18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
MSW zamknęło furtkę do homoślubów dla Polaków!
H................Q • 2013-09-26, 14:02
Cytat:

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych nie umożliwi polskim homoseksualistom brania ślubów za granicą. Urzędy stanu cywilnego nadal będą odmawiać wydania im zaświadczeń o zdolności prawnej do zawarcia małżeństwa za granicą.

W sprawie chodzi o rubrykę we wniosku o wydanie zaświadczenia, w której podaje się imię i nazwisko osoby, z którą chce się zawrzeć związek małżeński. Jako, iż polska konstytucja definiuje małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, urzędnicy odmawiają ich przyjęcia.

Tym samym polscy geje i lesbijki nie uzyskają wszystkich wymaganych dokumentów do zawarcia „małżeństwa”, w którymś z państw, które zalegalizowało jednopłciowe „małżeństwa”. Dotąd w Europie zrobiła to Holandia, Francja, Belgia, Hiszpania i Norwegia.



Brawo!
Źródło
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-09-26, 14:08 2
w końcu coś urzędasy mądrego wymyśliły , już myślałem że sie nie doczekam
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-09-26, 14:09 2
za każdym razem kiedy słyszę czym zajmuję się rząd (dziś jest to obywatelska ustawa o zakazie usuwania płodów u których wykryto wady genetyczne lub nawet w przypadku gdy są martwe! Bo mają prawo do urodzenia i pochówku....) mam wrażenie, że krajem rządzą skrajni debile...

a tu proszę MSW zaskakuje pozytywnie, może jest jeszcze nadzieja dla tego Państwa
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-09-26, 14:14
no brawo szkoda że o ile wiem już sprawa się toczy w Strasburgu przeciwko naszemu państwu i na bank ją przegramy, bo jest to zwykłą kurewska złośliwość ze strony urzędnika który ma obowiązek wydania tego papierka. nie muszę mam nadzieje dodawać kto zapłaci odszkodowania
Zgłoś
Avatar
Galian 2013-09-26, 14:16 2
Jeszcze Polska nie zginęła!!!
Zgłoś
Avatar
-=coma=- 2013-09-26, 14:35 1


Mam nadzieję, że na tym się nie skończy walka z homolobby.
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-09-26, 15:18
Wiadomość od Polaków do homoseksualistów:

Zgłoś
Avatar
mineten 2013-09-26, 16:17
No prawidlowo. Homoseksualizm trzeba leczyc(30 gram olowiu zaaplikowanych w potylice powinno wystarczyc)
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-09-27, 10:57
Zagęszczenie zrytych bani w tym temacie jest... No dobra, niezbyt dziwne. Podajcie mi jeden LOGICZNY argument przeciwko gejom, chyba że według was logika może ssać bogu, honorowi i ojczyźnie.
Zgłoś
Avatar
mineten 2013-09-27, 16:36
Nóż napisał/a:

Zagęszczenie zrytych bani w tym temacie jest... No dobra, niezbyt dziwne. Podajcie mi jeden LOGICZNY argument przeciwko gejom, chyba że według was logika może ssać bogu, honorowi i ojczyźnie.



Juz ci podaje. Poprostu mnie osobiscie brzydzi jak widze dwoch homosiow ktorzy siedza sobie w parku na laweczce i sie caluja. Logiczny wniosek jest taki ze jak sie czegos brzydze to protestuje przeciwko temu.
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-09-28, 22:03
Buuu, a fe. To się nazywa logika. Chyba mam pecha, bo nie widziałem nigdy na ulicy całujących się gejów (nic dziwnego, chyba na ich miejscu bałbym się pochodni i wideł), w przeciwieństwie do liżących się par hetero (to też niektórych brzydzi i to nie tylko gejów, nie wiem jak ciebie). Więc ogólnie, argumentujesz "nie lubiem". Coś jeszcze? Bo takiego "argumentu" to aż zbijać mi się nie chce.
Zgłoś
Avatar
mineten 2013-09-28, 22:48
Poprostu nie wyobrazam sobie zeby cos takiego sie unormowalo w tym kraju. Wtedy chyba bym wyemigrowal do Rosji. Chyba nie po to ewolucja uksztaltowala dwie plcie zeby pedal jeden z drugim ladowali sie w kakalnik. Nie uznaje tego za normalne i nigdy nie uznam.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-09-29, 1:02
Mało tego, że się ohydnie ruchają w dupska to jeszcze im się od tego we łbach przewraca !!! Jakichś ślubów sie pederastom zachciewa a fujjjjjjjjjjjj
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-09-29, 13:37
Zaraz siem popłaczem. A jakby jakieś babcie których byłoby więcej niż was uznały, że rap jest niedobry i to by wystarczyło żeby go zabronić? Przy okazji twórcy muzyki, mikrofonów czy czegoś też tego nie planowali. A i sprzedaje się gorzej niż disco i pop. I rymy ma nierówne, i często śladowe ilości muzyki. To co, zagłosujemy czy wolno czy nie?

Byłbym zapomniał - puszczają go bez słuchawek w autobusach.
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2013-09-30, 11:49
geje mogą sobie żyć, to pedały mi przeszkadzają. To pedały domagają się praw większych i większych, ingerują w życie innych narzucając im swoje niemoralne zachowania.

Jeśli powołujesz sie na logike to pewnie zgodzisz sie, że małżeństwa homoseksualne byłyby skazą w społeczeństwie. Również w środowisku nieletnich powinien to być całkowity temat tabu, co pozwoliłoby uniknąć propagowania tego typu skłonności.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie