18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Murrica
Disorder.J • 2016-11-19, 16:15
Amerykańska telewizja potrafi dostarczyć widzowi niezwykle wiele rzetelnych informacji.


Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2016-11-19, 16:18 27
Wyprowadzę cię z błędu. Fuck me right in the pussy było od początku ukartowane.
sadistic.pl/fuck-her-right-in-the-pussy-vt336002.htm3714620
Najsmutniejsze w tym jest to że wszyscy w to uwierzyli i to że można nami manipulować na dużą skalę.

Teraz tak - łyknąłeś ten bełkot, myślisz że to prawdziwa telewizja i tworzysz sobie jakąś opinię o amerykańskiej telewizji a jak się okazuje zostałeś strollowany. Nie masz możliwości zweryfikowania czy to prawda czy też nie, lecz wychodzisz z założenia że to nie fake. No bo przecież telewizja, reporter, mikrofon, stacja która pewnie nawet nie istnieje. Smutne. Tak się właśnie manipuluje ludźmi, wprowadza do obiegu fałszywe informacje.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-11-19, 17:06 3
up kurwa o chuj chodzi? Wiadomo że ustawka. Ale śmiechnąć można.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-11-19, 17:32 2
A potem olaboga gwałt, niezdecydowane kurwy...
Zgłoś
Avatar
Disorder.J 2016-11-19, 17:48 6
maksymilian45 napisał/a:

Wyprowadzę cię z błędu. Fuck me right in the pussy było od początku ukartowane.
sadistic.pl/fuck-her-right-in-the-pussy-vt336002.htm3714620
Najsmutniejsze w tym jest to że wszyscy w to uwierzyli i to że można nami manipulować na dużą skalę.

Teraz tak - łyknąłeś ten bełkot, myślisz że to prawdziwa telewizja i tworzysz sobie jakąś opinię o amerykańskiej telewizji a jak się okazuje zostałeś strollowany. Nie masz możliwości zweryfikowania czy to prawda czy też nie, lecz wychodzisz z założenia że to nie fake. No bo przecież telewizja, reporter, mikrofon, stacja która pewnie nawet nie istnieje. Smutne. Tak się właśnie manipuluje ludźmi, wprowadza do obiegu fałszywe informacje.



Cała moje, kurwa, życie właśnie legło w gruzach, czuję się strollowany na skalę światową i już chyba nigdy nie wypełznę z piwnicy,
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2016-11-19, 18:14 4
Disorder.J napisał/a:



Cała moje, kurwa, życie właśnie legło w gruzach, czuję się strollowany na skalę światową i już chyba nigdy nie wypełznę z piwnicy,


Nie dość że wyprowadziłem cię z błędu to jeszcze zachowujesz się jak pajac.
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2016-11-19, 19:18 1
fake jak chuj
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2016-11-20, 11:45 1
Jesteś łatwowierna pipą, na starość ludzie będą Cię dymać metodą na wnuczka
Zgłoś