18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Murzyn ustawia białasów
Veni_Vidi • 2024-07-02, 19:29
Porządek i ubogacenie kulturowe u sąsiadów zza Odry.

I to zdecydowanie policjantów, widać kasa na nich nie idzie na marne.

Zgłoś
Avatar
stachu100093 2024-07-03, 9:05
Kasia płacze bo płaci za auto około 350e raty, A szkoda jej było kupić ubezpieczenie na szyby za 7e miesięcznie 🙃
Zgłoś
Avatar
sebahs 2024-07-03, 10:41
w 1963r francuz Pierre Boulle napisał o nich książkę. w 1968 amerykanie nagrali film który nazywał się haaaatfuuuuu "planeta małp" . tyle lat wcześniej już wiedzieli co się stanie i nikt z tym nic nie zrobił !!!
Zgłoś
Avatar
Bullet991 2024-07-03, 10:53
Już dwa takie gówna roszczeniowe uciszyłem w nl teraz pora przeprowadzić się do Niemiec widzę
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-03, 11:46 2
zydzi wpuszczaja bydlo aby destabilizowali kraje i zebys szaraku sie bał/stresowal i zajmowal przejmował tym wlasnie co tu widzisz a za kurtyna żydki rozkradaja kraje, bo tam gdzie dwoch sie bije - trzeci korzysta - zainteresujcie sie co u nas sie dzieje bo juz u nas mozesz znalezc takich doktorkow w lasach ukrywajacych sie i nie tylko na granicy, poszukajcie grup chociazby na facezboku gdzie ludzie sie organizuja i razem zorganizowani jezdza po lasach i ganiaja te bydlo i to nie jest juz smieszne ja w tym tygodniu robie obchód moich lasów z procą na metalowe kulki, pałką teleskopową gazem pieprzowym i mam zamiar dokupić bron gazowa albo czarnoprochowca z kalibrem 44 zeby urwac kurwie pol łba jak bedzie trzeba. OGRANIZUJCIE SIE I NIE POZWOLMY IM NA ROZPĘDZENIE SIE BO JAK SIĘ ROZPĘDZĄ TO BEDZIE U NAS TO SAMO CO U NICH - POZDRAWIAM KIBOLI KTORZY ROBIA ROBOTE W TEJ KWESTII.
Zgłoś
Avatar
Dudasz666 2024-07-03, 21:50 1
Md1 napisał/a:

Dokąd ten świat zmierza ktoś mi powie?? To ciapate ścierwo jest nie do ruszenia a bialy jakby tak zrobił to pewnie skończył by poczęstowany ołowiem albo paraliztorem a tego gówna policja boi się tknąć. Za jakiś czas będziemy gownem w Europie a małpy będą nami rządzić...



I nagle się okazuje, że "Planeta Małp" to był film wizjonerski, przepowiadający przyszłość, a nie żaden SF.
Zgłoś