18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Motywacja
S................e • 2013-07-18, 22:32
Najważniejsza jest motywacja
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-07-19, 15:27 1
Żarty żartami, ale wkurwia mnie jak ktoś pisze "było" i wrzuca link sprzed półtora roku. No kurwa, wyobraźcie sobie, że niektórzy mimo wszystko mogli go nie widzieć bo nie przeglądają sadola dzień w dzień od momentu jego powstania.
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2013-07-19, 15:35
Pan_Marszałek napisał/a:



To jesteś w błędzie



Nie każdy przesiaduje cały dzień oglądając głupoty na sadolu i kwejkach więc zdarzy się, że nie widział jakiejś kompilacji :] Filmik sam z siebie tutaj jeszcze nie był. Więc krótko mówiąc
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-07-19, 16:04 1
Eustachy6 napisał/a:



Nie każdy przesiaduje cały dzień oglądając głupoty na sadolu i kwejkach więc zdarzy się, że nie widział jakiejś kompilacji :] Filmik sam z siebie tutaj jeszcze nie był. Więc krótko mówiąc



Krzywdy sobie nie zrobisz przeglądając starsze tematy.A jeśli duble nie będą usuwane, to Sadola zaleje fala wtórnych materiałów.

A tak w ogóle to z kim ja się kłócę:

Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-07-19, 18:38


To jest motywacja dla każdego sadysty! Niestety nie znalazłem w lepszej jakości.
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2013-07-19, 19:27
Pan_Marszałek

Śmiechłem, tak się podnieciłeś moim postem, że musiałeś zrobić screena mojego profilu wyjdź na dwór jak tak bardzo przejmujesz się gderaniem dziadów z internetu :]
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-07-19, 19:40
Eustachy6 napisał/a:

Pan_Marszałek

Śmiechłem, tak się podnieciłeś moim postem, że musiałeś zrobić screena mojego profilu wyjdź na dwór jak tak bardzo przejmujesz się gderaniem dziadów z internetu :]



Uważaj, bo ci gumka w majtach pęknie...
Zgłoś
Avatar
OstrySadol 2013-07-19, 20:53
Idę po popcorn
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2013-07-19, 21:51
@up to ja podskoczę po jakieś piwo. Kto załatwia panienki?
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-07-20, 10:58
@up Ja załatwię! Któryś jakieś preferencje co do oczu, włosów?
Zgłoś