18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:26
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
Sothoth 2012-06-25, 16:42 53
Masz browara, za 'łezka w oku kraja' - zaprawde, karkolomne przedsiewziecie jezykowe.
Zgłoś
Avatar
~Creaters 2012-06-25, 16:42 2
nie kraja,tylko kraje,nie kraje tylko kręci.
Zgłoś
Avatar
ORMOWIEC 2012-06-25, 16:57 9
@Sothoth i napisał to ktoś kto nawet polskich znaków nie używa...
Zgłoś
Avatar
Sothoth 2012-06-25, 17:02 13
ORMOWIEC, Jesli masz zamiar przyssac sie do braku polskich znakow (co jest jak najbardziej akceptowalne w przestrzeni zwanej internetem, chocby z prozaicznego powodu - braku polskiej klawiatury), to zacznij najpierw uzywac znakow interpunkcyjncyh.
Co do mojego poprzedniego posta - nie czepiam sie autora, wrecz przciwnie - podoba mi sie to wyrazenie. Wiecej luzu, dude.
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-06-25, 17:05 3
"Wiecej luzu, dude" Ameryka kurwa
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-06-25, 17:53 5
@Sothoth
Kurwa, ja mam jakąś koreańską klawiaturę, czy tam chińską w laptopie, a polskie znaki są. Kolega kiedyś miał klawiaturę z nadrukowaną cyrylicą, a polskie znaki mimo to ciągle były. Już się tak wszyscy nie tłumaczcie, że w jakiejś hameryce mieszkacie i wasze złote klawiatury kupione za dolary, czy tam ojro nie obsługują polskich liter. Równie dobrze, ktoś kto nie używa znaków interpunkcyjnych może powiedzieć, że ma duże płuca i wszystko jednym ciągiem mówi.
Więcej luzu ludzie, bardziej ważne jest to co się pisze, niż jak to się pisze.
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-06-25, 18:06 2
Ciekawe czy chociaż 1/4 użytkowników tegoż serwisu pamięta ów napis.
No i jeszcze ten zajebisty efekt "graficzny" po odświeżeniu ekranu.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-06-25, 18:15
@kudlaty1125
pierdolisz waść, co za różnica jaką ktoś ma klawiaturę, nawet kuźwa cyrlico-chińsko-arabska może pisać z polskimi znakami przy odpowiedniej tablicy znaków w systemie, a mając super zajebistą klawiature z optimusa z nadrukowanymi ć, ź, ą itp. przy braku polskich czcionek w zainstalowanej tablicy znaków możesz ją o kant dupy, bo i tak ich nie napiszesz...
więc jeżeli siedzą w Niemczech, Irlandii czy innym Kongo na dorobku i piszą z jedynego kompa na hali to raczej nie będą instalować kolejnej z powodu braku uprawnień w systemie...
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-06-25, 18:19
@up
Ja o tym wiem, ale pewna osoba wcześniej napisała, że nie używa polskich znaków, gdyż nie ma polskiej klawiatury. Tak więc mój chory umysł podpowiedział mi, żeby podkreślić kwestię pochodzenia klawiatury i że nie ma to wpływu na używane używane znaki.
Zgłoś
Avatar
m3tr0wy 2012-06-25, 18:27 1
spinacie sie jakbyscie byli spokrewnieni z Najmanem
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-06-25, 18:31 1
zeto88 napisał/a:

Ciekawe czy chociaż 1/4 użytkowników tegoż serwisu pamięta ów napis.
No i jeszcze ten zajebisty efekt "graficzny" po odświeżeniu ekranu.



Nie dalej jak w zeszłym tygodniu bawiłem się another world na dos'ie 6.22 z Volkov'em. Winde 95 mam jeszcze(z obsługą USB;) na płycie CD.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-06-25, 18:48
Ja pamiętam że w komputerach typu ATX po wywaleniu tego napisu sam powinien się wyłączyć. Niestety czasami jakoś się to gryzło i i trzeba było z guzika go uciszyć
Zgłoś
Avatar
Sothoth 2012-06-25, 18:50
Ja pierdole, coscie sie tak wszyscy przyssali do tych polskich znakow? Czy ja napisalem, ze ich nie uzywam bo mam inna klawiature? Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Nie mieszkam rowniez za granica, ale oczywiscie stado nadwornych detektywow to wydedukowalo. Jezeli juz chcecie kogos poprawiac, zacznijcie od siebie.
Oswiadczam wszem i wobec - nie uzywam polskich znakow bo mi sie kurwa nie chce.
Dodatkowo, nie wiem po co sie tak ciskacie. Czy ja czepiam sie autora ze mu sie 2 zwiazki frazeologiczne pomerdaly? Ni chuja. Jedynie stwierdzam fakt, iz to polaczenie bardzo mi sie podoba. Walnijcie zimnego browarka i ochlonijcie nieco, zamiast wszedzie sie przypierdalac.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-25, 19:28
Pobijcie się jeszcze, kurwa.
Zgłoś