18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ghorum 2013-09-27, 4:29
@Kislowy_wampir
Ostrożnie z bronieniem bandy prymitywów... Aczkolwiek pogratulować próby integracji/szukania akceptacji?

Gdyby te 2 strony komentarzy były jeszcze śmieszne, oryginalne. Ale one są po prostu jak wypociny 16-latków z pałą w ręku.

'Tym że jesteśmy BIALI' Ech... Nie mogę już jechać po żydkach?
Zgłoś
Avatar
Małg0rzata 2013-09-27, 4:31 8
Kislowy_wampir napisał/a:

@ up jabolmax
banda jebanych prymitywów czym wy się kurwa od ciapatych różnicie?

Chciałem Cię zacytować a dałem Ci piwo ehhh mój błąd, jak nie wiesz czym to masz problem stary i przejebane na sadolu, ale powiem Ci

Tym że jesteśmy BIALI, pomimo tego co tutaj wypisujemy to na codzień potrafimy uszanować kobietę, chyba że jest ciemno późno a ona idzzie w mini przez park, ale to wiesz przecież wszystkie One się o to same proszą



Wypisuję się z bycia białą, jeśli mam dzielić z czymś takim jak ty miejsce we wspólnocie. Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że ludzie nie chorujący na niziny społeczne, powiedzieliby raczej coś w stylu:

Tym się różnimy od królików, dresów, meneli i podobnego typu elementu, że nasze myśli nie krążą bez przerwy wokół napierdalania się, cycków, dup i kutasów.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-09-27, 5:52
Małg0rzata, on to pisał ironicznie, mam przynajmniej taką nadzieję,
ale samemu przyznać muszę że sposób jej mówienia w jakiś dziwny sposób pobudza moje libido, ale zawsze byłem estetą niezależnie czy ma to związek z figurą licem czy sposobem mówienia
tak mówią biali ludzie tamto to biali murzyni, lub jak nasi dziadowie by to określili swołocz i chamy
Zgłoś
Avatar
M................3 2013-09-27, 7:03 1
Żadna "Wasza ulubiona"
Zgłoś
Avatar
sowaczos 2013-09-27, 8:01
Kur*a!!!!!Won!!!Precz z ta jeba*a polonistka!!To jest sadol do jasnej cholery!!Co za poj*b to ciagle wrzuca??!!
Zgłoś
Avatar
domat1 2013-09-27, 8:05 2
1. nudna
2. pusta
3. fajnie by obciągała (wyćwiczona żuchwa
Zgłoś
Avatar
Kickarse 2013-09-27, 8:47
Nie-szanowna bando idiotów powyżej:

Testo miałby z was(!) świetny materiał na kolejny filmik. Typowe polaki robaki cebulaki.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-27, 8:53
Pewnie zdubluję wiele komentarzy i mimo ,że nie jestem gimbem to i tak bym ruchał...
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-09-27, 9:06
Dosyć ładna.
Zgłoś
Avatar
chylek 2013-09-27, 9:21 7
Ja pierdole, ale w Was ludzie dużo wrogości i chuj wie czego, chyba zazdrości. Dziewczyna sympatyczna, robi co lubi, więc oglądać albo nie, a nie pierdolić o jej "ruchaniu" i "wkładaniu chuja do buzi", bo większość z Was w spotkaniu w cztery oczy ledwo wydukałaby dwa słowa...
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-09-27, 9:35
A ona z fabryki to chyba ruda wyjechała, bo jakaś taka blada i brwi niewyraźne...
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-09-27, 9:38
Idźcie jej nakręcać hype gdzie indziej. Powinno się też zakazać publikowania tutaj filmów na YT, mamy przecież odtwarzacz którego jakość ostatnio trochę się poprawiła. Wgrywać wszystko tam i nikt nie będzie miał potrzeby nakręcać "hajpu".

Ciekawe ile jej znajomych tutaj siedzi i nakręca ludzi żeby stawiali piwa. Bonus BGC by powiedział "W CH*J" :E
Zgłoś
Avatar
kubek0187 2013-09-27, 9:40
Rżnął bym ją jak surowy boczek
Zgłoś
Avatar
Putis 2013-09-27, 9:42 2
nieruchaj andrzej napisał/a:

kawał kur*a na miarę BongMana



Może ta laska to Bongman
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-09-27, 10:30
A CH w .....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie