18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
żmij 2023-09-07, 19:54 7
Agresywne zwierzęta stanowczo trzeba usypiać. Preferowałbym ich własny sposób; z ogniem i oponami.

Odpowiedź na Twoje pytanie, Marcinku; pizdy na sali.
Zgłoś
Avatar
R................N 2023-09-07, 19:57 21
Aż się nie chce wierzyć, że żaden nie usadził tego suchoklatesa, jakaś czarna święta krowa czy ki chuj.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-09-07, 20:13 1
żmij napisał/a:

Agresywne zwierzęta stanowczo trzeba usypiać. Preferowałbym ich własny sposób; z ogniem i oponami.
Odpowiedź na Twoje pytanie, Marcinku; pizdy na sali.



problem w tym że opon nie było w poblizu
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2023-09-07, 20:21 1
Pewnie lekarz
Zgłoś
Avatar
Riikko 2023-09-07, 20:27 17
nienawidze czarnuchow. mieszkam na zachodnim monachium, jestem za odswiezeniem obozu dachau, lecz tym razem same crarnuchy, zydzi i kozojebcy...

edit: mam na mysli z calej europy, nie tylko lokalnych.
Zgłoś
Avatar
Gazownik 2023-09-07, 20:44
Nie dotykali bo

Zgłoś
Avatar
Antypolak666 2023-09-07, 21:04 5
Riikko napisał/a:

nienawidze murzynow. mieszkam na zachodnim monachium, jestem za odswiezeniem obozu dachau, lecz tym razem same crarnuchy, zydzi i kozojebcy...
edit: mam na mysli z calej europy, nie tylko lokalnych.



No popatrz, cebulowy adolfiku.
Jako emigrant zarobkowy możesz być co najwyżej ich popychadłem.
Jak ci z tym?
Zgłoś
Avatar
Riikko 2023-09-07, 21:41 11
Antypolak666 napisał/a:

No popatrz, cebulowy adolfiku.
Jako emigrant zarobkowy możesz być co najwyżej ich popychadłem.
Jak ci z tym?



kobieto, planuje i koordynuje budowy o szescioliczebnych nominalach (€, oczywiscie), bo sie uczylem i na to zapracowalem, mozesz mi cmoknac...

Antypolak666 napisał/a:

No popatrz, cebulowy adolfiku.
Jako emigrant zarobkowy możesz być co najwyżej ich popychadłem.
Jak ci z tym?



i nie, nie jestem migrantem zarobkowym. to byla moja matka. ja mialem 12 lat jak przybylem do monachium (teraz 31). ja po podstawowce tu musialem zajechac za mama, bo nie bylo opiekuna. zrobilem z tej sytuacji najlepsze co moglem i mam dobrze. a ty sie pierdol antypolaku.
Zgłoś
Avatar
Antypolak666 2023-09-07, 21:42 2
Riikko napisał/a:

kobieto, planuje i koordynuje budowy o szescioliczebnych nominalach (€, oczywiscie), bo sie uczylem i na to zapracowalem, mozesz mi cmoknac...



Jako emigrant zarobkowy masz tam z pewnością wiele do powiedzenia adolfiku
Wracaj do "nadwiślańskiego raju" jak masz problem z życiem w cywilizacji frustracie "na zachodnim Monachium"

Zgłoś
Avatar
Riikko 2023-09-07, 21:46 13
Antypolak666 napisał/a:

Jako emigrant zarobkowy masz tam z pewnością wiele do powiedzenia adolfiku
Wracaj do "nadwiślańskiego raju" jak masz problem z życiem w cywilizacji frustracie "na zachodnim Monachium"



Ty jestes albo troll, albo zagorzknialy chujek co chuja osiagnal i obwinia innych, bo z wlasnej sily i dostepnych mozliwosci cos osiagli… z reszta, chuj ci w dupe.
Zgłoś
Avatar
Antypolak666 2023-09-07, 21:54 3
Riikko napisał/a:

Ty jestes albo troll, albo zagorzknialy ch*jek co ch*ja osiagnal i obwinia innych, bo z wlasnej sily i dostepnych mozliwosci cos osiagli… z reszta, ch*j ci w dupe.



Przeczytaj swój pierwszy wysryw i napisz jeszcze raz kto jest zgorzkniały, adolfiku zarobkowy.
Pomijając już, że nie potrafisz się nawet wysłowić
Zgłoś
Avatar
Riikko 2023-09-07, 22:03 10
Antypolak666 napisał/a:

Przeczytaj swój pierwszy wysryw i napisz jeszcze raz kto jest zgorzkniały, adolfiku zarobkowy.
Pomijając już, że nie potrafisz się nawet wysłowić



Nie dyskutuje z antypolakami i oczyswistymi idiotami. Dla mnie temat zamkniety. Z reszta, pierdol sie.
Zgłoś
Avatar
ruskietopodludzietfuu 2023-09-07, 22:13 2
małpa kokosowa do klatki !!
Zgłoś
Avatar
PanFajek 2023-09-07, 22:33 1
Charakternych rusków to już chyba wszystkich wywieźli na front i zostały same pipki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie