18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Murzyński samolot
bit123 • 2015-07-14, 1:15
Filmik przedstawia wielki start samolotu zbudowanego przez Czarnoskórego Inżyniera.

ukryta treść
Filmik zawiera lokowanie Murzynów




Ps. chciałbym dodać jeszcze komentarz do załączonego filmiku i w tym celu wystosowałem już pismo do antyrasistowskiej organizacji o pozwolenie skomentowania filmiku z udziałem przedstawicieli czarnej rasy także pozostaje tylko czekać na zielone światło
Zgłoś
Avatar
brudny 2015-07-14, 1:23
W tvp też o tym było i czytała Czubówna
Zgłoś
Avatar
Kaczorowy 2015-07-14, 1:34 15
hmm... właśnie wymyślili samolot - za 50 lat odkryją kuchenkę mikrofalową - będzie jazda !
Zgłoś
Avatar
_................_ 2015-07-14, 2:00 22
Teraz zacznie się masowe latanie po zasiłki.
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2015-07-14, 2:07 117
Dlaczego wynalazki czarnych nigdy nie dzialaja? Bo ich fizyka zaklada, ze praca to stala o wartosci 0.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2015-07-14, 2:23 2
nie mogł sciagnąć sprawdzonego arabskiego projektu latającego dywanu?
Zgłoś
Avatar
77kaweL 2015-07-14, 3:24 2
dzisiaj mały samolot, jutro duży samolot, po jutrze rakieta kosmiczna, a za tydzień murzyn wyląduje na Marsie - zobaczycie
najpierw była Łajka na księżycu to teraz czas na Jamala na Marsie

(tak na prawdę to nie)
Zgłoś
Avatar
koreapłn 2015-07-14, 3:49 2
Slychać strzały...
Zgłoś
Avatar
schizophrec 2015-07-14, 5:37
"for few blurry second upendo is airborne and then it crashed to the ground, another dream dust " - świetne zdanie.

dla niekumatych : upendo oznacza w języku suahili - miłość.

a dla nieuków "na kilka ulotnych/rozmytych sekund miłość znajdowała się w powietrzu, by następnie rozbić się o ziemię. Kolejne marzenie obrócone w pył.
Zgłoś
Avatar
cykenmyken 2015-07-14, 6:31 1
łooo kurw@ to teraz chcą zamiast pontonów używać takich samolotów,to dobrze większość nie doleci nawet połowy drogi
Zgłoś
Avatar
modoc 2015-07-14, 7:25 1
O kurwa wyrzutnia murzynów.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2015-07-14, 7:38 38
Czarna rasa jest wspaniała zawsze od zawsze podziwiałem ich konstruktorów, noblistów i budowniczych zwłaszcza konstruktor który przed 6.000 lat wynalazł lepiankę z gówna krowiego i moczu tego jakże sympatycznego zwierzaka,kolo zrobił na mnie ogromne wrażenie... Lepianka przez te 6.000 lat się wcale ale to wcale nie zmienia, doskonała konstrukcja. Co prawda przez te sześć tysięcy lat nawet nasze bobry zrobiły postepy w budowaniu swoich tam ale nie ma się co czepiać, rozwój ludzkości trwa i wiem że coraz częściej będziemy na sadolu oglądać szybki postęp tej jakże szlachetnej i pokojowo nastawionej do białych rasy !!! Czekamy z utęsknieniem na imigrantów, Polska rozwinie się z ich udziałem w zastraszającym i dotąd niespotykanym tempie, po raz drugi nie ma się co czepiać że nasi czarni bracia zrobią z naszej okolicy śmietniki i slamsy ale coś za coś rodacy coś za coś
Zgłoś
Avatar
konrad100 2015-07-14, 8:27 7
To jest geniusz na miarę braci Wright!

...no, tylko spóźniony o jakieś 100 lat
Zgłoś
Avatar
qzi666 2015-07-14, 8:28 2
czy to nie rekonstrukcja ze smoleńska?
pożywka dla Macierewicza
ja osobiście uważam że hydraulika nawaliła
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2015-07-14, 8:31 10
Mam wrażenie że gosć jest na tym etapie rozwoju na którym było każde kilkuletnie dziecko. Wiecie, chodzi o ten etap gdy zobaczy się coś zajebistego w TV i próbuje zbudować to z kartonu czy lego i się zastanawia potem dlaczego to nie działa. Większość dzieci cieszy się tą fazą przez kilkanaście-dziesiąt minut dopóki nie ogarną że najwyraźniej potrzeba czegoś więcej niż tylko zgrubne podobieństwo. Widocznie gość do tego etapu nie dotarł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie