18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Murzyn ustawia białasów
Veni_Vidi • 2024-07-02, 19:29
Porządek i ubogacenie kulturowe u sąsiadów zza Odry.

I to zdecydowanie policjantów, widać kasa na nich nie idzie na marne.

Zgłoś
Avatar
z................7 2024-07-02, 21:35
Kasi bume rozjebał ;]
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-02, 23:15
srallach akbar in berlin
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-02, 23:17 1
Czy ja dobrze słyszę w 1:45? JA PIERDOLĘ, NIE!!! I zaraz chyba KURWA MAAAAĆ!
I ten płacz idiotki na końcu nad uszkodzonym autkiem. Aż się ciepło na sercu robi.
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2024-07-02, 23:18 1
i jakis Polski szlauf Kasia w tle a jebal ja pies mogl jej leb rozjebac
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-02, 23:25
marcintutbxl napisał/a:

i jakis Polski szlauf Kasia w tle a jebal ja pies mogl jej leb rozjebac


Nawet by nie zauważyła, bo najważniejsze w życiu jest auto. I żeby chociaż spalił, a tu tylko szyba do wymiany. Ja pierdolę... Gardzę takimi polaczkami.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-02, 23:29 1
U mnie na dzielnicy nikt nic nie wie, jest sztywniutko, nikt by się nie rozjebał przed psami

A tu ziomka zawijają, a ci im kurwa pomagają...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-02, 23:35 1
To taki piękny przykład braku instynktu samozachowawczego, że aż musiałem zrobić stopklatkę na pamiątkę.

Zgłoś
Avatar
Kubikson 2024-07-02, 23:35
Duplikat
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-02, 23:48
Kubikson napisał/a:

Duplikat


Zaraz ci skasują ten komentarz, bo naruszyłeś dwa sadolowe tabu na raz: 1. Jest zbyt krótki. 2. Nie podałeś linka do oryginału.
I jeszcze ostrzeżenie dostaniesz, jak moderacja mocno się wkurwi.
Bez sensu kompletnie. Można bluzgać, pluć na wszystkie nacje świata, pedałów, czarnuchów, lewaków i nawet wzywać do przemocy. Ale spróbuj tylko skomentować jednym słowem, albo napisać "było!" nie podając źródła.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-02, 23:54
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zaraz ci skasują ten komentarz, bo naruszyłeś dwa sadolowe tabu na raz: 1. Jest zbyt krótki. 2. Nie podałeś linka do oryginału.
I jeszcze ostrzeżenie dostaniesz, jak moderacja mocno się wkurwi.
Bez sensu kompletnie. Można bluzgać, pluć na wszystkie nacje świata, pedałów, czarnuchów, lewaków i nawet wzywać do przemocy. Ale spróbuj tylko skomentować jednym słowem, albo napisać "było!" nie podając źródła.



Widać, że tylko wybitne jednostki twojego pokroju mają problemy z artykułowaniem swoich myśli. Pewnie nasz język jest zbyt ubogi na wykwity twojego umysłu.
Zgłoś
Avatar
Kubikson 2024-07-02, 23:59 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zaraz ci skasują ten komentarz, bo naruszyłeś dwa sadolowe tabu na raz: 1. Jest zbyt krótki. 2. Nie podałeś linka do oryginału.
I jeszcze ostrzeżenie dostaniesz, jak moderacja mocno się wkurwi.
Bez sensu kompletnie. Można bluzgać, pluć na wszystkie nacje świata, pedałów, czarnuchów, lewaków i nawet wzywać do przemocy. Ale spróbuj tylko skomentować jednym słowem, albo napisać "było!" nie podając źródła.



Tak szczerze to mi jakoś mega nie zależy 😁 Ja ogólnie dopiero niedawno dowiedziałem się o istnieniu sadola. Znajomy polecił mi tą stronę, ale dodał i ostrzegł abym nie czytał komentarzy bo mogę doznać urazu psychicznego dużo poważniejszego niż od samych filmików 🤣🤣 Mówił, że większych zwyroli na internecie nie ma 🤣🤣
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2024-07-03, 0:22
policja niemiecka była tym szczurem tak bardzo przestraszona jakby był dużym czarnym murzynem jak ten z filmu zielona mila
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-07-03, 0:29
Alkohol jest tylko dla Słowian, inne nacje powinny trzymać się z daleka od tego narkotyku.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-03, 0:55 2
Kubikson napisał/a:

Tak szczerze to mi jakoś mega nie zależy 😁 Ja ogólnie dopiero niedawno dowiedziałem się o istnieniu sadola. Znajomy polecił mi tą stronę, ale dodał i ostrzegł abym nie czytał komentarzy bo mogę doznać urazu psychicznego dużo poważniejszego niż od samych filmików 🤣🤣 Mówił, że większych zwyroli na internecie nie ma 🤣🤣


To prawda. Sadol to kloaka polskiego internetu, kto tu wchodzi, musi się ubrudzić. Jak przeżyjesz tu rok i pozostaniesz normalny, to będziesz twardy jak rusek, który przeżył mięsne szturmy pod Bachmutem.

[ Dodano 2024-07-03, 01:02 ]
Bul_od_bytu napisał/a:

Widać, że tylko wybitne jednostki twojego pokroju mają problemy z artykułowaniem swoich myśli. Pewnie nasz język jest zbyt ubogi na wykwity twojego umysłu.


Sztuka erudycji polega na zawarciu głębokiego przekazu w jednym, krótkim i emocjonalnie naładowanym słowie. Tylko wybitne jednostki, jak ja są do tego zdolne. Niestety, za to piękne słowo sypią się na tym portalu srogie bany, więc lepiej zamilczę.
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka 2024-07-03, 8:23 2
Żadni to przyjaciele, dobry niemiec, to martwy niemiec
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie