18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:14
Mózg małpy
J................k • 2020-10-16, 17:15
Mężczyzna grozi, że skoczy z krawędzi, ponieważ nie może już znieść stresu związanego z płaceniem alimentów za 6 dzieci. Ostatecznie nie skoczył ale wysokości też nie wybrał odpowiedniej



Powtarzam od lat że człowiek pochodzi od małpy tylko białemu mózg się rozwinął a czarnemu pozostał bez zmian
Zgłoś
Avatar
boo 2020-10-16, 17:22 3
Nie skoczyl.
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2020-10-16, 17:48 8
Wybrał niski pułap bo upadkiem z wysokiego by się zabił... Logika Swoją drogą ciekawe ile kosztowała akcja ściągania tego pajaca.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-10-16, 18:31 2
Nic się nie dzieje, nie oglądać
Zgłoś
Avatar
Radbug 2020-10-16, 19:40 1
I cyk, do alimencików na 6 małpiątek, dojdzie jeszcze opłacenie kosztu interwencji służb., skoro to hameryka.
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-10-16, 20:02
Na harda z tym gównem

______________

Luja
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-10-16, 20:17 1
z tej wysokości musiał by mieć szczęście żeby się zabić jak spadnie to czaszka żeby pękła i mózg wyciekł, ale że ludzkie ciało wbrew pozorom potrafi dużo obrażeń przyjąć i nadal funkcjonować jako tako (wiem bo widziałem mnóstwo harcorowych filmów które mnie nauczyły że obrażenia kiedyś które bym uznał za śmiertelne na miejscu, wcale nie kończą życia a tylko je pogarszają wbrew chujowemu przysłowiu co cie nie zabije to cie wzmocni xD) to większe szanse by miał na złamanie karku i zostanie tetraplegikiem do końca żywota trwającego nawet kilkadziesiąt lat przy dzisiejszej medycynie i rehabilitacji, a nawet jakby miał więcej szczęścia i by mu czaszka pękła i by mózg wyciekł, to nawet wtedy jest szansa że by dalej żył, widziałem nie jednego typa co dostał kule w łeb i żyje bez połowy mózgu. rada dla samobójców jak skakać to z 20 piętra przynajmniej (choć nawet to nie gwarantuje sukcesu o dziwo patrz ŁOBODA od magikala też spadł z 20 bodaj piętra i patrzcie jaki przyjeb)

cuurniprime napisał/a:

Wybrał niski pułap bo upadkiem z wysokiego by się zabił... Logika Swoją drogą ciekawe ile kosztowała akcja ściągania tego pajaca.



ogólnie to tylko paliwo do samochodów bo pracownicy ratownicy mają chyba stałe pensje bez dodatków za akcje (nie wiem) ale jak tylko paliwo to może max 100 funtów, ale że mamy na całym świecie skurwiały system to pewnie z 20 000 funtów
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2020-10-16, 20:32 1
Tak naprawdę groził, że urwie sobie jaja i się wykrwawi.
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-10-16, 21:20 5
No dobra, ale dlaczego cały czas trzymał się za dydola?
Zgłoś
Avatar
tomgw 2020-10-16, 21:39
co to za chujnia ja się grzecznie pytam
Zgłoś
Avatar
kothletino 2020-10-16, 22:12
Oho i znowu kurwa nauczanie zdalne daje efekty, jak to w ogóle trafiło do poczekali? Pomijając powiązanie z tematyką portalu do czego można się przyjebać, to kurwa, normalnie, pierdole no nie wiem...
Zgłoś
Avatar
yatoya 2020-10-17, 0:00
Jakiej małpy? - przecież to tylko gówno!

______________

czasem.. żeby wygrać wojnę trzeba spalić wioskę
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2020-10-17, 0:12
Ostatni skok i ostatnie niuchnięcie jakim gównem jestem - tyle że nasze pieniądze za leczenie tego scierwa pójdą - czemu nie zastrzelą tego ścierwa? wiem , że naboje kosztujo ale po to mamy excela , żeby wybrać odpowiednie rozwiązanie

______________

Jebać kurwy
Zgłoś
Avatar
Rębak 2020-10-17, 2:27 1
Zjebana czarna małpa, ma stres z powodu płacenia alimentów to niech poświęci sprawce tych "rozterek"... maczeta i po fiucie.
Zgłoś
Avatar
stoolk84 2020-10-17, 7:20
Wy jesteście wszyscy ślepi? Pod nim po bokach jest ogrodzenie z ostrymi elemętami, wiec wysokości nie trzeba dużej...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie