18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
kosioraldo 2024-07-26, 15:14 1
@Siriuz

Wiesz taki gościu co ma miliardy nie będzie się raczej przejmował wyleci na wyspę i tyle, to my zwykli ludzie musimy stanąć do obrony kraju i dzieci i kobiet, żeby Polska nie zginęła, bo tak wróży mi się ze za 70 lat w Kalifatach zachodnich będzie garstka białych, i tak czeka wojna jak nie nas to następne pokolenia, nie unikniemy tego bo ktoś o to zadbał nie jestem skrajnym kimś, ale patriotą tylko szkoda że te łajzy zniszczą kraj od środka, wszystko szybko wysprzedać oddać za bez cen 😂 u nas się sraja o kopalnię a sami mają potomkowie wąsacza, chociaż taki nowy Polski wąsacz tym razem by się przydał a by Polska była potęga

[ Dodano 2024-07-26, 15:22 ]
Myślę że Ci lewacy co szkalują własny kraj nie znają nawet zwrotki hymnu a jak go śpiewają to sobie tylko mordy wycierają, oni wszyscy są przeciwko Polsce, biedny nasz kraj sprzedany wiecznie popychany z jednej strony w druga, marzy mi się niezależny kraj, choćby jak na Węgrach ech szkoda strzępić ryja, każdy kto przeciw unijnej polityce jest przecież proruskiem, a kto propolakiem 😂 czasy by zaistnieć trzeba być głupim, mądrzy są przeżytkiem bo to nie modne, mam nadzieję ze my się nie damy bo ucierpią nawet jak teraz nie macie, wasze przyszłe dzieci, zresztą wasz rząd nie chce byście się mnożyli bo chcą zatracić polskość, ma być mieszane, wciskają wam tabletki dzień po a przecież są prezerwatywy antykoncepja, ktoś kto pisze się na dymanie bez tego niech wiąże się z odpowiedzialnością a nie ucieka jak ta pizda, komu to tłumaczyć czy Wy wszyscy już na prawdę macie wodę zamiast mózgu w jakich czasach przyszło mi żyć kurwa mac idę po piwo bo nie zdzierżę kurwa

[ Dodano 2024-07-26, 15:27 ]
Mam tu konto 11 lat a wchodziłem z trzy przed zanim założyłem, nie było tego co teraz, lewactwo jest jak choroba wszędzie się mnoży byle tylko głosić swoją śmieszną rację, Hochland co jej ojciec i dziadek każdy wie kim był jest popierana przez tych bezmózgowców, na dodatek żyd chuj kto doceni mój wkład to doceni wiem że nikt tego do końca nie przeczyta ale lewak na pewno 😂😂
Zgłoś
Avatar
janczo89 2024-07-26, 16:24 2
polaczki sie szybko obudza dopiero jak komus z warszawki jakis brudas obetnie łeb i zobaczą to w necie , bo na tvn tego nie pokaza, dosyc ze w Polsce 2 miliony brudasów z Ukrainy siedzi , i pewnie kilkaset tysiecy z Indii, bo to tez brudasy lata swietlne za np Indonezyjczykami którzy jak by nie patrzac szanują Polskę i nasza kulture to jeszcze lewactwo jest za wpuszczaniem małp jebanych murzynów tfuuuu boziu jak ja ich nienawidze
Zgłoś
Avatar
KeraneX 2024-07-26, 16:37 2
Murzyn poprostu leczy swoje kompleksy. Jego niskie IQ pozwala mu zrozumieć to że babcia nie odda więc ją poszarpał.
Zgłoś
Avatar
korskidegenerat 2024-07-26, 16:46 1
kosioraldo napisał/a:

Przecież to dawno ustalony plan żeby zmieszać ludzi, nie będzie solidarności to nie bedzie sprzeciwu, lewactwo to rak ludzkości, każdy przeciw faszysta, ale mówimy o tej tolerancji o której oni tak krzyczą, ich tolerancja działa w jedna stronę albo z nami albo przeciw nam, mam nadzieję że chociaż my staniemy do walki bo to przecież wojna, kiedyś jak obcy wchodzili do kraju tysiącami to się z nimi napierdalalo, teraz wchodzą pod pretekstem uchodźcy, a co w tych śmierdzących krajach takiego złego się dzieje, szambo im zalało miasto i oni nie wiedzą jak to zatrzymać, ja mam pomysł niech wsadzi łeb i zatka jak korek prysznicowy, u siebie gówno stworzyli chcą przyjść i zabrać nam to co budowaliśmy latami, cywilizację z wodą w kranie i kiblem w domu, ostatnio do mojej kobiety jakiś mały brudas coś gadał a była z dziećmi to zadzwoniła do mnie, całe szczęście że mnie tam nie było bo by karetka była i pewnie pudło, mój dziadek walczył w powstaniu warszawskim gdyby odżył i zobaczył co się dzieje za co walczył to by wstał z grobu i się zastrzelił, człowiek tyle lat żyje i widzi zamianę ról w tym cyrku zwanym rządem, już zniszczyli chęć walki covidem bo podzielili ludzi, a jak to się mówi dziel i rządź, albo się obudzimy, albo obudzimy ale z ręką w nocniku to jawna destabilizacja państwa, za zdradę stanu od 10 lat do dożywocia o co tu kurwa chodzi



dziel i rządź zastosował towariszcz uLJAN
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-07-26, 17:10 1
korskidegenerat napisał/a:

dziel i rządź zastosował towariszcz uLJAN



O czym Ty piszesz? Nie pij idź spać, dziel i rządź stosuje proniemiecki rząd, każdy chyba od kiedy wybuchła srandemia, boże ile Co dają dwa marki niemieckie byś pisał głupoty, nie zapomnij że już ich nie wymienisz 😂😂😂
Zgłoś
Avatar
trzonek1pl 2024-07-26, 21:42 2
jakas mloda biala szmata by go jeszcze bronila znajac zycie
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-07-26, 22:10 1
Ale później zauważył, że nie zasłużył wjechać ruchomymi schodami i już wszedł normalnie...
Samoukaranie.
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-07-27, 1:48 1
Czepiacie się, może to jego matka🤷‍♂️
Zgłoś
Avatar
hugoo79 2024-07-27, 14:39 1
Dla takiego opona i ognisko
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-27, 16:34 1
O tym, że BLM to bzdura, czarne ścierwa przekonują nas na każdym kroku...
Zgłoś
Avatar
korskidegenerat 2024-08-07, 3:07 1
kosioraldo napisał/a:

O czym Ty piszesz? Nie pij idź spać, dziel i rządź stosuje proniemiecki rząd, każdy chyba od kiedy wybuchła srandemia, boże ile Co dają dwa marki niemieckie byś pisał głupoty, nie zapomnij że już ich nie wymienisz 😂😂😂



Proszę nie chodzić z alkomatem po sadolu, bo zepsuje szanowny Pan urządzenie. Za głupi jestem na trola i muszę chodzić do pracy. Liczyłem na to, że mogę po nastu latach oglądania egzekucji skomentować coś po pijaku, Widocznie nie mogę. Smutne, że dla niektórych pandemia jest ważniejsza niż 2WŚ i komuna. Usuwać konta nie będę, tylko poderżnę sobie gardło, bagnetem moim - francuskim.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-08-07, 7:29 1
korskidegenerat napisał/a:

Proszę nie chodzić z alkomatem po sadolu, bo zepsuje szanowny Pan urządzenie. Za głupi jestem na trola i muszę chodzić do pracy. Liczyłem na to, że mogę po nastu latach oglądania egzekucji skomentować coś po pijaku, Widocznie nie mogę. Smutne, że dla niektórych pandemia jest ważniejsza niż 2WŚ i komuna. Usuwać konta nie będę, tylko poderżnę sobie gardło, bagnetem moim - francuskim.



Daj spokój bagnetem będzie ciężko 😂
Zgłoś