18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Sarkos 2012-08-29, 15:59
HAL-9000 masz jak najbardziej rację, z tym, że nie każdy kto potrzebuje wpuszczenia jest od razu chamem i robi to z premedytacją. Nie raz pochrzaniłem drogę, przypomniało mi się o jakimś remoncie, czy o tym, że muszę jeszcze coś załatwić i też uciekałem z pasa do skrętu, jak ktoś wpuścił, to podziękowałem i tyle. Oczywiście jest cała masa takich, o których piszesz.
Skręcanie w boczne uliczki, zwłaszcza z dwupasmowej drogi, to już całkiem ekstremalny manewr dla niektórych. Nie dość, że musi zwolnić do 3km/h no bo przecież się nie złamie, to jeszcze migacz wrzuca i daje po heblach w ostatniej chwili. Nie rozumiem problemu wcześniejszego włączenia kierunkowskazu, tak żeby inni zdążyli spokojnie zmienić pas.
Kolejna bardzo częsta sytuacja: korek w chuj długi na głównej ulicy, a z boku w chuj mniejszych. Zdecydowana większość pajaców staje na środku wyjazdu, tak, że nie dość, że z tej uliczki wyjechać nie można, to jeszcze jeśli ktoś jadący z naprzeciwka będzie chciał skręcić, to zatamuje cały ruch jeszcze bardziej. Albo toczy się kolumna ale nikt nie wpuści z bocznej uliczki i stoi tam człowiek chuj wie ile aż ktoś wpadnie na pomysł wpuszczenia. Ile kurwa byście tracili na wpuszczeniu człowieka, 10 sekund? No ale nie, bo pan i władca jedzie.
Przeraża mnie bezmyślność i niepatrzenie na innych na drodze.
Zgłoś
Avatar
Taliban 2012-08-29, 16:01
Czy to nie jest przypadkiem ten facet, który prowadzi konto BrzydkiBurak na YT ?
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-29, 16:06
Liczyłem że odda mu klocka na szybę, albo chociaż poleje farbą... cipa nie mściciel.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-08-29, 16:13
no ale kurwa po chuj ? i co on z tym nagraniem zrobi zeby kolesia ukarac ?
a wystarzyło dogonić, zatrzymać, wysiąść i zajebać bułe w pysk po czym 1 szybki 2 spacerowe a na koniec buta na morde.
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-08-29, 16:24
GÓWNO!
Powinien mu na szybie nakleić karnego kutasa, a nie jakieś pogaduszki.
Wiadomo że koleś jest chujem, że tak pojechał, też mnie to wkurza, ale patrząc z drugiej strony, to autorowi filmiku żadnej różnicy nie robi dodatkowy samochód przed nim.
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-08-29, 16:28
@lapps. No i właśnie jeśli wszyscy by się mulili te 60 równo, to nie byłoby problemu.

W drugiej stolicy Turcji - Berlinie, funkcjonuje z powodzeniem projekt Tempo 30, (nie musze pisać z jakim tempem oni się tam mulą) i to bodajże na 60% dróg i miasto to nie jest tak zakorkowane jak masa innych i mniejszych w Polsce. Weź sobie kartke papieru, przelicz dystans powiedzmy 5, 10 i 15km przez 50, 60, 80, 90km/h. I popatrz o ile szybciej dojechałeś. W chuj szybciej, nie?. Dolicz do tego, że w pewnych miejscach i tak będziesz stał.

Ostatni przykład, najdobitniejszy chyba - zobacz z jakim tempem na ogół jeździ najbardziej zawodowa grupa kierowców - taksówkarze.

@up, 2xup - zaświećcie przykładem Panowie.
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-08-29, 16:31
chuj w dupe wszystkim, co jezdza szybko w miescie i pozdrawiam na kolejnych swiatlach

a potem matiz pali po 15 litrow
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-08-29, 16:37 12


Tu bardzo dobitnie zobrazowane jaki skutek na ruch kilkunastu, kilkudziesięciu pojazdów ma wpływ byle jeden kaczan który ma ochotę pozapierdalać i powydurniać się w warunkach miejskich by potem gwałtownie heblować za wolniejszymi, jadącymi normalnie...
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-08-29, 17:00
Zemsta jak ja pierdole - Conan mógłby się uczyć...

A tak swoją droga co was boli kogoś puścić przed sobą. Tak zajebiście się wszystkim śpieszy do TV/kompa, że 5 sekund lub 4 metry drogi są na wagę złota?
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-08-29, 17:05
Szkoda, że twarzy nie pokazali.
@KwusheR
Film to: Hot Fuzz (Ostre psy). Polecam, występują sadystyczne sceny No i nigdy nie nudzący się brytyjski humor.
Na yt go wstawił ktoś.
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-08-29, 17:05
hal-9000

a żebyś kurwa wiedział. muszę skombinować naklejki z karnym kutasem i spodziewajcie się filmiku.
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2012-08-29, 17:06
HAL-9000 napisał/a:



A co? też lubisz pajacować na drodze?



markop4321 napisał/a:



Przez takich gimbusów jak ty giną ludzie.
BTW I tak pewnie zrobiłeś dopiero uprawnienia na rower



widzę że czytanie ze zrozumieniem nie jest waszą najlepszą stroną. Pisałem o baranie "Mścicielu" co nagrywa by podpierdolić by coś udowodnić ile on nie jest lepszy od innego barana z golf.

ps. Nie pisałem nic o zachowaniu golfiarza jak byście nie zauważyli
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2012-08-29, 17:07
Co za ćwok, wstawiający oczywiście
Zgłoś
Avatar
JE_not 2012-08-29, 17:10
boli, bo czekam te pieprzone 90 sekund już 6 raz, i czekanie 7 mnie po prostu do granic możliwości WKURWI. a kutasek sobie pojedzie na chama i ''przecież nie problem go wpuścić'' a ja przez to muszę stać. kolejne pierdolone długie jak wieczność 90 sekund. nie ćwokom, którzy się wpierdalają.

a sam pan mściciel to chyba pierdnął przed otworzeniem okna i to uznał za zemstę....
Zgłoś
Avatar
kamik306 2012-08-29, 17:52
jakże częste w autach tej marki... zwróć uwagę, zatrąb, że drogę zajechał, to jeszcze parę niespodziewajek będzie, bo musi pokazać, że w hamulce chociaż auto ma wyposażone, jak mózg nie działa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie