18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Cossmos 2011-12-29, 16:26 1
Joł, joł, wpierdalaj wafle... Kurwo.
Zgłoś
Avatar
Talth92 2011-12-29, 16:26
Pizdy jarają się tym, ale mówią 'napisze wyzywający komentarz i dostane piwo, o!'
szkoda, że to działa...
Zgłoś
Avatar
Killen44 2011-12-29, 16:28
Nie lubię Freestylu. Jedyne walki, które mogę oglądać to te, w których występuje Gospel...Jego filmiki były już kilka razy na Sadolu.
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-12-29, 16:29
jakie to żałosne
ten z prawej ma głos jak jakiś 12-latek
Zgłoś
Avatar
Sefir 2011-12-29, 16:31 1
Ten Muflon jest slaby glos ma jak by nie mogl. Zreszta podobny do Peji tylko kurwa kurwa...
Zgłoś
Avatar
Dem 2011-12-29, 16:37
Ale ten Muflon jest chujowy.
Zgłoś
Avatar
kietong 2011-12-29, 16:40 4
Bardzo nie lubię tej kultury, choć nie chciałbym ich obrażać, bo być może po prostu jej nie rozumiem. Ale jakoś nie kręcą mnie niedopracowane, wymuszone rymy i gdy ciuchy i wizerunek są ważniejsze niż muzyka, którą się robi. I wydaje mi się, że ich "podziemny styl" to zwykła zasłona, a tak po prostu nikt ich nie chce słuchać, bo są słabi i potrafią nawijać albo tylko o sobie, albo o kulturze której są częścią, a co za tym idzie nie mają tak na prawdę zbyt wiele do przekazania (choć sami chcą być postrzegani jak najbardziej odlegle od tego, co piszę). A słowa "joł" i "ziomuś" zostały wymyślone tylko po to, żeby wypełniać brak treści w bicie. Ale lepsze to niż Żurom...
Zgłoś
Avatar
alfo98 2011-12-29, 16:41
większego gówna to ja nie słyszałem
Zgłoś
Avatar
Din 2011-12-29, 17:01 4
Banda młotków i jakiś baran myślą, że są czarni.
Zgłoś
Avatar
roqy 2011-12-29, 17:20 7
maaciekk napisał/a:

co tu mówić ta bitwa to legenda


Chyba u Ciebie na wsi.
Zgłoś
Avatar
PsychoBoyJack 2011-12-29, 17:22 1
Zgłoś
Avatar
e................7 2011-12-29, 17:23
Wytłumaczy mi ktoś o co tutaj chodzi? Wymyślanie tekstów w rzeczywistym czasie no ok, ciężko cokolwiek sensownego ułożyć ale nie widzę żadnej różnicy czy to typy z osiedla czy jakieś niby wielkie głowy rapu. Jeden spokojniej jedzie, drugi drze mordę.
Tak samo z utworami hip hopowymi, wytłumaczy mi ktoś o co chodzi? Bo wszyscy nawijają o jednym, a jedne drugiego miesza z błotem, a tak na prawde to wszystko się różni tylko bitem i tym jak ktoś tam zrobi mastering pod takiego Eldo.

Po Magiku jakoś ciężko interpretuje się te teksty, albo są tak płytkie albo są ultra głębokie z przekazem podgrobowym w bicie, a jak chcecie prawdziwego freestylu to zapraszam do UK na 140bpm'owe bity.
Zgłoś
Avatar
petervonwolfen 2011-12-29, 17:33 3
Czy tylko ja jestem zażenowany jak to słyszę?
Rymowanki na poziomie przedszkolaków z częstochowskimi rymami - to jest muzyka?

Byle pizda która skleci kilka słów z koślawymi rymami i przesłaniem typu"mieszkam w bloku ale mi kurwa źle" uważa się za gwiazdę muzyki niekomercyjnej. Druga trochę bardziej rozgarnięta pizda ukradnie kilka sampli z jakiejś prawdziwej muzyki i jest przebój dla przygłuchych nastolatków w wieku dojrzewania.

Nigdy nie będziecie czarni. I gibanie się jak pierdolony rezus tego nie zmieni. Do lekcji kurwa!
Zgłoś
Avatar
KetchupLudojad 2011-12-29, 18:34 2
@up
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2011-12-29, 18:39
Większej chujni dawno tu nie widziałem. Dotrwałem do połowy.

A do wrzucającego zacytuje najczęściej powtarzane słowa "joł", "kurwa", "ziomuś", "wypierdalaj".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie