18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
MSW zamknęło furtkę do homoślubów dla Polaków!
H................Q • 2013-09-26, 14:02
Cytat:

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych nie umożliwi polskim homoseksualistom brania ślubów za granicą. Urzędy stanu cywilnego nadal będą odmawiać wydania im zaświadczeń o zdolności prawnej do zawarcia małżeństwa za granicą.

W sprawie chodzi o rubrykę we wniosku o wydanie zaświadczenia, w której podaje się imię i nazwisko osoby, z którą chce się zawrzeć związek małżeński. Jako, iż polska konstytucja definiuje małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, urzędnicy odmawiają ich przyjęcia.

Tym samym polscy geje i lesbijki nie uzyskają wszystkich wymaganych dokumentów do zawarcia „małżeństwa”, w którymś z państw, które zalegalizowało jednopłciowe „małżeństwa”. Dotąd w Europie zrobiła to Holandia, Francja, Belgia, Hiszpania i Norwegia.



Brawo!
Źródło
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-09-30, 14:27
Tabu praktycznie nigdy nie jest dobre, właśnie dlatego że polega na nakazywaniu "nie bo nie i już." no i PROPAGOWANIU? A może leworęczność to też kwestia wychowania? Jakby orientacja seksualna była wyborem, to każdy gej by już w dzieciństwie się przestawił wśród heteroseksualnego otoczenia, i tak by zostało. To nie jest zaraźliwe.
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2013-09-30, 15:17
A czy zaraźliwe jest przyzwolenie na kamieniowanie homosiów w innych kulturach? Idąc twoim tokiem myślenia pewnie nie, więc uczmy dzieci ze kamieniowanie to coś normalnego. Zapewniam cie, że większość z tych dzieciaków nie miałaby oporów przed rzuceniem kamieniem.

Jeśli dzieci będą dostawały informacje z każdej strony ze można wiązać się z ludzmi tej samej płci i jest to normalne to tak właśnie będą robiły, więc cenzurowanie tych treści w otoczeniu ludzi młodych jest uzasadnione.
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-10-01, 8:28
Jakby nie chciały (bo nie byłyby gejami) to i tak by tego nie robiły, więc jedyne na co wpływa społeczeństwo to wolność wyboru. A ty chcesz tę wolność zmniejszyć bo? Bo kiedyś tak nie było? Bo patrzyć nie lubisz (to już obaliłem)? Bo w naturze tak nie ma (nieprawda)? Bo niecacy?
Zgłoś
Avatar
mineten 2013-10-01, 9:48
@up Nie wiem dlaczego ty każesz wiekszości społęczeństwa tolerować homosiów zamiast kazać garstce homosiów tolerować większość i nie wchodzić jej w drogę. Jak są inni niż większość to niech sobie będą ale niech się z tym nie obnoszą wszędzie gdzie tylko sie da. Masz już przykłądy krajów które były bardzo tolerancyjne Francja, Holandia, Wielka Brytania i przez tą ich tolerancyjność dla mniejszości to niedługo normalni ludzie będą się tam bali wyjść na ulice.
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2013-10-01, 15:29
Nóż, toż Ty uważasz, a przynajmniej tak zrozumiałem, ze orientacja to nie jest kwestia wyboru tylko coś niezmiennego od urodzenia.

a wolność do głoszenia propagandy homoseksualnej chce zmniejszyć(a nawet całkiem zabrać), bo jest ona niemoralna i szkodliwa dla społeczeństwa. Tak samo jak nie ma wolności dla zachowań takich jak morderstwa(mimo, że któs mógł się urodzić mordercą), tak samo nie ma wolnośći dla homoseksualizmu.

Nie zrozum mnie źle, nikt osoby o zaburzeniach psychicznych, mogącej kogoś zabić, nie zamyka za zabójstwo. Tak samo jak nikt nie powinien karać homoseksualistów za sam fakt bycia homo. Restrykcje powinny sie pojawić dopiero gdy ktoś chce się homoseksualizmem afiszować i go propagować.
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-10-02, 10:59
Tak, to wszystko jest bardzo mądre. Tylko że morderstwo to krzywda, bo pozbawia zabitego możliwości życia (to ci nowina.) a homo? To tylko subiektywne "fuj", i to wynikające z samej świadomości faktu, bo przecież raczej nikt ci niczego nie pokazuje, opisuje w szczegółach. Na dodatek to "fuj" powstaje z tego, że tak cię społeczeństwo wychowało. A ty chcesz przekazać to wychowanie, zamykając ten nielogiczny krąg.

I serio tak mocno wierzysz w demokrację? Jak jest ich mniej to niech się zamkną? To przecież prawo dżungli, tylko z grupami zamiast jednostek.
Zgłoś
Avatar
mineten 2013-10-02, 12:01
Ja w demokracje wcale nie wierze. Uważam ją za chory system dobry tylko dla biurokracji i korupcji. Dla mnie słuchanie tych homosiów to jest duża krzywda. A to że wynikająca z samej świadomości faktu to nie jest istotne. Holocaustu też nie widziałem ale brzydzi mnie on z samej świadomości faktu. Na dodatek bardzo się cieszę że społeczeństwo mnie tak wychowało i będę przekazywał to wychowanie zamykając ten krąg.
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-10-03, 11:57
Co z wami nie tak?! Geje nikogo kurwa nie zabijają! Nie wiem co wy musicie mieć w głowach żeby porównywać to do holokaustu.
Zgłoś