18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Muslim patrol z 3.02.2012
croyna • 2013-02-05, 11:48
Kolejna odsłona znanego już muslim patrol.
Tym razem muzułmanin na początku głosi swoje prawdy do kamery na temat tego, że Cameron i policja nic mu nie zrobią, będą płonąć w piekle a w tle słychać (prawdziwe czy doklejane) odgłosy przeładowania broni itd.
(wymagany podstawowy angielski)
Potem filmują pijanego Anglika i mówią jaki to jest alkohol zły i potrzebne mu prawo szariatu, a na koniec muzułmanin chodzi dalej po ulicy i drze o strefie muzułmańskiej.

Ktoś może powie, że to już nudne itd, ale moim zdaniem to jest przerażające a nie nudne - o ile na takie rzeczy patrzy się szerzej, niżeli kolejny scroll, filmik, scroll, filmik.

Zgłoś
Avatar
KejRol4 2013-02-05, 17:06
zwirz13 napisał/a:



udajesz czy naprawde jestes pojebany??



jestem Muzułmaninem,i co?
Zgłoś
Avatar
goolman 2013-02-05, 17:11 11
@up i chuj ci w dupe !
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-02-05, 17:11 6
@up i wypierdalaj z Polski brudasie
Zgłoś
Avatar
KejRol4 2013-02-05, 17:12
luka5z napisał/a:

@up i wypierdalaj z Polski brudasie



Łooo poloczek-katoliczek(?) sie odezwał,bardzo chętnie,opuszcze ten kraj.

goolman napisał/a:

@up i chuj ci w dupe !


A tobie na imię.
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-02-05, 17:20 2
Bullshit... U Angolów czy w Irlandii bywają takie dzielnice (tubylców) że 10 naszych dresików cykało by się aby tam wejść,nie zapominajcie że Wielka Brytania to ojczyzna chuliganerki i Skinheadów a i ogólnie przeciętny "ławeczkowy" brytyjczyk to niezły czubek,więc nie ma co podniecać się pseudokibolami czy tego typu typami bo i u nas chuja by z ciapatymi zrobili

To zjawisko jest już zwyczajnie zbyt duże aby mogła sobie z nim poradzić jakaś wąska grupa.

Jedyny sposób jaki przychodzi mi do głowy to znaleźć następnego pana z wąsikiem i odkładać z budżetu na krematoria
Zgłoś
Avatar
Caranguejo 2013-02-05, 17:30 3
Z żydkami też był taki sajgon... zaczęli się mieszać w politykę państwa, przejmować fabryki i handel w Niemczech. Nie spasowało to germańskiemu plemieniu i przystali na pomysł pana z wąsikiem który w swoich działaniach miał za duży rozmach.
NIE dla Islamu! NIE dla brudasów arabskich w Europie!
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-02-05, 17:48 2
Etyka to jedno a ciapete chuje do drugie.
Powinni ich ostrzec, a potem pierdolnąć na nich bombke lub dwie, a najlepiej ze cztery.
Pare lat by się pogadało jakie to było złe i ile ludzi zginęło, ale nie trzeba by długo czekać jak byśmy dostrzegli plusy z braku tych skurwysynów.
Zgłoś
Avatar
dyfer080 2013-02-05, 18:05
Jak się angole nie sprężą , to niedługo będą mieli Aleppo w Londynie .
Zgłoś
Avatar
____ 2013-02-05, 18:22
Nie lepiej się skupić na syfie, który jest na własnym podwórku ? (przeciętny polski polityk jest tak samo zły jak ciapaty).
Za chwilę będą materiały o ciapatych na antarktydzie, jak "edykują" eskimosów, a nikt nie ma inicjatywy żeby zająć się tym co jest za oknem.
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-02-05, 18:33
IwanMT napisał/a:

Powinni ich ostrzec, a potem pierdolnąć na nich bombke lub dwie, a najlepiej ze cztery.


A jeszcze lepiej najpierw przypierdolić, a potem ostrzegać!
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-02-05, 18:36
KejRol4 napisał/a:



jestem Muzułmaninem,i co?



i gówno !!
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-05, 18:40 1
Ten cały muslim patrol na bank ma już służby specjalne na dupie.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-02-05, 18:40 1
KejRol4 napisał/a:



Łooo poloczek-katoliczek(?) sie odezwał,bardzo chętnie,opuszcze ten kraj.

A tobie na imię.



ponadtto to ty ( specjalnie pisze z małej litery bo szacunku za grosz do takich jak ty nie mam i nie bede miał) jestes tu gościnnie , nie na swojej ziemi !!
pokuj mandżur , zabieraaj swoich podobnych do siebie braci i ... sam wiesz co ( nie dokonczyłem bo mimo iż admin jest sprawiedliwym człowiekiem pewnie usunoie)
a wiec lotnisko okęcie , samolot transportowy dla bydła i allah agbar tepe brudasy !!

tyle
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-02-05, 18:43
Coś tam gada a potem jakiś żul na ławce i dalej coś gada. O co chodzi?
Zgłoś
Avatar
lodowaty 2013-02-05, 18:59
Nie dość ze ciapate k***y to jeszcze filmy kozia dupa krecone
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie