18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Muslim patrol z 3.02.2012
croyna • 2013-02-05, 11:48
Kolejna odsłona znanego już muslim patrol.
Tym razem muzułmanin na początku głosi swoje prawdy do kamery na temat tego, że Cameron i policja nic mu nie zrobią, będą płonąć w piekle a w tle słychać (prawdziwe czy doklejane) odgłosy przeładowania broni itd.
(wymagany podstawowy angielski)
Potem filmują pijanego Anglika i mówią jaki to jest alkohol zły i potrzebne mu prawo szariatu, a na koniec muzułmanin chodzi dalej po ulicy i drze o strefie muzułmańskiej.

Ktoś może powie, że to już nudne itd, ale moim zdaniem to jest przerażające a nie nudne - o ile na takie rzeczy patrzy się szerzej, niżeli kolejny scroll, filmik, scroll, filmik.

Zgłoś
Avatar
Szabla 2013-02-05, 19:12
Dlaczego jak tylko słyszę te ich "piosenki" to kojarzą mi się z egzekucją ?
Zgłoś
Avatar
ConorBro 2013-02-05, 19:18
croyna napisał/a:

...scroll, filmik, scroll, filmik....



Tu Cie mam bo ja klikam w scrolla i przeglądam!
Zgłoś
Avatar
krs133 2013-02-05, 19:38 1
Ja to czekam, aż te brudne skurwysyny przyjadą do Polski i zaczną odpierdalać coś takiego wtedy z wielką przyjemnością kupię sobie dubeltówkę i pójdę strzelać to tej bezmózgiej zwierzyny, zachęcając jednocześnie do ogólnopolskiego polowania na ciapate kurwy.
Zgłoś
Avatar
KejRol4 2013-02-05, 20:30
zwirz13 napisał/a:



i gówno !!


Ała,to bolało,czemu ciśniesz w moją stronę taką nienawiść?Żyjemy w demokratycznym państwie,gdzie każdy może wyznawać religię jaką tylko chcę.Masz "niby 31 lat" a zachowujesz się jak zidiociałe 13 letnie dziecko.Ja w żaden sposób nie krytukuję waszej religii,nie oczekuję wzajemności od was,gdyż uważam,że jestescie ograniczonymi "ludźmi".

Niechaj Allah ma was w swojej opiece.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-02-05, 20:32
Myślę, że nie przejdzie to u nas. Po 1 jesteśmy cholernymi rasistami, po 2 zbyt blisko rosyjskich krajów. Jaka Rosja jest każdy wie.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2013-02-05, 20:35
tu się nie ma co zastanawiać, tu trzeba kosy ostrzyć na kebaby
Zgłoś
Avatar
FsiumZium 2013-02-05, 23:24
KejRol4 Was trolluje a wy tak łykacie jak pelikany
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-02-05, 23:34 1
KejRol4 napisał/a:

każdy może wyznawać religię jaką tylko chcę.


I każdy może jebać własną kozę.

A jak sąsiad gapa, to nie tylko swoją...
Zgłoś
Avatar
adagioo 2013-02-06, 10:07 1
Ja się jednak zastanawiam czy to nie jest prowokacja jakiejś prawicowej organizacji czy czegoś takiego co miałoby wzbudzać nienawiść do ciapatych. Nie zrozumcie mnie źle, w żadnym wypadku nie chcę ich bronić, bo uważam, że to cholerne zagrożenie dla nas, ale po prostu nie mogę uwierzyć, że takie rzeczy się dzieją w Anglii, państwie gdzie zawsze była ogromna ilość kibiców czy neo skinów, którzy zawsze byli chętni spuścić wpierdol ciapatym czy innym mniejszościom.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-02-06, 13:43
KejRol4 napisał/a:


Ała,to bolało,czemu ciśniesz w moją stronę taką nienawiść?Żyjemy w demokratycznym państwie,gdzie każdy może wyznawać religię jaką tylko chcę.Masz "niby 31 lat" a zachowujesz się jak zidiociałe 13 letnie dziecko.Ja w żaden sposób nie krytukuję waszej religii,nie oczekuję wzajemności od was,gdyż uważam,że jestescie ograniczonymi "ludźmi".

Niechaj Allah ma was w swojej opiece.



po 1 - nie allahuj mi tu, po 2 - moja nienawiśc do was zalezy tylko i wyłącznie od was , bo to wy chcecie stawiać wszedzie te swoje meczety ( bo gdyby tak od nas pjechali do was i chcieli albo by zbudowali kościoł to juz by bez głowy zostali ) , na siłe wciskacie swoje pierdoły o koranie, uskuteczniacie ten jebany szariat choć nie jesteście u siebie i nigdy nie będziecie!! dązycie w swoich bzdurnych zbiorowych modlach w metrach , przystankach i miejscach publicznych do zastraszenia, wyywając w swym allahowym bełkocie nas chrześcijan , wprowadzacie zamęt, po 3- pakujcie sie i won do siebie , tam jest wasze miejsce, tam mozecie sie modlic , pstrykac kózki ,

nie masz i nie macie prawa mieszać sie w nasze społeczeństwo, naszą religie, nasze poglądy, to nie wasz kraj !!
Zgłoś