18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
W poniższym filmiku możemy zaobserwować stado dzikich murzynów afrykańskich żerujących na bezkresnych stepach sawanny Czarnego lądu.
Proszę zwrócić uwagę jak samiec alfa dowodzi chmarą pohukując groźnie na swoich ziomków.
Po napełnieniu brzuchów pyszną trawą, cała sfora zbiera się w kupę i wykonuje tradycyjny murzyński wesoły taniec-pojebaniec.

-czytała Krystyna Czubówna.

Zgłoś
Avatar
maly-boy 2019-03-12, 17:39
To ci zielonoświątkowi ?
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-03-12, 20:20 1
część widać że zajada się, dawno w pysku takiego rarytasa chyba nie mieli
Zgłoś
Avatar
Nejm 2019-03-12, 20:26
Akurat mi się House odpalił do tego filmiku, polecam wam wypróbować, nieźle się zgrało
Shadow Child & Sinden - Get At
Zgłoś
Avatar
freaky 2019-03-12, 22:37 1
Dlaczego w Afryce nie ma krów? Bo czarni szybciej dobiegają do trawy
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2019-03-12, 22:56
LBZ napisał/a:

że ich dzieci nie będą miały coś jeść.

A telewizja nam pokazuje tylko biedne głodne dzieci a nikt się nie zastanowi dlaczego tak jest. Porażka zupełna.

Co im po rybie..



1)Co ty pierdolisz, będą jadły trawę

2)Głodne są mudziny w Afryce, bo tam nie ma trawy

3)No właśnie, co im po rybie, jak są wege?
Zgłoś
Avatar
Bogusnr 2019-03-13, 1:35
Czyżby nowy podgatunek czarnej szarańczy?
Zgłoś
Avatar
ziajos 2019-03-13, 9:17
@~Nei

Ale weź i nie dokładaj tym zwierzętom ich słodkości
Zgłoś
Avatar
svc2000 2019-03-13, 10:20
Nie ma informacji, w której części Szwecji to było kręcone
Zgłoś
Avatar
Bedejot 2019-03-13, 21:37
Zielonoświątkowscy ? Czy jaki huj?
Zgłoś
Avatar
dev17 2019-03-14, 21:21 1
Sami tak będziecie żryć, bando ćwoków. Małolaty na wychowaniu rodziców i nie wiecie co to głód.... zobaczymy czy tak się bedziecie śmiali jak rodzice was pojebią. Żeby coś zrozumieć należy to poczuć na własnej dupie. I nie.. nie, pseudo fachowcy, nic mi nie brakuje w życiu. Szkoda mi takich buraków którzy śmieję sie ze wszystkiego i ze wszystkich. Karma ma moc i was znajdzie. Peace bando buraków. (Macie przynajmniej po 14 lat ?)
Zgłoś
Avatar
Drapichrust 2019-03-15, 14:33 1
dev17 napisał/a:

Sami tak będziecie żryć, bando ćwoków. Małolaty na wychowaniu rodziców i nie wiecie co to głód.... zobaczymy czy tak się bedziecie śmiali jak rodzice was pojebią. Żeby coś zrozumieć należy to poczuć na własnej dupie. I nie.. nie, pseudo fachowcy, nic mi nie brakuje w życiu. Szkoda mi takich buraków którzy śmieję sie ze wszystkiego i ze wszystkich. Karma ma moc i was znajdzie. Peace bando buraków. (Macie przynajmniej po 14 lat ?)



To skoro ci nic nie brakuje w życiu czego się napinasz? Jak sam nie cierpiałeś głodu to czego innych pouczasz. Kochasz czarnuchów to ich karm. Zabierz swoim dzieciom żeby poznały co to głód a daj bambusom. Piszący tu nie mają 14-stu lat. To dobrze. Widać rodzice ich nie pojebali tylko od wczesnej młodości wpajali im odpowiednie wartości co do zachowań wobec czarnej hołoty.

dev17 napisał/a:

Sami tak będziecie żryć, bando ćwoków. Małolaty na wychowaniu rodziców i nie wiecie co to głód.... zobaczymy czy tak się bedziecie śmiali jak rodzice was pojebią. Żeby coś zrozumieć należy to poczuć na własnej dupie. I nie.. nie, pseudo fachowcy, nic mi nie brakuje w życiu. Szkoda mi takich buraków którzy śmieję sie ze wszystkiego i ze wszystkich. Karma ma moc i was znajdzie. Peace bando buraków. (Macie przynajmniej po 14 lat ?)



Czego się napinasz? Kochasz czarnuchów to zabierz żarcie swoim dzieciom i daj czarnuchom. Twoje dzieci poznają co to głód i będziesz zadowolony.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2021-10-12, 20:47
Smoluchy w dupe jebane traworzerce
Zgłoś