18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
35i 2023-09-12, 12:14
Wyzimlak napisał/a:

Chłop kompletnie zdominowany. Pantoflami powinno się w piecach palić. Pantoflami, koszerniakami, ruskimi i tymi kurwami banderowskimi. A i niemcami by popalł bo to też kurwy jebane.


A kozojebcy?
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-09-12, 12:17
Bul_od_bytu napisał/a:

Aż nie wierzę. 0 darcia ryja, 0 złotych rad typu "stój wypadek", wezwanie pomocy ze wskazaniem na, którym kilometrze trasy miało miejsce zdarzenie.
To chyba jakiś chłop z cyckami po zmianie płci



chyba masz coś ze słuchem skoro nie słyszałeś ''Hamuj hamuj'' typu 0 złotych porad
Zgłoś
Avatar
korax 2023-09-12, 14:05
LouisdeFunes napisał/a:

dobrze że cipa powiedziała kierowcy żeby hamował, bez niej pewnie centralnie by skierował auto na wypadkowe i specjalnie przypierdolił żeby nie być gorszym.



A ty już odrobiłeś zadanie domowe ze szlaczków czy jakiś inny opis "Naszej Szkapy"? Ciekawe jakbyś się sam zachował w takiej sytuacji. Czy słowo na "c", którego użyłeś, nie byłoby bardziej adekwatne, gdybyś sam był na tym miejscu.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-09-12, 16:29
LouisdeFunes napisał/a:

chyba masz coś ze słuchem skoro nie słyszałeś ''Hamuj hamuj'' typu 0 złotych porad



U mnie ze słuchem ok, ale za to najwyraźniej ty słyszysz "głosy", które nie wiem co ci mówią. Hamuj to powiedziała chyba dopiero jak już miał się zatrzymać za miejscem zdarzenia.
Zgłoś