18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
LeśnaDziewica 2012-02-21, 18:48
Nie wiem czym tu się zachwycać zwykły murzynek który udaje,że umie walczyć.
Przecież to wszystkie walki z nim były ustawione a wy dajecie się nabrać...
Zgłoś
Avatar
FoxD 2012-02-21, 18:52 22
Nie no dobry był ale nie wiem czy akurat by mu tak łatwo z Kliczkami poradził.
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2012-02-21, 19:35 1
@Leśna dziewojo, a czy nie sądzisz, że jego obecna choroba jest skutkiem otrzymanych przez niego ciosów?? Nie otrzymał ich bynajmniej przez brak umiejętności, ale przez swój brawurowy, fenomenalny, unikalny, fascynujący styl walki

Najciekawsze jest to, że na chwilę obecną mam pokazane, że filmiki został wrzucony 38min temu, a komentarze do niego ukazały się kolejno 46 i 42 min temu. Czary???
Zgłoś
Avatar
Mrmaniek 2012-02-21, 19:44 1
PyskatySkurwiel napisał/a:



Najciekawsze jest to, że na chwilę obecną mam pokazane, że filmiki został wrzucony 38min temu, a komentarze do niego ukazały się kolejno 46 i 42 min temu. Czary???



Nie . To tez jest ustawione jak walki bokserskie
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2012-02-21, 20:28 6
masz dowody w sprawie ustawianych walk bokserskich , czy tylko słyszałeś od znajomego ?
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2012-02-21, 20:45 10
Szacun dla tego boksera, faktycznie był wielki i osiągnął wszystko w boksie ale komentarz o robieniu "porządku" z Kliczkami trochę przesadzony, oni w przeciwnieństwie do Muammmada nie blokują ciosów szczęką
Zgłoś
Avatar
LeśnaDziewica 2012-02-21, 21:45
PyskatySkurwiel napisał/a:

@Leśna dziewojo, a czy nie sądzisz, że jego obecna choroba jest skutkiem otrzymanych przez niego ciosów?? Nie otrzymał ich bynajmniej przez brak umiejętności, ale przez swój brawurowy, fenomenalny, unikalny, fascynujący styl walki

Najciekawsze jest to, że na chwilę obecną mam pokazane, że filmiki został wrzucony 38min temu, a komentarze do niego ukazały się kolejno 46 i 42 min temu. Czary???



Ja tam nic fascynującego nie widzę biega po tym boisku i szuka nie wiadomo czego.
O czyją i jaką chorobę chodzi bo chyba nie o tego Alika bo on już nie żyje...
Zgłoś
Avatar
baza1000 2012-02-21, 22:55 2
Gosciu sie napierdalal jak nikt teraz i chuj. Czarny bo czarny, ale punktowal innych az milo.
Zgłoś
Avatar
von klop 2012-02-22, 1:23
Prosił bym o tytuł piosenki bo jest bardzo konkretna ?....
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-02-22, 1:33 2
von klop, łap: Roy Jones - Can't be touched
Zgłoś
Avatar
Cogito 2012-02-22, 11:44
LeśnaDziewica napisał/a:



Ja tam nic fascynującego nie widzę biega po tym boisku i szuka nie wiadomo czego.
O czyją i jaką chorobę chodzi bo chyba nie o tego Alika bo on już nie żyje...


"A kto umarł... ten nie żyje"
Ale Ali nie umarł Leśna
Był kozakiem, może nie był niepokonany ale potrafił dokonać niesamowitych rzeczy i stać się legendą.

A piosenka innego legendarnego pięściarza, Roya Jonesa Jr.
Zgłoś
Avatar
Dildo 2012-02-22, 11:47
To, że ktoś jest najlepszy w boksie nie znaczy wcale, że najlepiej się bije.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-02-22, 11:55
chyba się zapiszę na box
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-02-22, 11:59
ogólnie preferuje mma , gale ufc , strikeforce itd ewentualnie k1 czy MT, ale na walki Aliego , Roy'a J jr czy braci kliczko nie szkoda mi poświęcić czasu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie