18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
LongTrail 2023-12-31, 19:45 2
@Cezar1988

Jeśli nie żyje, mam nadzieję, że nikt nie powiadomi władz, ponieważ ciekawie byłoby obserwować jego rozkład na żywo w transmisji na żywo,
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-12-31, 19:51 2
Że to kurwa nie przeszkadza .... Jedna po czlowieku chodzi przy sapniu to ma dość a tu kurwa cała chmara ..... Ale serio po chuj tacy żyją.? Powinno się ich spalić w raz z kolegami muszkami ale to tylko moja dywagacja.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-12-31, 20:46 3
Baronessa napisał/a:

Że też są idioci, którzy oglądają streamy takich meliniarzy...



Do tego goście, którzy uważają, że to jest tak fajne, że trzeba to zapisać, wrzucić i pokazać innym.
Hubisa - powiedz coś o sobie, filmowałeś torebki na wietrze za młodu? Na serduszka głosowałeś?
Zgłoś
Avatar
garota 2023-12-31, 21:40
Jako prawdziwa rasista, najbardziej nienawidzę bezdomnych.
Zgłoś
Avatar
BellaGrubaDupa 2023-12-31, 23:19
A mógł wyginać do Drawska gdy był czas..
Zgłoś
Avatar
modified1 2024-01-01, 0:51
Baronessa napisał/a:

Że też są idioci, którzy oglądają streamy takich meliniarzy...



Nie no chuj ty to jest pro elo samiec alfa co sadola ogląda i właśnie tych meneli na sadolu xDD
Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2024-01-01, 1:47
miałem napisac że to fake i w zimie nie ma much ale zobaczyłem w tle choinke
Zgłoś
Avatar
Piotrtoli 2024-01-01, 10:35
Czuć pewnie zapach choinki
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2024-01-01, 12:29 2
Św. Piotr zajebał już klina... a, nie czekaj takie szmaty mają więcej szczęścia jak rozumu i wyliżą się z tego leżąc w szpitalu będąc finansowane składkami osób które cały ten ludzki ściek utrzymują.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-01-01, 17:13
Miejmy nadzieję że fala mrozów zredukuje choć trochę skalę problemu. Służby miejskie sprzątną trochę dobrze zakonserwowanego (alkoholem od wewnątrz) śmiecia z ogródków działkowych.
Zgłoś
Avatar
Sl4n 2024-01-01, 17:54
Coco Channel prosto spod pachy żula
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2024-01-01, 18:03
Hubisa, jeśli masz wrzucać takie gówna, to lepiej nic nie wrzucaj. Won z Sadola z tymi patostreamami, to rozrywka dla ludzi o IQ 60. Aż się dziwię, że administracja nic z tym nie robi.
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-01-01, 19:29
flejtuch napisał/a:

Co to za menel ? To jakiś nowy idol współczesnych smarkaczy ?



Kiedyś to był Jaca praca a teraz to głównie wóda i nuda.....
Zgłoś
Avatar
pipi71 2024-01-02, 11:09
to ten sam co ma 2 choinki
Zgłoś
Avatar
PisPo 2024-01-02, 15:16
KtM napisał/a:

No sorry chłopie, nie każdy ogląda tego typu gówna, są ciekawsze rzeczy w tych „internetach”



widać że ty początkujący w internetach jeszcze mało wiesz ^ tym się różnimy można dużo w życiu wiedzieć i w internetach również to nic nie ujmuje . Ale ty o tym nie masz zielonego pojęcia ^ sorry !

Heliar napisał/a:

Nie dziwcie się, że większość ludzie nie wie kto to. Nie dla każdego idolem jest menel, niektórzy mają wyżej ustawioną poprzeczkę, ba zdecydowana większość marzy o czymś więcej.



to że wiem kto to jest to nie znaczy że to mój idol , po 2 poszerz swoje horyzonty nie zamykaj się na jedno wtedy będziesz dużo mądrzejszy niż jesteś !

KtM napisał/a:

No sorry chłopie, nie każdy ogląda tego typu gówna, są ciekawsze rzeczy w tych „internetach”



a po 2 napisał typ co siedzi na sadolu buhahaha kurwa co za hipokryzja !
Zgłoś