18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-07-26, 13:51 6
Kurwa jak Pickup był już na przejeździe, to hujnoga jeszcze nie wjechał na pierwszy przejazd. Debil kurwa do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2021-07-26, 14:11
Cytat:

Kurwa jak Pickup był już na przejeździe, to hujnoga jeszcze nie wjechał na pierwszy przejazd. Debil kurwa do utylizacji.



Możemy kochać lub nienawidzieć hulajnogi. Przezywać, opluwać, ale prawo jest prawem

Zajebał kierowca pickupa, łamiąc wszytskie możliwe reguły
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-07-26, 14:39 7
Driver19cm napisał/a:


Zajebał kierowca pickupa, łamiąc wszytskie możliwe reguły



Chyba żartujesz...



W momencie gdy hujnogi nie było na przejeździe Pickup już na nim był. Jak miał zauważyć tego debila???
Jedyne co zjebał kierownik Pickupa, to wjazd pod prąd...
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2021-07-26, 15:24
Kurwa nie zesrajcie się wszyscy! Same eksperty widzę!
Zgłoś
Avatar
esa 2021-07-26, 15:31
czy to auto nie jedzie pod zakaz?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-07-26, 16:07 1
Czy wy posiadacie prawo jazdy?

Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-26, 16:12 4
Budrys2000 napisał/a:

Czy wy posiadacie prawo jazdy?


to jest klasyczny spór teoretyków...
Zgłoś
Avatar
Nakwasowanyy 2021-07-26, 17:58 2
Co prawda za dużo tutaj nie widać ale np w miastach to jest dzień jak co dzień gdzie samochód skręca na zielonej strzałce w prawo i nie ustępuje pierwszeństwa rowerom i hulajnogom, które mają zielone światło. W Polsce dostałby mandcacik ok 500 zł i 2 punkty plus odszkodowanie za zniszczenie hulajnogi, a może to być nawet pełna wartość sprzętu nie licząc uszczerbku na zdrowiu.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-07-26, 18:36 3
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Chyba żartujesz...
W momencie gdy hujnogi nie było na przejeździe Pickup już na nim był. Jak miał zauważyć tego debila???
Jedyne co zjebał kierownik Pickupa, to wjazd pod prąd...



No drobnostka, tylko pod prąd wjechał. WIelkie mi co.... Ja pierdolę!

Od tego ma prawe lusterko, by ZANIM skręci popatrzył w nie, czy nie jedzie jakiś rower (tudzież hulajnoga) równolegle do niego. Nie zrobił tego! "Kierujący" hulajnogą miał zielone, nie ma żadnego znaczenia czy był przed przejściem, za przejściem czy w dupie, poruszał się zgodnie z sygnalizacją, a skręcający miał obowiązek ustąpić. Nie zrobił tego.
Zgłoś
Avatar
kam332 2021-07-26, 19:58 2
Muzyka jak w filmach Z.F Skurcz. Nawet się gościu wypierdolił tak samo, jak w tych filmach xD.
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-07-27, 1:10
kam332 napisał/a:

Muzyka jak w filmach Z.F Skurcz. Nawet się gościu wypierdolił tak samo, jak w tych filmach xD.



Dokładnie:

Zgłoś