18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Tulkas 2019-07-01, 18:13
żyją w kraju w którym policja może ich odpalić jak zaczną się ruszać nerwowo, czy wymachiwać bronią i jeszcze zamiast spokój zachować wykonać polecenia to muszą się awanturować.... w sumie gdyby tego nie robili nie mieli byśmy materiałów
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2019-07-01, 18:31 2
djted napisał/a:

Jestem za takim czyms w PL. Jak seba nie wykonuje polecen, albo jakas baba odpierdala to co ten nygus na filmie to tez od razu strzelać



Przede wszystkim policja w Polsce musi stracić poczucie wbitej chyba przez komunę wyższości nas obywatelami. Muszą zrozumieć ,że nie są panami tylko są w tej policji po to żeby służyć i pomagać.
Zgłoś
Avatar
xv89 2019-07-01, 18:33
Hahaha... kiepa z mordy nie wypuścił do samego końca... nie zdziwiłbym się gdyby się ten kiep towarzyszył mu od wczesnych lat młodości (zamiast smoczka), oraz podczas snu i żarcia... wydaje się być na stałe przytwierdzony do pyska tego osobnika:D
Zgłoś
Avatar
L................Z 2019-07-01, 18:49 1
Noo głupi murzynek
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-07-01, 19:07 1
Na "zwale" po dragach ciężkich... Jarający marihuanę by się uspokoić czarnuch szaleniec
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-07-01, 20:15
szkoda policjanta, bo ma pewnie płetwy zamiast nóg, mimo że amerykaniec,
ruski milicjant już by płakał, bo gango mógłby być naprzykad z kremla
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2019-07-01, 21:20
HAHahhahah. Oglądałem bez dźwięku i już chciałem napisać komentarz w obronie czarnucha, że to ta amerykańska policja taka niedobra, ale przed napisaniem komentarza obejrzałem jeszcze z dźwiękiem. ...

Kurwa jaki głupi czarnuch...
Jak słucham obrońców praw zwierząt (czyt. "antyrasistów") to mnie chuj strzela.

Durny bambo.
hahahahah
Zgłoś
Avatar
Catchcart 2019-07-01, 21:49
Należało się śmierć huliganom
Zgłoś
Avatar
lukasfkp 2019-07-01, 22:28
Lepiej jak by pozostali na drzewach..
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2019-07-01, 23:30
Powinien go normalnie odstrzelić. Tylko bał się, że znów będą murzyńskie marsze w całym USA przeciwko rasistowskiej policji itp.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2019-07-04, 6:36
djted napisał/a:

Jestem za takim czyms w PL. Jak seba nie wykonuje polecen, albo jakas baba odpierdala to co ten nygus na filmie to tez od razu strzelać



glupi jestes czy debilem? polska policja odstrzelilaby wszystkich w samochodze wlacznie z psem.
Zgłoś
Avatar
qmaverickq 2019-07-12, 1:25
Dobra ten czuł maryśkę ale żeby za to zabijać? Murzyn miał broń czy co?
Zgłoś
Avatar
twojastara250 2020-05-20, 18:29
jeszcze nigdy na żadnym filmiku nie widziałam jak policja z usa strzela w powietrze, i dobrze.
Zgłoś