18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Sakai 2009-08-04, 10:53 1
Ja bym to dał na gwarancje a tak niech kolesie od "ejcz-pi" zobacza jakie "ekologiczny sprzet robia"
Zgłoś
Avatar
incubus23 2009-08-04, 11:06
a ja bym zaczal drukowac tak duzo ze bym to wyzabijal
Zgłoś
Avatar
Sakai 2009-08-04, 11:35 1
incubus23 napisał/a:

a ja bym zaczal drukowac tak duzo ze bym to wyzabijal



nie wiem moze angielskiego tak nie znam i rozszerzenie matury zdalem "przypadkiem" ale ja tam slysze ze w drukarce nic nie ma, nawet jednej, ale może moj blad
Zgłoś
Avatar
hypek 2009-08-04, 12:47 1
szkoda że nie zaczął skanować, lampa od skanera jest przecież gorąca, a poza tym przy przesuwaniu się mogłaby trochę powybijać
Zgłoś
Avatar
DjExit 2009-08-04, 16:40
Hypek, kto ci na opowiadał ze lampa w skanerze jest gorąca ? Jeśli jest tam świetlówka to może być ciepła co najwyżej, a w nowych skanerach często są diody rgb które w ogóle nie powinny być ciepłe. Co nie zmienia faktu, że przesuwająca się prowadnica fajnie by te mrówki sprzątnęła
Zgłoś
Avatar
hypek 2009-08-04, 16:59
lampa skanera przed dzialaniem musi sie troche nagrzac, zeby swiatlo mialo odpowieni kolor; cholera wie ile ma tych stopni, ale moze mrowki by podjaralo; jak mi sie zalegna w skanerze, to sprawdze ;d
Zgłoś
Avatar
blue_cat 2009-08-04, 19:01
W moim skanerze też zalęgły się kiedyś mrówki, tylko te mniejsze - faraonki. Nieźle się namęczyłam żeby je usunąć spod szyby, ale sprzęt działa do dzisiaj
Zgłoś
Avatar
a................o 2009-08-14, 19:09
blue_cat napisał/a:

W moim skanerze też zalęgły się kiedyś mrówki, tylko te mniejsze - faraonki. Nieźle się namęczyłam żeby je usunąć spod szyby, ale sprzęt działa do dzisiaj



Ja dziśiaj zauważyłem maleńkie gniazdo mrówek faraona w mojej zaledwie dwutygodniowej drukarce (jest również tylko pod skanerem). Zastanawiam się jak się ich pozbyć. wolałbym ich nie truć (żeby nie musieć póżniej sprzątać trupów) tylko jakoś wykurzyć.

@blue_cat - Jak ty się ich pozbyłaś?
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-08-14, 19:37
Moze jakis fan Slodowego? i docelowo to chodzilo mu o taki efekt:
Ferma mrówek z podświetlaczem
Zgłoś
Avatar
777 2010-08-31, 13:38
jak kiedyś mieszkałem na wsi, to jakaś zajebiście wielka kolonia mrówek postanowiła się przenieść do cieplejszego miejsca... wieczorem otwieram drzwi i patrze, a tam kurwa cała podłoga (z 18m²) pełna mrówek! jak wpuściliśmy tam ten gaz (muchozol) to dopiero po 2 dniach wszystkie zdechły (szkoda tylko, że w tedy nie miałem aparatu - były tylko te na klisze)
Zgłoś
Avatar
edge 2011-06-28, 21:12
Za często z tego skanera raczej nie korzystali
Zgłoś