18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Velture 2023-09-14, 10:48 52
To są kurwa gruuuube lata przyzwalania na takie zachowania jak jebany złodziej ma pretensje, że nie pozwalają mu kraść i kiedy ktoś stosuje środki przymusu bezpośredniego wobec tych zwierząt to od razu krzyki aby na policje dzwonić...

No kurwa niepojęte aby złodziejska kurwa miała pretensje i domagała się policji bo jej kurwa nie pozwalają kraść.
Zgłoś
Avatar
Imralav 2023-09-14, 10:53 24
Mi zawsze w takich filmikach brakuje żeby ktoś takiemu kurwiszczu (bo może niebinarne) solidną bułę na ryj wystrzelił w samoobronie. Chociaż i tak śmiesznie jak tam od niechcenia jedną ręką gość zza pleców typiarę kładzie.
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2023-09-14, 10:55 11
za spokojne te afgańczyki
Zgłoś
Avatar
Riben 2023-09-14, 11:19 11
Wakanda forever
Zgłoś
Avatar
ruskietopodludzietfuu 2023-09-14, 11:25 10
zmniejszyć populacje małp !!!! do minimum !!!! zwierzęta to nie ludzie rozróżniać barany !
Zgłoś
Avatar
loky 2023-09-14, 12:17 6
~VeIture napisał/a:

To są kurwa gruuuube lata przyzwalania na takie zachowania jak jebany złodziej ma pretensje, że nie pozwalają mu kraść i kiedy ktoś stosuje środki przymusu bezpośredniego wobec tych zwierząt to od razu krzyki aby na policje dzwonić...
No kurwa niepojęte aby złodziejska kurwa miała pretensje i domagała się policji bo jej kurwa nie pozwalają kraść.



"Dzwoń po pierdolona policję" powinni to im pokazać jak przyjadą bronić uciśnioną afrykańską mniejszość.
Zgłoś
Avatar
garota 2023-09-14, 19:03 3
Kurwa ja może jestem pojebany ale poczekał bym sobie aż takie dwie szmaty przyjdą mi do sklepu i po prostu bym je uprowadził. Żadnych kamer, nagrywania, srania. Tylko w pizdę i do piwnicy. Oj odpracowały by swoje.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-09-14, 20:28
loky napisał/a:

"Dzwoń po pierdolona policję" powinni to im pokazać jak przyjadą bronić uciśnioną afrykańską mniejszość.



Witamy w dzisiejszych czasach..!
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-09-14, 22:56 1
garota napisał/a:

Kurwa ja może jestem pojebany ale poczekał bym sobie aż takie dwie szmaty przyjdą mi do sklepu i po prostu bym je uprowadził. Żadnych kamer, nagrywania, srania. Tylko w pizdę i do piwnicy. Oj odpracowały by swoje.


Masz plantację bawełny w piwnicy?
Zgłoś
Avatar
C................r 2023-09-15, 2:38
BLM po brytyjsku u pakoli sklepie?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-15, 6:49 2
już BLM się uzbierały w obronie złodziejstwa i sklep został zamknięty... Ja pierdolę.

Zgłoś
Avatar
KUBA-SKA 2023-09-15, 7:00
Zamknoł nawet werandę i czeka na policję
Zgłoś