18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Murem za palestyną
~Velture • 2023-10-21, 12:50
Ehhh...

Chciałem zrobić temat z serii "co widzimy" ale stwierdziłem, że nikt kurwa nie zgadnie to od razu śpieszę z wyjaśnieniem:

Cytat:

Protest hinduskich imigrantów wspierających strefę Gazy przeciwko Izraelowi. Reporter BBC potwierdził im, że to właściwa flaga więc poszli protestować. Niestety zamiast flagi palestyny nieśli włoską flagę



Kurwa, poziom IQ ludzi kału jest zatrważający.

Zgłoś
Avatar
L................z 2023-10-21, 12:52 9
Ogólnie Żydzi to więksi faszyści niż hitlerowskie Niemcy.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-10-21, 12:53 22
LordSlizgacz napisał/a:

Ogólnie Żydzi to więksi faszyści niż hitlerowskie Niemcy.



Tak było zawsze i będzie.

Dlaczego hitler nienawidził żydów? Odpowie wam sam żyd i potwierdzi, że się hitler nie mylił.
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-10-21, 12:53 2
VeIture napisał/a:

Kurwa, poziom IQ ludzi piasku jest zatrważający.



jak kiedyś wstawiłem sobie awka z odwróconą kolorystycznie flagą ukrainy to debile stwierdzili ze jestem ukrem...
Zgłoś
Avatar
L................z 2023-10-21, 12:54 1
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-10-21, 13:09 5
Halman napisał/a:

jak kiedyś wstawiłem sobie awka z odwróconą kolorystycznie flagą ukrainy to debile stwierdzili ze jestem ukrem...



To nie o flagę chodziło
Zgłoś
Avatar
L................z 2023-10-21, 13:16 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

To nie o flagę chodziło


Prima sort żart

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-10-21, 13:24 1
LordSlizgacz napisał/a:

Prima sort żart



Uważaj, są tu dwie panie moderator, które tego nie lubią i są na ciebie cięte
Zgłoś
Avatar
L................z 2023-10-21, 13:29 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

Uważaj, są tu dwie panie moderator, które tego nie lubią i są na ciebie cięte



Znaczy panie moderator nie lubią Tadeusza DROZDY? Przecież on dostał order uśmiechu
Zgłoś
Avatar
p................7 2023-10-21, 13:32 8
Halman napisał/a:

jak kiedyś wstawiłem sobie awka z odwróconą kolorystycznie flagą ukrainy to debile stwierdzili ze jestem ukrem...



Stwierdzili że jesteś zjebem. I mieli rację.
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-10-21, 13:37 2
priest147 napisał/a:

Stwierdzili że jesteś zjebem. I mieli rację.



tak, twoi koledzy z ukrainy
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-21, 14:03 11
Swojego czasu miałem pomysł żeby starym babom na protestach serduszkowej "opozycji" rozdawać taką tabliczkę
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2023-10-21, 14:03 7
To tylko dowodzi jednego, że te protesty wszystkie są odgórnie organizowane i opłacane, biorą w nich udział statyści. To nie jest możliwe żeby to była oddolna inicjatywa i wszyscy pomylili flagi, ktoś te marsze w poparciu dla cwelestyny organizuje na całym świecie, a dzisiaj u nas w Warszawie ma być, aż kurwa korci żeby pójść założyć turban i odjebać jakąś maniane, krzycząc allahu akbar, taką klasyczną operację fałszywej flagi. Może by się przebudziło społeczeństwo
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-21, 14:25 7
To nie tak. To flaga partii Welfare Party, poszukajcie sobie w internecie. Przypadek, że wygląda jak włoska.

W Indiach, gdzie spora część populacji to analfabeci flagi partyjne są wszędzie, nawet na kartach do głosowania.

VeIture napisał/a:

Tak było zawsze i będzie.
Dlaczego hitler nienawidził żydów? Odpowie wam sam żyd i potwierdzi, że się hitler nie mylił.


O tak, bo jakiś Żyd w internecie tak powiedział, to musi być prawda. Od kiedy Żyd jest twoim autorytetem i wiarygodnym źródłem informacji? To trochę zabawne, znając twoje poglądy.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-21, 14:28 2
erutlev napisał/a:

To nie tak. To flaga partii Welfare Party, poszukajcie sobie w internecie. Przypadek, że wygląda jak włoska.
W Indiach, gdzie spora część populacji to analfabeci flagi partyjne są wszędzie, nawet na kartach do głosowania.



Faktycznie, dzięki. Czyli znowu żydki jakieś kwasy propagują welfareparty.in/
Zgłoś