do swoich.
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-11-16, 7:35 9
Przaśny polski patos czyli modlitwa i przekleństwa. Zabrakło tylko symbolicznego poczęstunku złożonego z kiełbasy i wódki, oraz całowania świętego obrazu.

Mogę zrozumieć że ich to motywuje, ale mi się nie podobało.
Zgłoś
Avatar
k................i 2015-11-16, 7:36 4
No i fajnie - taki odpowiednik nowozelandzkiej haki
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-11-16, 7:43 1
rogal141 napisał/a:

Dać tam lewaka i niech powie, że Boga nie ma i się modlą do nikogo ciekawa jaka reakcja by była ;D



Wiem że napisałeś to tylko dla piwek, pewnie piszesz o lewakach przy każdej okazji nawet jak jest temat o burzy z piorunami.

Odpowiem ci, reakcja byłaby żadna, ty bijesz każdego na ulicy kto ci się nie spodoba? Jesteś dziecinny.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2015-11-16, 8:28 2
ja pierdole co to za pierdolenie w komentarzach ? Jebac to czy sie modla przed meczem czy oglądają kolejny odcinek klanu... Wazne jest to, ze w nas plynie slowianska krew, tradycyjnie mielismy gigantow na naszych ziemiach, wspanialych rycerzy, chlopow silnych co miecze dwureczne w jednej lapie trzymali i machali jak wykałaczką...

Powinnismy wymiatac w rugby! Wychodzac na boisko to druzyna przeciwna powinna sie modlic - nie o zwyciestwo, ale by zeszli z boiska zywi. Wiec ja sie pytam gdzie sa Ci ludzie... ? Ja akurat bym zostal nosem wciagniety i do rugby sie nie nadaje
Zgłoś
Avatar
MADErrFAKErr 2015-11-16, 9:09 36
Większość komentarzy tutaj piszą jednak jebani idioci.Tak trudno wam spojrzeć na korzenie? Od wieków w naszym kraju naszym przodkom , w najważniejszych momentach towarzyszyła modlitwa .W wojnach , bitwach i codziennym życiu. Duża jej zasługa ,że nie mówimy teraz po niemiecku, rosyjsku czy chuj wie jakiemu i ,że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. A teraz pieprzeni pierdolcy oświeceni niebieskawą poświatą monitora będą uświadamiać innych ,że to nie trendi ? Wypierdalać !
Zgłoś
Avatar
LoboTaker 2015-11-16, 9:13
krzysiek_kili napisał/a:

No i fajnie - taki odpowiednik nowozelandzkiej haki


W gdańskiej drużynie jest jeden Nowozelandczyk, to i cała drużyna zawsze przed meczem tańczą hakę. Zarąbisty efekt
Zgłoś
Avatar
Krak 2015-11-16, 9:16
No, dał im mowę, prawie jak
Zgłoś
Avatar
mega_lis 2015-11-16, 9:26 3
MADErrFAKErr napisał/a:

Większość komentarzy tutaj piszą jednak jebani idioci.Tak trudno wam spojrzeć na korzenie? Od wieków w naszym kraju naszym przodkom , w najważniejszych momentach towarzyszyła modlitwa .W wojnach , bitwach i codziennym życiu. Duża jej zasługa ,że nie mówimy teraz po niemiecku, rosyjsku czy chuj wie jakiemu i ,że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. A teraz pieprzeni pierdolcy oświeceni niebieskawą poświatą monitora będą uświadamiać innych ,że to nie trendi ? Wypierdalać !



Zgadzam się z Tobą, ale oducz się proszę stawiania spacji przed przecinkiem, bo aż oczy bolą.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie