18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Mściciel z Litwy nie żyje
perun88 • 2010-04-23, 8:25
Drasius Kedys, okrzyczany przez media “mścicielem z Litwy”, nie żyje. Sprawa Litwina stała się głośna, kiedy jesienią zeszłego roku zastrzelił on gwałciciela swojej czteroletniej córeczki, oraz kobietę, która umożliwiła pedofilowi kontakt z dzieckiem, po czym zniknął. Został za nim rozesłany międzynarodowy list gończy, lecz przez ten czas nikt nie wpadł na ślad Kedysa.

W miniony weekend w okolicach Kowna, nad brzegiem rzeki znaleziono ciało 40 – letniego mężczyzny – wiele wskazuje na to, że są to zwłoki Drasiusa Kedysa. Został on zamordowany prawdopodobnie ok. tydzień temu strzałem w tył głowy. Według opinii niektórych mediów, za zabójstwem bohatera mogła stać wpływowa grupa działających na Litwie pedofilów, składająca się między innymi z sędziów i polityków.

Przed wymierzeniem sprawiedliwości na własną rękę, Kedys wysłał około 200 listów z nagraniem, na którym jego córka opowiada o tym, jak była molestowana. Nagrania trafiły m.in. do posłów, eurodeputowanych i mediów. Jednak ani jego skarga złożona na policji, ani listy nie przekonały wówczas “wymiaru sprawiedliwości”, polityków i dziennikarzy do konieczności wyjaśnienia tej bulwersującej sprawy.

Zgłoś
Avatar
Pajac212 2010-04-23, 12:59
skurwysyństwo sie szerzy, mi sie wydaje ze na bank ci ludzie sie go pozbyli
Zgłoś
Avatar
Napalm 2010-04-23, 13:27 5
Mam nadzieję, że doczekamy się w niedalekiej przyszłości przymusowej kastracji farmaceutycznej skazanych pedofilów/gwałcicieli.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-04-23, 17:37
Pajac212 napisał/a:

mi sie wydaje ze na bank ci ludzie sie go pozbyli



Jak dla mnie popełnił samobójstwo

<ironia mode off>
Zgłoś
Avatar
Zlad 2010-04-23, 17:54
@up
strzał w tył głowy to dosyć niewygodna forma samobójstwa

aczkolwiek wykonalna
Zgłoś
Avatar
W................o 2010-04-23, 18:03
Mówili, że zakrztusił się swoimi wymiocinami.

A we krwi miał 3.7 promila. Niektórzy mówią, że został tak napojony alkoholem.
Zgłoś
Avatar
amf09 2010-04-23, 18:06 1
perun88 napisał/a:

wpływowa grupa działających na Litwie pedofilów, składająca się między innymi z sędziów i polityków.


Fajnie tam mają :/

PS - a gdzie księża?
Zgłoś
Avatar
k................3 2010-04-23, 18:18
a ktoś z was może wziął pod uwagę, że to nie on? przez tyle czasu nie mogli go złapać, chłop był nienamierzalny, przeprowadzał dalej swoją vendettę. niby czemu miałby się zabić, skoro do wymierzenia sprawiedliwości trochę mu zostało?
drugi wariant to taki, że ci, którzy nie chcieli być następni na liście, wynajęli jakiś typów a'la Hitman.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-04-23, 18:28 1
Nic już nie mówie, ciągle zapominam.
Zgłoś
Avatar
k................3 2010-04-23, 18:31
ja wiem, ale niektórzy myślą, że to samobójstwo, z tego co czytałem na innych stronach i w ogóle..
przepraszam Cię Boże.. dam na tacę
Zgłoś
Avatar
Hellsmess 2010-04-23, 18:43 7
ja proponuje dla kazdego pedofila kulke w tyl glowy! pozwalamy na takie uposledzenia i sie robie tego kurestwa coraz wiecej, z bydlem trzeba krotko!
Zgłoś
Avatar
d................4 2010-04-23, 18:56 7
powiesić takich skurwysynów, którzy robią takie rzeczy dzieciom. a ten KEDYS jest zajebistym człowiekiem. Też bym zajebał takie kurwy.
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2010-04-23, 19:37 4
ta,tez mnie wkurwia ze wszelkiego typu zboczenia staja sie norma i uznawane sa za "choroby",pedaly i lesby sa juz praktycznie w 100% akceptowane,moga adoptowac dzieci przez co powiekszajac ilosc zboczncow,pedofilia jak widac miedzy innymi na tym przykladzie tez nie potrafi byc zwalczana,ksieza skazani za pedofilie w ramach kary zostaja przesunieci do innej parafii...
niedlugo jebanie zwierzat,dzieci i trupow bedzie normalka...Boze,czemu kazesz mi zyc w takich chorych czasach ?
Zgłoś
Avatar
Norbias 2010-04-23, 23:08 1
Swego czasu nawet głośno było o "Partii na rzecz Miłości Bliźniego, Wolności i Różnorodności" która jest partią pedofilską chcącą zalegalizować pedofilię w Holandii.

Źródło
Zgłoś
Avatar
Kóba 2010-04-23, 23:11
Od razu byście tak zabijali Pewnie, najprościej....To kurestwo trzeba jeszcze ostro torturować aż samo nie zdechnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie