18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Misiek_KRK 2018-09-20, 19:12 1
Abraxus napisał/a:

Jestem ekspertem. Murzyn ma fallusa jak koń czyli o długości około pół metra. Obwód pały 25 cm.
Wychodzi nam pojemność cylindra ok. 24500 cm3. Przeliczając na litry to 24,5 l. Człowiek ma ok. 5-6 l krwi. Więc cała krew nagle przelała się do pały, żeby ją napompować, nastąpiło niedokrwienie mózgu a co za tym idzie chwilowe niedotlenienie i murzyn stracił przytomność.


Obwód pały 25cm, czyli średnica 7,96 cm, a promień 3,98
Podstawiając do wzoru na objętość walca
3,14x3,98^2x50= 2486 cm3 czyli 2,486 L

Pała z matmy a murzyn żyje
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2018-09-20, 20:08
To jest wielkie dupsko a nie dupeczka
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-09-20, 20:44 2
Abraxus napisał/a:

Jestem ekspertem. (...)


To, że jesteś expertem od murzyńskich pał, to akurat wszyscy tutaj wiemy.
Zgłoś
Avatar
Slawek18 2018-09-20, 21:24 1
Stracił przytomność, ale tuż przed upadkiem podparł się obiema rekami. Taa....
Zgłoś
Avatar
Grzecho1234 2018-09-20, 21:43 1
aż musiały dworskie ciury, ściągać go za dupę z dziury...
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-09-21, 3:58
to wielka sralnia a nie fajna dupeczka
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-09-21, 12:54
waloos napisał/a:

Kolejna cipa, która sobie przestrzyknęła tłuszcz z brzucha na dupę.

Czy wy serio nie widzicie, że to nie jest prawdziwa dupa? Na brzuchu niemalże kratka, a na tyłku tyle tłuszczu? Nie, to nie jest możliwe u normalnej zdrowej kobiety.



Może cię zadziwię ale są kobiety które od siedzenia przed telewizorem i oglądania seriali wolą sport i chodzą do dietetyka nie koniecznie z powodu nadwagi bo nie tylko z tego powodu się tam chodzi ale także z tego aby ustalił dietę w jakimś konkretnym celu niekoniecznie żeby się odchudzić. Odpowiednia dieta, bogata w substancje odżywcze, zdrowe odżywianie się połączone z treningiem dają niekiedy lepsze efekty niż operacje plastyczne. Nie mierz innych swoją miarą i nie mierz innych kobiet miarą swojej kobiety. Poza tym widziałem wiele kobiet z podobnymi dupami (nie żebym ruchał bo wiadomo, nie rucham ale nie trzeba widzieć dup nago) i podobną posturą które znam i które nigdy nie przeszły operacji plastycznych bo zwyczajnie nie byłoby je na to stać, po prostu zdrowo się odżywiały i uprawiały sport, chodziły na siłownię etc.
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-09-21, 20:23 1
Ależ dupencja, fiu fiu...
Zgłoś