18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Slawek18 2018-09-10, 19:44 5
Cztery małpy salwowały się ucieczką...
Zgłoś
Avatar
w................y 2018-09-10, 19:44 23
kurde czekalem az moze przejedzie tych czarnych podludziuf
Zgłoś
Avatar
Foftek 2018-09-10, 19:48 15
Powtarzam się, ale jak rządzili biali to był tam spokój. Obalanie stanie w banie jakieś noble joble dla czarnucha i mają burdel. Jebac czarnych i tych allahow.
Zgłoś
Avatar
O................n 2018-09-10, 20:11 5
Foftek napisał/a:

Powtarzam się, ale jak rządzili biali to był tam spokój. Obalanie stanie w banie jakieś noble joble dla czarnucha i mają burdel. Jebac czarnych i tych allahow.



Akurat w RPA mieszają od lat żydzi. Dokładnie żydzi z chabad-lubawicz.
Ci sami, którzy trzymają za pysk "młodą ukraińską demokrację" oraz z którym od lat romansuje PiS - a właściwie rozkłada nogi.
Ch-L to satanistyczno-kabalistyczna chasydzka sekta.

Tutaj rabin namaszcza prezydenta RPA Cyril Ramaphosa, zapewne aby robił to co robi.


ukryta treść
Tu są szczęśliwi bo pewnie doszli już do porozumienia w kwestii kradzieży ziemi białym w RPA.


twitter.com/NiezaleznyPolak/status/1032983061380653056
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-09-10, 20:40 1
Mi to wygląda na panikę w umyśle tej kobiety.Niby tłumaczy, że wszystko przemyślała a tak na serio to zjebała wszystko co można.
Po pierwsze ogarnęła, że jest napadnięta ale nic do jej móżdżku nie dotarło, że mogła to inaczej rozważyć.
Po drugie spanikowała, cofając swoim autem <zapewne drogim> w delikwentów myśląc, że to pomoże.
Mogła na spokojnie siedzieć w aucie i czekać na dalszy rozwój sytuacji.Sądząc po tym, jak koleżka puka spluwą w jej szybę raczej miał atrapę lub był po prostu idiotą.
Co nie zmienia faktu, że wjeżdżając na swoje podwórko i bez wychodzenia z auta miała wygraną sprawę.
A teraz ma do wymiany zderzak i swój mózg bo pewnie będzie się leczyć przez trzy lata u psychiatry za atak na jej oczywiście bezbłędną osobę.
Zgłoś
Avatar
Azus 2018-09-10, 20:46
Dlaczego ich nie rozjechał ?????
Zgłoś
Avatar
asthordrag 2018-09-10, 20:46
Już miałem nadzieję, że zbierze ich na maskę jak w GTA.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-09-10, 20:51 1
Azus napisał/a:

Dlaczego ich nie rozjechał ?????


A chciałbyś mieć cały samochód ujebany od gówna?
Zgłoś
Avatar
Foftek 2018-09-10, 21:10
Owlman napisał/a:



Akurat w RPA mieszają od lat żydzi. Dokładnie żydzi z chabad-lubawicz.
Ci sami, którzy trzymają za pysk "młodą ukraińską demokrację" oraz z którym od lat romansuje PiS - a właściwie rozkłada nogi.
Ch-L to satanistyczno-kabalistyczna chasydzka sekta.

Tutaj rabin namaszcza prezydenta RPA Cyril Ramaphosa, zapewne aby robił to co robi.
Obrazek

ukryta treść
Tu są szczęśliwi bo pewnie doszli już do porozumienia w kwestii kradzieży ziemi białym w RPA.
Obrazek

twitter.com/NiezaleznyPolak/status/1032983061380653056



Coś się mi obiło o uszy, ale niewiele. Dzięki za rozjaśnie wątka. Niemniej jednak jebac czarnych, allahow no i Żydów.
Zgłoś
Avatar
solltys 2018-09-10, 22:52 2
@Essent Pierdolisz, sam bym wolał zrobić tak jak ona w myśl zasady "ze jak ja nie będę miał to nikt nie będzie miał, w końcu co miała do stracenia skoro pewnie po czasie i tak by jej zajebali samochód no chyba że jednak jeden z babo by stracił cierpliwość i ją odjebał bo tego nie wiesz czy to były atrapy a tym bardziej będąc w tak stresowej sytuacji, wiem że fajnie się cwaniakuje sprzed komputera ale życie to nie gta. PS obstawiam że większa traumę by miała jakby oddała samochód, by musiała zyć z przekonaniem że jest zwykłą pizdą do krojenia a tak może się pocieszać do końca życia że się nie dała.
Zgłoś
Avatar
x2345x 2018-09-10, 23:47
Liczyłem na happy end....
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-09-11, 0:07
Biali to jednak jest banda jełopów, albo zwyczajnie wszyscy ludzie to banda kretynów i tyle. Co zrobiło to obecne, południowo-afrykańskie plemię z poprzednim zanim biały człowiek tam przybył? Wyjebało je co do jednego, do nogi wybili wszystkich i dla tego przejęli te ziemie. Takie były afrykańskie zasady gry. Biały człowiek tam przybył i zamiast grać zgodnie z panującymi regułami, to nie dość, że nie wybił całego plemienia do ostatniego, to jeszcze ściągnął ich do swojej europejskiej ojczyzny/ojczyzn. Tak chcieli to tak mają. Dzisiaj biali mogą tylko wypierdalać z RPA, nie ma tam dla nich miejsca. Było by, jak by się pozbyli poprzednich lokatorów, ale czasu nikt nie cofnie a dzisiaj na to za późno.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-09-11, 13:24
Miał ich wszystkich na widelcu, wystarczyło nacisnąć na gaz i rozjechać wpiździec to czarne gówno, aż huk pękających czaszek głucho rozchodziłby się po całej okolicy, mózgi skwierczały w bieżniku opon a krew bryzgała strumieniami po ulicy
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-09-11, 19:29
Kurwa mieszkając w murzynolandzie powinno się mieć uzbrojonych wartowników na bramie i najlepiej pododdział alarmowy w domu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie