18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
BigBertha 2021-02-12, 23:38 3
Polaczki i ich sport na poziomie olimpijskim... Nawet na porządną pałę biedaków nie stać...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-02-12, 23:52 62
BigBertha napisał/a:

Polaczki i ich sport na poziomie olimpijskim... Nawet na porządną pałę biedaków nie stać...



tylko na tyle cię stać trolu?
Zgłoś
Avatar
BigBertha 2021-02-12, 23:59 3
nowynick napisał/a:

tylko na tyle cię stać trolu?



Tak. Dzisiaj nie chciało mi się wysilać.
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-02-13, 0:34 4
tyczka polskiej produkcji , to nic dziwnego że złamała się, może robili w tej samej fabryce co karabinki grot
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-02-13, 1:04 17
ANALizator napisał/a:

tyczka polskiej produkcji , to nic dziwnego że złamała się, może robili w tej samej fabryce co karabinki grot



kolejny kurwa specjalista, załaduj na siebie 30 magazynków i karabin. Już olej resztę wyposażenia tylko gacie na dupę i wcześniej wspomniane przebiegnij. Niemcy mają gorszy i droższy karabin na przetarg dla UPAińców, za to mieli pomysł jak z naszego zrobić macierowiczego "karakala"...
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-02-13, 2:00 21
widać sami eksperci.
tyczki olimpijskie produkowane są wg standardu i podlegają unifikacji. tak się składa, że na całym świecie istnieją tylko 4 instytuty wydające odpowiednie certyfikaty, bez których tyczka nie zostanie dopuszczona do zawodów olimpijskich. jeden taki instytut znajduje się z usa, jeden w kanadzie, w australii i w niemczech. wszystkie tyczki produkowane w europie atestuje instytut niemiecki International German Olympics (IDO) - Goethe-Institut i niezależnie kto produkuje, wszystko musi się zgadzać z ich wytycznymi. więc już wiecie czyja to wina.
żartowałem, też się nie znam i wszystko zmysliłem.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2021-02-13, 10:33 1
Nic go nie zabolało, chyba że psychicznie. Ani tą tyczką nie dostał, ani się na nią nie nadział.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-02-13, 10:43 3
BigBertha napisał/a:

Polaczki i ich sport na poziomie olimpijskim... Nawet na porządną pałę biedaków nie stać...



Ty się lepiej pochwal ile wyrek się pod tobą zarwało. Pizda jebana.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-02-13, 11:54 7
luxpiotr napisał/a:

Ty się lepiej pochwal ile wyrek się pod tobą zarwało. Pizda jebana.



Zapewne niemiecki kurwa atleta

______________



We know they are lying.
They know they are lying.
They know that we know they are lying.
We know that they know that we know they are lying.
And still they continue to lie.

Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2021-02-13, 12:44 2
Oj zdarza się....jak się nieraz wyślizgnie i wyskoczy...efekt podobny
Zgłoś
Avatar
Liton 2021-02-13, 12:45
Przytyło się po covidzie..
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-02-13, 12:46 4
Czym tu się podniecać? Przecież to jest normalne i przewidywalne zdarzenie. Nie jest częste, ale każdy tyczkarz złamie niejedną tyczkę w swej karierze.

Że to weszło na główną... ja pierdole. Pewnie przez desant ciot z kwejka:

" Postaw piwo autorowi tego posta PIWO
Wystawiono 27 piw(a)
nowynick, djted, polskiarab2, palililili, illuminati220, onci, Silentlog, Novik, stefans666, czubens, Doktor511, beny561, Setegi, Asuritta, kryzyspl, Nikt_nie, djhardy, szczypekpn, huncfot130, ponczo11, Lebiodko, felippo, Zonq4, piter1729, pazuzu, nwonigers, 8Kebson8"
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2021-02-13, 13:29 1
Rebeliant napisał/a:

Czym tu się podniecać? Przecież to jest normalne i przewidywalne zdarzenie. Nie jest częste, ale każdy tyczkarz złamie niejedną tyczkę w swej karierze.
Że to weszło na główną... ja pierdole. Pewnie przez desant ciot z kwejka:
" Postaw piwo autorowi tego posta PIWO
Wystawiono 27 piw(a)
nowynick, djted, polskiarab2, palililili, illuminati220, onci, Silentlog, Novik, stefans666, czubens, Doktor511, beny561, Setegi, Asuritta, kryzyspl, Nikt_nie, djhardy, szczypekpn, huncfot130, ponczo11, Lebiodko, felippo, Zonq4, piter1729, pazuzu, nwonigers, 8Kebson8"



Zgłoś
Avatar
Erich_Priebe 2021-02-13, 13:32 5
BigBertha napisał/a:

Polaczki i ich sport na poziomie olimpijskim... Nawet na porządną pałę biedaków nie stać...



Co boli śmieciu że tata się powiesił a mamusia to dziwka?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie