18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
multikulit w praktyce
ArchMag • 2017-06-26, 0:03
kolejny zwykły dzień w zachodniej europie ...
radiowóz włoskiej policji



Ktoś wie z jakiego to filmu? - po lewej stronie ekranu jest profesjonalna ekipa filmowa ... blenda, dźwięk na tyczce



ps. a ponadto uważam że Kosovo to Serbia
Zgłoś
Avatar
JPablo 2017-06-26, 0:25 1
Aaa kurwa, już zmniejszyłeś tekst
Cytat:


ps. a ponadto uważam że Kosovo to Serbia

Zgłoś
Avatar
gustav665 2017-06-26, 1:10 10
już dość mam takich propagandowych filmików. ludzie! przecież 90% tych emigrantów to matki z dziećmi bo faceci w większości zostali bronić kraju! Wszyscy tutaj tak krzyczą na tych boga winnych emigrantów bo w mediach pokazują tylko małe grupki jakichś chuliganów i przez to te rodziny, ci dobrzy ludzie teraz cierpią okrutnie! Polacy! obudźcie się i otwórzcie granice na miłość!
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-06-26, 1:19 2
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-06-26, 1:37 5
gustav665 napisał/a:

już dość mam takich propagandowych filmików. ludzie! przecież 90% tych emigrantów to matki z dziećmi bo faceci w większości zostali bronić kraju! Wszyscy tutaj tak krzyczą na tych boga winnych emigrantów bo w mediach pokazują tylko małe grupki jakichś chuliganów i przez to te rodziny, ci dobrzy ludzie teraz cierpią okrutnie! Polacy! obudźcie się i otwórzcie granice na miłość!


Zgłoś
Avatar
ypierdalaj 2017-06-26, 2:13
Ja pierdole.
Co za ciemna masa. Ługabuga
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2017-06-26, 2:18 1
Waść machasz jak cepem
Zgłoś
Avatar
Erni90 2017-06-26, 7:32 3
a może ukradli Alfę i po 100 metrach im padła to się wkurwili???
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-06-26, 8:17 1
Kiedyś tego typu zachowania można było zobaczyć w filmach przyrodniczych, traktujących jednak o niższym szczeblu rozwoju.

Zgłoś
Avatar
lollo 2017-06-26, 10:14
pisowska propaganda, który cię wynajął ćwoku?. Polaczki też się naćpają, nachlają i skaczą po autach, i to we własnym kraju to dopiero kurestwo
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2017-06-26, 10:25
Pewnie złotówy z wawy znaleźli jakiegoś uberowca...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-06-26, 10:38
Na filmie jest chyba Alfa Romeo, więc to może kierowca i pasażerowie zadowoleni z kolejnego przymusowego postoju
Zgłoś
Avatar
JPablo 2017-06-26, 10:46 1
gustav665 napisał/a:

już dość mam takich propagandowych filmików. ludzie! przecież 90% tych emigrantów to matki z dziećmi bo faceci w większości zostali bronić kraju! Wszyscy tutaj tak krzyczą na tych boga winnych emigrantów bo w mediach pokazują tylko małe grupki jakichś chuliganów i przez to te rodziny, ci dobrzy ludzie teraz cierpią okrutnie! Polacy! obudźcie się i otwórzcie granice na miłość!



Nie prowokuj bo co głupsi użytkownicy zaraz Cię za ten tekst zjedzą
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-26, 12:26 1
gustav665 napisał/a:

już dość mam takich propagandowych filmików. ludzie! przecież 90% tych emigrantów to matki z dziećmi bo faceci w większości zostali bronić kraju! Wszyscy tutaj tak krzyczą na tych boga winnych emigrantów bo w mediach pokazują tylko małe grupki jakichś chuliganów i przez to te rodziny, ci dobrzy ludzie teraz cierpią okrutnie! Polacy! obudźcie się i otwórzcie granice na miłość!




lollo napisał/a:

pisowska propaganda, który cię wynajął ćwoku?. Polaczki też się naćpają, nachlają i skaczą po autach, i to we własnym kraju to dopiero kurestwo


Zgłoś
Avatar
Bakejaja 2017-06-26, 19:53 1
Kosovo je Serbija !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie