18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Witam.
Mam pytanie odnoście świeżo zmodernizowanej strony sadictic* w wersji mobilnej.
Przed przeróbkami, na samym dole strony, bodajże między *reklama* a *polityka prywatności* była opcja *wersja oryginalna strony*. Zawsze w to wchodziłem, bo to pozwalało mi na chociażby wpisanie strony na którą chciałem przeskoczyć, czy też przy przytrzymaniu kategorii „hard” wyskakiwały mi moje preferencje. Teraz już nie mogę sobie wejść osobno w „seks dewiacje i fetysze” tylko muszę oglądać cały zlepek. Dałoby radę przywrócić opcje „przejdź do oryginalnej strony”?
Pozdrawiam i z góry dziękuje.

2019-01-14, 14:39
sprawdź czy w przeglądarce na telefonie nie masz opcji - wersja na komputer - w chromie jest i zaznaczenie tej opcji pozwala przeglądać forum w pełnej wersji


2019-01-14, 14:42
Korzystam z safari. W takim razie będę musiał zainstalować tego chroma specjalnie pod sadola

2019-01-14, 14:44
safari też chyba ma taką opcję z wyświetleniem pełnej strony a nie mobilnej

2019-01-14, 15:11
w safari też działa, potwierdzam.

ps. chrome na iOS używa i tak silnika safari :P

2019-01-14, 15:13
SqBany224 napisał/a:

Teraz już nie mogę sobie wejść osobno w „seks dewiacje i fetysze” tylko muszę oglądać cały zlepek.



Jak wejdziesz w jakiekolwiek menu hard to nawigacja rownież Ci się zmieni i będziesz mógł sobie wybrać ukochany dział fetyszysto

2019-01-15, 14:20
Z telefonu nie można wejść na swój profil aby podziać swoją wirtualną zajebistość, da się jedynie wejść w ch*ja nikomu nie potrzebne ustawienia. Generalnie rozumiem zamysł mobilnej wersji (taka wersja gdzie w wolnym czasie jadąc autobusem wchodzisz sobie pooglądać śmieszne obrazki i filmiki bez pie**olenia się w nieczytelny interfejs) ale opcja wyboru powinna być, przeglądarka od samsunga która jest najlepszą pod androida nie ma opcji przechodzenia w tryb stacjonarny.

2019-01-15, 18:48
Dla iOS


Krok 1.



Krok 2.


+ LINK

2019-01-15, 19:00
Wierzyć się nie chce, że istnieją bastardy nie ogarniające tak prostych rzeczy.

2019-01-17, 16:58
olivier, można jeszcze to zrobić przytrzymując dłużej przycisk odśwież