18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
nowynick 2023-09-13, 19:31 10
Kiedyś tam obejrzałem "Orange is a new black". Dwie murzynki w pewnym dialogu rozprawiały nad białymi laskami, że te żeby uchodzić za ładne to muszą być chude a czarne nie...

te czarne mamuty myślą same o sobie, że są piękne jeśli wyglądają jak ta z filmu powyżej (aplauz małpiszonów tylko je w tym utwierdza) i swój tłuszcz prezentują jako coś pociągającego.... haa tfuuu !
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2023-09-14, 1:20
nowynick napisał/a:

Kiedyś tam obejrzałem "Orange is a new black". Dwie murzynki w pewnym dialogu rozprawiały nad białymi laskami, że te żeby uchodzić za ładne to muszą być chude a czarne nie...
te czarne mamuty myślą same o sobie, że są piękne jeśli wyglądają jak ta z filmu powyżej (aplauz małpiszonów tylko je w tym utwierdza) i swój tłuszcz prezentują jako coś pociągającego.... haa tfuuu !



U nich jest jakaś moda,że im większa dupa tym ładniejsza laska. Potem masz tam takie zgrabne laski z dobrą figurą...ale ogromną dupą.
Zgłoś
Avatar
radek653 2023-09-14, 2:23 1
Ale typowy taniec plemienny zawsze musi być obojętnie gdzie by się coś nie działo
Zgłoś
Avatar
Majkelll 2023-09-14, 3:44
Przecież o to chodzi, żeby dupa była wielka
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-09-14, 4:55
nowynick napisał/a:

te czarne mamuty myślą same o sobie, że są piękne jeśli wyglądają jak ta z filmu.... haa tfuuu !


Majkelll napisał/a:

Przecież o to chodzi, żeby dupa była wielka


Smacznego Majkelll.



Zgłoś
Avatar
ibrahim 2023-09-14, 7:59 3
Goryla nauczysz mówić językiem migowym (było w programi przyrodniczym w tv) a czarnycha nie nauczysz niczego.
Od dawna juz mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że czarnuchy to nieudany eksperyment genetyczny kosmitów. Krzyżówka jednego
"chuj wie czego" z drugiim "chuj wie czym" z jakiegoś innego układu planetarnego. Nie ma kurwa innego wytłumaczenia.
Zgłoś
Avatar
Worbix 2023-09-14, 8:44 2
prymitiwne ścierwo
Zgłoś
Avatar
rafaloss 2023-09-14, 10:17 1
Jakiś taniec godowy w patospelunie. Nie widać, żeby poszła spać. Może jedna zazdrościła drugiej rubensowskich kształtów
Zgłoś
Avatar
rLy 2023-09-14, 11:21 1
Drodzy koledzy .... byl tutaj film jak samice murzyna sie bija i jest podlozny glos Kryski czubuwny ,ze tutaj samice walcza ..... hahah ... dajcie linka
Zgłoś