18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Mściciel z Litwy nie żyje
perun88 • 2010-04-23, 8:25
Drasius Kedys, okrzyczany przez media “mścicielem z Litwy”, nie żyje. Sprawa Litwina stała się głośna, kiedy jesienią zeszłego roku zastrzelił on gwałciciela swojej czteroletniej córeczki, oraz kobietę, która umożliwiła pedofilowi kontakt z dzieckiem, po czym zniknął. Został za nim rozesłany międzynarodowy list gończy, lecz przez ten czas nikt nie wpadł na ślad Kedysa.

W miniony weekend w okolicach Kowna, nad brzegiem rzeki znaleziono ciało 40 – letniego mężczyzny – wiele wskazuje na to, że są to zwłoki Drasiusa Kedysa. Został on zamordowany prawdopodobnie ok. tydzień temu strzałem w tył głowy. Według opinii niektórych mediów, za zabójstwem bohatera mogła stać wpływowa grupa działających na Litwie pedofilów, składająca się między innymi z sędziów i polityków.

Przed wymierzeniem sprawiedliwości na własną rękę, Kedys wysłał około 200 listów z nagraniem, na którym jego córka opowiada o tym, jak była molestowana. Nagrania trafiły m.in. do posłów, eurodeputowanych i mediów. Jednak ani jego skarga złożona na policji, ani listy nie przekonały wówczas “wymiaru sprawiedliwości”, polityków i dziennikarzy do konieczności wyjaśnienia tej bulwersującej sprawy.

Zgłoś
Avatar
Norbias 2010-04-23, 23:18
A zdjęcia na hard
Zgłoś
Avatar
Gaucho 2010-04-24, 9:29
Napalm napisał/a:

Mam nadzieję, że doczekamy się w niedalekiej przyszłości przymusowej kastracji farmaceutycznej skazanych pedofilów/gwałcicieli.


Obawiam się że to nie pomoże. Molestowanie i gwałt to dwie osobne rzeczy - a taki 'kastrat' jak mu nie stanie - to sobie pomaca
Zgłoś
Avatar
k................c 2010-04-24, 15:27
Logiczne jest to ze zlikwidowali go ludzie wplywowi, grupa pedofilow na Litwie nie jest tajmnica. Problem polega na tym ze Kedys nie byl pracownikiem komunalnym tylko sam prowadzil mniej lub bardziej zlozona dzialalnosc przestepcza.
Zgłoś