18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Panfel 2012-06-25, 19:41 3
revar napisał/a:

Aż się łezka w oku kraja



I serce w piersi rozpłakuje.
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2012-06-25, 19:53 1
Sothoth napisał/a:

Ja pierdole, coscie sie tak wszyscy przyssali do tych polskich znakow? Czy ja napisalem, ze ich nie uzywam bo mam inna klawiature? Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Nie mieszkam rowniez za granica, ale oczywiscie stado nadwornych detektywow to wydedukowalo. Jezeli juz chcecie kogos poprawiac, zacznijcie od siebie.
Oswiadczam wszem i wobec - nie uzywam polskich znakow bo mi sie kurwa nie chce.
Dodatkowo, nie wiem po co sie tak ciskacie. Czy ja czepiam sie autora ze mu sie 2 zwiazki frazeologiczne pomerdaly? Ni chuja. Jedynie stwierdzam fakt, iz to polaczenie bardzo mi sie podoba. Walnijcie zimnego browarka i ochlonijcie nieco, zamiast wszedzie sie przypierdalac.



Dobrze, że sam napisałeś, jaki z Ciebie jebany, śmierdzący leń - nie będę już musiał tego robić i nie wyłapię ewentualnego warna. Nie żebym się nim przejmował, chodzi o zasadę. No wiesz, jak to jest: pojedziesz po debilu, odpowiesz jak za człowieka.

A skoro jesteś zbyt ograniczony, żeby przestawić sobie język klawiatury na polski, to masz tu trochę polskich znaków, skopiuj sobie, nie wal ludzi po oczach i nie siej pierdolonej mody na nieużywanie polskich znaków.

Cytat:

ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą
ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć ć
ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę ę
ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł
ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń ń
ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó ó
ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś ś
ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź ź
ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż ż



Ewentualnie możesz tego nie kopiować, tylko wypierdalać na pole, rozpowszechniać swoją wersję polszczyzny w bardziej odpowiednim dla tego środowisku.
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-06-25, 19:54
I tak nikt nie wyłączał według zaleceń
Zgłoś
Avatar
Sothoth 2012-06-25, 20:10
stud3nt, ale ty musisz miec ubogie zycie. Nie wiem skad pochodzisz, ale wyciagam 2 wnioski:
1) nie nauczyli tam czytania ze zrozumieniem
2) mieli tam bardzo sliskie kocyki
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-06-25, 20:45
Patrz pierwszy komentarz....
Zgłoś
Avatar
smagal 2012-06-25, 20:58
ja pierdole co wam przeszkadza nieuzywanie polskich znakow? poligloci jebani...
Zgłoś
Avatar
lllll 2012-06-25, 22:07 2
smagal napisał/a:

ja pierdole co wam przeszkadza nieuzywanie polskich znakow? poligloci jebani...



1. Często brak polskich znaków utrudnia odbiór i interpretację tekstu:
- zrob mi laske i zacznij pisac normalnie;
- zrób mi łaskę i zacznij pisać normalnie;

Widać różnicę? Widać.

2. Nasi dziadkowie/rodzice walczyli o to, żebyś mógł pisać właśnie PO POLSKU (a nie, np. na russkom yazyke).
Zgłoś
Avatar
gelek 2012-06-25, 22:29 1
Jasssssny chuj... 21 komentarzy o pisowni i klawiaturach...
Zgłoś
Avatar
staszekf123 2012-06-25, 22:37 1
Napiszmy petycje do Centuriona żeby w regulaminie umieścił wpis :

"Kto nie używa polskich znaków niech będzie przeklęty i dostaje bana"

Popierdoliło wam się w głowach. A nasi dziadkowie walczyli nie o polskie znaki, tylko o kraj który niszczycie będąc za lewakami.
Zgłoś
Avatar
karolo4life 2012-06-25, 23:49
heh ale sie ladnie cisniecie kurde tego to jeszcze nie widzialem
Zgłoś
Avatar
Korliki 2012-06-26, 1:04
Sothoth napisał/a:

ORMOWIEC, Jesli masz zamiar przyssac sie do braku polskich znakow (co jest jak najbardziej akceptowalne w przestrzeni zwanej internetem, chocby z prozaicznego powodu - braku polskiej klawiatury), to zacznij najpierw uzywac znakow interpunkcyjncyh.
Co do mojego poprzedniego posta - nie czepiam sie autora, wrecz przciwnie - podoba mi sie to wyrazenie. Wiecej luzu, dude.



Wystarczy w windows zainstalować polski język i można nawet na nie polskich klawiaturach używać polskich znaków.
Zgłoś
Avatar
erpi 2012-06-26, 1:13 1
A nie, nie będę taki głupi jak u góry można przeczywać.

@karolo4life nie, nie o Ciebie mi chodziło, o tych troszkę wyżej
Zgłoś
Avatar
bo0ze 2012-06-26, 10:56
pamiętam ten napis jeszcze z windy 95
Zgłoś
Avatar
karolo4life 2012-06-26, 23:31 1
erpi, Heh spoko luzik
Zgłoś
Avatar
Robaczysko 2013-05-04, 11:12 3
Piwo dla panów z "okienek" za to, że ten napis można zobaczyć na XP.



Zgłoś