18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Muslim w Polsce
dr.baton • 2013-06-03, 22:59
Palestyńczyk, który dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat Polski.


to nie ja jakby co
Zgłoś
Avatar
Harold 2013-06-07, 10:12
@plagiat Masz rację, przepraszam. Trochę się zagalopowałem.
Zgłoś
Avatar
plagiat 2013-06-07, 11:17
@Harold Nie no spoko i tak swoje zdanie powiedziałeś w sposób kulturalny. A chodzi o to, żeby potrafić rozmawiać, prawda?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-07, 13:14 1
@plagiat

Masz rację, nie próbujesz zmieniać niczyjego zdania tylko zwyczajnie wypowiadasz swoją opinię. Mój błąd.

Odnośnie spojrzenia na cały naród - faktem jest, że na to jak jesteśmy postrzegani w 100% mamy wpływ my sami. Co nie znaczy, że bycie źle postrzeganym jest od razu czymś niedobrym.
Ot dla przykładu, żeby być dobrze postrzeganym przez kolegów z klasy w przeciętnym polskim gimnazjum trzeba kpić z nauczycieli, słabo/średnio się uczyć, pić piwo i współdręczyć jakiegoś klasowego leszcza. W oczach nauczycieli odwrotnie. Wtedy trzeba podjąć decyzję której grupie chce się odpowiadać. W życiu każdemu dobrze nie zrobisz.

Z całym narodem jest ten problem, że patrzysz przez pryzmat zbiorowości więc jeśli pan Abdul chce żeby na niego dobrze patrzyli to musi przekonać pana Omara żeby się nie wydurniał i zdjął ten pas z ładunkami wybuchowymi. Chyba, że pan Abdul i pan Omar mają w dupie co myślą Europejczycy i jednak się wysadzą. Też będą dobrze postrzegani ale przez swoich. Wolny wybór.
Zgłoś
Avatar
bula9304 2013-06-07, 13:49 1
kryzcho31 napisał/a:



Z jakiego to filmu?

dreamair napisał/a:

Kurwa... przecież nie każdy muzułmanin to terrorysta, już dajcie spokój, bo to nudne jest jak "gimbusy", "lewackie kurwy", "smoleńsk", "nie żyje bo mu buty spadły"



Ale każdy terrorysta to muzułmanin
Zgłoś
Avatar
Gniecu 2013-06-07, 16:00
A co Wy myśleliście, że przed kamerą powie co myśli o naszym kraju? Pewnie, że nie.
Nie powie, że;

- jego imam będzie z niego dumny gdy "zaleje" chociaż jedną niewierną;
- byłoby wspaniale, gdyby skrócił o głowę jednego niewiernego;
- chętnie by zgwałcił jakąś Polkę, przecież u nich to normal;
- Kobiet, nie szanuje i nie ma zamiaru tego zmieniać - ( przecież, taka u niech tradycja );
- chętnie sprowadziłby tutaj kilka mln swoich szmatogłowych pobratyńców;

Poza tym jeżeli nie dostał się na studia medyczne w swoim zacofanym kraju,
to jakim cudem studiuje u nas ?
Jeżeli chce się asymilować, nich zmieni wiarę na naszą, niech zachowuję się jak Polak,
wtedy można z gościem pić wóde . A jak nie to wyjazd do siebie kozy walić.
Zgłoś
Avatar
HxMatexX 2013-06-07, 16:07
od razu widać że pedzio
Zgłoś
Avatar
zbyszko z lublina 2013-06-07, 19:58
Dojebaliście ciapatym! Walenia konia na tydzień
Zgłoś
Avatar
lunio86 2013-06-08, 3:26
O kurwa ma takiego samego laptopa jak ja. Niedobrze mi.
Zgłoś
Avatar
kryzcho31 2013-06-09, 14:47 1
bula9304,
Ten filmik pochodzi z "19 południka" J.Machulskiego wpisz w google a znajdziesz bez problemu. Polecam obejrzeć całość bo jest naprawdę rewelacyjna.
Tutaj macie jeszcze jeden fragment.
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2014-07-08, 13:07
kryzcho31 napisał/a:

bula9304,
Ten filmik pochodzi z "19 południka" J.Machulskiego wpisz w google a znajdziesz bez problemu. Polecam obejrzeć całość bo jest naprawdę rewelacyjna.


Dzięki stary należy ci się duże zimne piwo!
Zgłoś