18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mrlewy 2012-10-18, 22:10 9
Już widzę tą wojnę w komentarzach
Zgłoś
Avatar
T................2 2012-10-18, 22:12 2
Jak machał kijem jakoś dziwnie skojarzyłem sobie jakby mieczem na krucjacie machał. Ale ogólnie spoko.
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2012-10-18, 22:31 19
On z wielkiej litery? Teraz tym ciemnogrodem rządzi faszysta, więc nierozumiem dlaczego Polacy wciąż kochają być katolikami...
Zgłoś
Avatar
Aeon 2012-10-18, 22:32 5
Wygląda z tą szatą jak jedi
Zgłoś
Avatar
Preeezes 2012-10-18, 22:40 87
Akurat do Jana Pawła II-go nawet ateiści nie powinni nic mieć. Bo ani to nie był zły człowiek, ani nikomu nic złego nie zrobił. Powiem więcej pomógł wyprowadzić Polskę z komuny. Spinajcie się ile chcecie. To moje zdanie i jego nie zmienię. Jestem wierzący ale każdy wierzy w co chce. Kościół to wielki targ i burdel. Nie trzeba chodzić tam żeby w coś wierzyć Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
bokun1237 2012-10-18, 22:49 2
PIERDOLE kościół i złodziei w sutannach !!! Wierze w boga ! tyle na temat Dziękuje
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-10-18, 22:50
Preeezes napisał/a:

Akurat do Jana Pawła II-go nawet ateiści nie powinni nic mieć. Bo ani to nie był zły człowiek, ani nikomu nic złego nie zrobił. Powiem więcej pomógł wyprowadzić Polskę z komuny. Spinajcie się ile chcecie. To moje zdanie i jego nie zmienię. Jestem wierzący ale każdy wierzy w co chce. Kościół to wielki targ i burdel. Nie trzeba chodzić tam żeby w coś wierzyć Pozdrawiam



Ra pa pa pa pam Paluch Syntetyczna Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam pam Kali Ganja Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam Paluch Syntetyczna Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam pam Kali Ganja Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam Paluch Syntetyczna Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam pam Kali Ganja Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam Paluch Syntetyczna Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam pam Kali Ganja Mafia ejjj

Pozdrawiam Cie kolego Chrześcijaninie.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-10-18, 22:52
Taa "energy drink"

Takie mocne, że aż odkasznął ,but "I needed that"- widać, że Polak
Zgłoś
Avatar
Preeezes 2012-10-18, 23:10
@Czesiek bardzo życiowy refren. Również pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-10-18, 23:11 20
Preeezes Oczywiście, że nic nikomu nie zrobił. Oprócz ukrywania pedofili w sutannach i ich przełożonych. Na ten przykład, takiego biskupa Law`a, którego w USA chciano zapuszkować za ukrywanie księży lubujących się w iniekcji "grzechomierzy" w dziecięce anusy, bez zwłoki przeniósł pod swoje skrzydło, do Rzymu.

Niezły był z niego aktor i świetnie potrafił grać na ludzkich uczuciach.
Lubował się też w podróżach po Ziemi w największą biedę. Za które to wyprawy płacili gołodupcy nawiedzane przez monarchę z Watykanu.
Zgłoś
Avatar
Preeezes 2012-10-18, 23:15
@up Pedofili nie trzeba było ukrywać bo każdy myślący człowiek wiedział o nich dobrze. Z księżami pedofilami powinno się tak samo postępować jak z innymi tego typu ludźmi. Wpierdol i do piachu. Tylko ,że ja się nie wypowiadałem o pedofilach a o konkretnym człowieku
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-10-18, 23:31
ropol napisał/a:

Gdyby wszyscy wierzący byli tacy jak On to miałbym o nich inne zdanie



Myślisz stereotypowo.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2012-10-18, 23:39 2
Cytat:

Gdyby wszyscy wierzący byli tacy jak On to miałbym o nich inne zdanie


Nic do ateistów nie mam, ale ludzi, którzy szufladkują innych uważam za kretynów.
Zgłoś
Avatar
KOSS 2012-10-18, 23:40 2
Może i był fajnym człowiekiem ale pedofilię księży tuszował i wiele innych brudów miała na własnych rękach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie