18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
ponieważ chcieli ją zgwałcić..



Ale ma matrix we łbie

ukryta treść
BARDZO WAŻNE !!! Często Murzyni protestują, że przeszkadza im agresja ze strony białych ludzi, ale prawda jest taka, że to biali powinni protestować z powodu agresji Murzynów. Czarni są skłonni napadać 25 razy częściej Białych, niż Biali Murzynów, to oficjalne dane z Departamentu Sprawiedliwości w USA, po uwzględnieniu ilości osób w danej populacji. Następnie Murzyni w w Londynie stanowią około 12% społeczeństwa i popełniają około 60% wszystkich morderstw, co stanowi więcej niż Arabowie muzułmanie, którzy są na drugim miejscu. W USA stanowią około 13% ludności, a popełniają około 60% wszystkich morderstw. Za to według cytowanego raportu przez gazetę w Anglii i Walii w ostatnich latach drastycznie wzrosła liczba młodocianych przestępców wywodzących się z mniejszości etnicznych. Według raportu przygotowanego przez szefa służby więziennej w Anglii i Walii aż 40% osadzonych to czarni. Wśród młodych przestępców osadzonych w więzieniach wzrosła także liczba muzułmanów. W zeszłym roku ich liczba osiągnęła 16%. Następnie, w tym roku w Oslo dokonano już 2 razy więcej gwałtów niż w 2010 r. - wykazują policyjne statystyki. Większość z nich dokonana została przez czarnoskórych imigrantów. Z 48 gwałtów popełnionych w stolicy Norwegii w tym roku aż 45 zostało popełnionych przez przybyszów spoza Europy, z których większość z nich ubiega się o azyl. Mimo to politycznie poprawne i antybiałe media w USA oraz UE jak i sami politycy starają nam się wpajać do głowy, że to Biali prześladują i napadają na Murzynów. Dlatego przestępstwa czarnych w/w politycy i media zatajają, a białych nagłaśniają i wyolbrzymiają razy kilkanaście. Stop anty-białej propagandzie, która ma na celu wzbudzić w białych fałszywe poczucie winy, które wykorzystuje się między innymi do masowego osiedlania ludów z tamtych rejonów w Europie i wprowadzania multikulturalizmu.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-02-09, 15:54 97
Może nie błysnę, ale powiem jedno - dobrze tak głupiej kurwie, oby ją jakieś arabusy czy murzyni zajebali.
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2017-02-09, 15:57 4
No i gdzie to uderzenie?
Zgłoś
Avatar
grzybekwpr 2017-02-09, 15:58 4
Niech do Szwecji leci daje się poniżać niech pozwie do sądu ciapatych to jeszcze im odszkodowanie da
Zgłoś
Avatar
moskalowy 2017-02-09, 16:00 3
"...dlaczego mam mieć?"
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-02-09, 16:00 4
Ale tak obiektywnie patrząc to co od polaka nie można dostać wpierdolu ? I co mam się stąd wynieść i nienawidzić polaków za to ?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-02-09, 16:10 47
Czego nie rozumiecie? Przecież po to to całe multi kulti i inne refuges welcome, żeby się załapać na gangbang pomimo szkaradnej aparycji...
Zgłoś
Avatar
en-em 2017-02-09, 16:13 2
bieda umysłowa..
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-02-09, 16:43 15
Nie wiem czy za lekko jej przypierdolił w łeb, że nie zabił,
czy za mocno i jej tak zostało
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2017-02-09, 17:05 11
pazuzu napisał/a:

Ale tak obiektywnie patrząc to co od polaka nie można dostać wpierdolu ? I co mam się stąd wynieść i nienawidzić polaków za to ?


Nie, przestać być pedałem
Zgłoś
Avatar
grzybekwpr 2017-02-09, 17:45 4
BTW już wiadomo kto podkłada głos łysej w blok ekipie
Zgłoś
Avatar
logik93 2017-02-09, 17:47 23
Z drugiej strony niech sobie pierdolnie butelką, może jej się polepszy

O tu!
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-02-09, 18:09
nie będę pierwszym który stwierdził że ta ,,pani,, jest facetem,
no chyba że jest pod innym wpływem, naprzykład z narko-odpierdalaczy
Zgłoś
Avatar
KJP678 2017-02-09, 18:26 39
I tak miała farta że butelka, kamień robi gorsze kuku.

Zgłoś
Avatar
_................_ 2017-02-09, 18:36 2
A mnie tam rozpierdala cała obecna sytuacja na świecie, podwójne standardy i takie pierdolenie jednej i drugiej strony.

Z jednej stropy pierdolenie, jak to wpuszczanie bez sprawdzania, czy nawet kontroli, do kraju patoli to nic złego, i udawanie że nie ma problemu i bagatelizowanie przestępstw obcokrajowców, a z drugiej podobne pierdolenie o tym jak to każdego czarnego i ciapatego chuligana trzeba odjebać, jednocześnie bagatelizując i udając że nasze rodzime sebiksy są niewiele mniejszą patologią, szczególnie w skali naszego kraju, gdzie seby i reszta patoli są dużo większym problemem od ciapatych, których u nas po prostu nie ma (bo bieda jak chuj, a za odrą wysokie zasiłki).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie