18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
NarevKenoki 2014-02-03, 21:50 2
ja tam nie rozumiem idei zaślepionej dumy narodowej - okej, urodziłeś się w Polsce. i?

nie lepiej być dumnym z czegoś, co się osiągnęło samemu, niż wychwalać ponad niebiosa przypadkowe umiejscowienie genów/duszy/chuj wie czego (zależnie, czy ktoś religijny lub nie)

szacunek szacunkiem, ale trzeba umieć się śmiać z samych siebie, bo własnie przez brak takiej umiejętności jesteśmy uważani za kraj zaściankowy, typowe mięso armatnie, ślepo podążające za "ideą"
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-02-04, 1:50
Nie ma to jak być dumnym z tego na co się nie miało wpływu. Gdybyście byli tacy patriotyczni do bólu to byście ruszali dupy na wybory by chuje nie rządzili Polską, a nie ciągle jojczycie.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-02-04, 3:25
@alexandrus
ukrainiec pod czerwonym sztandarem to chyba przeorał twoją starą pierdolony zarobasie islandzki, napisałem o tym, że za każdym razem, gdy ktoś wrzuca polandball ktoś się czepia polską flagę, a to tylko pierdolony komiks
Zgłoś
Avatar
thez 2014-02-04, 6:01 1
@up

A poza komiksem Polskę traktuje się ok? Po prostu co za dużo to i świnia nie zje.

@NarevKenoki

Miałbyś rację gdyby jednostka miała znaczenie. Ale nie ma.
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-02-04, 17:15
elBiaauawy, ogólnie to sie zgadzam z Tobą, ale nie moge sie powstrzymać.

Jebać Rzeszów
Zgłoś