18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Multipla
o0sheller0o • 2014-02-21, 19:29
Jedzie gościu starą multiplą przez płatną autostradę, podjeżdża do bramki, po czym między kasjerem a kierowcą rozpoczyna się rozmowa:
- Dzień dobry, 25zł
na co kierowca odpowiedział:
- SPRZEDANY!
Zgłoś
Avatar
stesco 2014-02-21, 19:52 1
Tylko gimbusy bez prawka śmieją sie z tego samochodu. Jeździłem taką furą , świeć panie nad jej duszą , że nie powstydził bym sie nawet multiply. Wygląda nie za pięknie , ale prędzieje bym ją kupił niż matiza.
Zgłoś
Avatar
Galian 2014-02-21, 20:18
Pieprzysz, taniej wyjdzie kupić kombiaka w gazie. Co prawda nie będziesz się wyróżniać, ale co kto lubi
Zgłoś
Avatar
wowka01 2014-02-21, 20:24 1
stesco napisał/a:

Tylko gimbusy bez prawka śmieją sie z tego samochodu. Jeździłem taką furą , świeć panie nad jej duszą , że nie powstydził bym sie nawet multiply. Wygląda nie za pięknie , ale prędzieje bym ją kupił niż matiza.



multiplaklub.pl/forum/index.php?f=38&t=2950&rb_v=viewtopic

Będziesz?
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-02-21, 21:05 1
Te auto wygląda jak kurwa rozjechana gorącym czajnikiem , na motoryzacji znam się prawie że nic, ale wygląd tego auta nawet laików z dziedziny motoryzacji wprawia w zakłopotanie.
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-02-21, 21:06
Drogo... niektórzy to mają farta.

A na poważnie to Multipla gdyby nie ten dziwny przód to autko spoko, nie nie mam multipli. A nie przyznam się bo będzie, że jestem burakiem lub chamem
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-02-21, 21:10 3
Gdybym miała wybierać między Multiplą a Żukiem, wybrałabym Żuka. Serio.
Zgłoś
Avatar
gimi84pl 2014-02-21, 21:14
ja ostatnio sprzedałem focusa 2001 tdi 1.8 kombi za 160 funtów szkoda mi było ale..
taka historia; auto zadbane czyste w środku, silnik igła, nic nie stuka nic nie puka, jadę pewnego razu i taki dźwięk jak nigdy dotąd, chrum chrum raz po raz, kurwa, zatrzymałem się, oglądam w koło, niby nic, zaglądam pod spód auta a tam rdza go wpierdala
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2014-02-21, 21:14
Multipla - dobry patent, chujowe wykonanie. Jest dużo fajniejszych aut, naprawdę nie wiem co ludzie widzą w tym samochodzie. Umówmy się że design musi wyglądać w miare przyzwoicie, bo ja bym się wstydził wyjeżdżać tym z garażu.
PS: nie, nie posiadam matiza czy golfa
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-21, 21:50
Multipla delifn to chujowizna, Multipla 2 już przypomina samochód.
Zgłoś
Avatar
stesco 2014-02-22, 1:20 1
wowka01, jak byscie mi to ufundowali to bym pojechał incognito , wtargną w szeregi zwolenników multpily niczym esperal, potem bym zdał pełna relacje tutaj , dla was powód do smiechu dlamnie przygoda typu skok do szaba.
Zgłoś
Avatar
siwens84 2014-02-22, 10:32
Naiwniak!!
Kto by mu dał za nią 25zł?
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-02-22, 12:59
Miałem kiedyś multiplę..

a potem się obudziłem i musiałem jebnąć piwko, bo nie mogłem dalej zasnąć.

---
Posiadanie multipli kojarzy mi się z posiadaniem małego chuja - zbierają się tacy w gromadkę i wzajemnie gratulują sobie zadowoleni, ba - DUMNI tych małych penisów. Dla normalnego społeczeństwa, przeciętnego obywatela są to cioty, a ich zachowanie jest gorszące. Tak też odbieram sens istnienia forum multipli.

Taki przeciętny właściciel zapewne dostał te auto od wujka/ciotki/szefa, (bo nie wierzę, że przynajmniej 60% wszystkich multiplowców kupiła te auta świadomie) a potem zdezorientowani wbijają sobie do głowy, że "wszystko jest dobrze" ; "tdi się zbiera, silnik pięknie mruczy" ; "miejsca dużo" ; "liczy się wygląd wewnętrzny" i logują się na takich forach jak powyżej.

Ja tam mam opla tigrę, do czego jak czego, ale do wyglądu jeszcze nikt mi się nie dopierdolił. Nie to, żeby wydłużało mi to fujarę, ale przynajmniej dopełnia to i tak niezły standard tego pojazdu.
W przypadku multipli musieliby wjebać doń V8 żebym chociaż na to spojrzał bez obrzydzenia.
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-02-22, 21:37
dokończenie kawału:

- SPRZEDANY
(dźwięk komórki, zielona słuchawka) Tak synku..... Co! Twój pociąg ma 4h opóźnienia!? Wytrzymasz tyle na tym mrozie ? Tak, wytrzymam... .

Wolisz marznąć 4h na jakimś zadupiu, czy jechać autostradką w cieplutkiej Multipli ?

btw. wrzuć prawdziwe sadystyczny obrazek o murzynie/cyganie/pośle z soczystym podpisem, to moderacja w 3min wykasuje, wyśle wiadomość do CBA i założy blokadę rodzicielską na kompa; wrzuć tak samo sadystyczne o Fiacie Multipli i oni pierwsi zalajkują piwem i dadzą na główną. WTF ? To się nie dodaje
Zgłoś
Avatar
c#uDy 2014-02-26, 19:12
player.pl/programy-online/operacja-tuning-odcinki,119/odcinek-5,S10E05...
Zgłoś