18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Muslim w Polsce
dr.baton • 2013-06-03, 22:59
Palestyńczyk, który dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat Polski.


to nie ja jakby co
Zgłoś
Avatar
Aires 2013-06-06, 19:41 1
Ciekawe gdzie tej żony będzie szukał. W 1B? Czy raczej może już w zerówce?
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-06-06, 19:54 1
wypierdalać z tym gównem z polski, za 10 lat jak bedzie ich wiecej w polsce to nie bedzie juz dla nas taki mily i spokojny
Zgłoś
Avatar
b................2 2013-06-06, 20:57
Nie pierdolił nic o wierze. Dobrze się wypowiedział o kraju,nic nie broił. Może nie każdy ciapaty jest taki jakim go malują?
Zgłoś
Avatar
xYoru 2013-06-06, 21:18 1
@up
powiedział że chce wyjść na łądną polkę, mi to śmierdzi w chuj
Zgłoś
Avatar
ZmianaNicka 2013-06-06, 21:29
ten ciapaty to dobry ciapaty bo sie asymiluje, a reszta rozmnaza sie jak kroliki zeby tylko zajebac reszte swiata
Zgłoś
Avatar
dreamair 2013-06-06, 23:35
Kurwa... przecież nie każdy muzułmanin to terrorysta, już dajcie spokój, bo to nudne jest jak "gimbusy", "lewackie kurwy", "smoleńsk", "nie żyje bo mu buty spadły"
Zgłoś
Avatar
Lingu 2013-06-07, 0:12 5
averatec napisał/a:

ten ciapaty to dobry ciapaty bo sie asymiluje, a reszta rozmnaza sie jak kroliki zeby tylko zajebac reszte swiata



1 faza dżihadu się kłania?

Miałem (nie)przyjemność jednego muzułmanina w Białymstoku poznać. Koleżanka go tak zachwalała (olaboga!), chciała mnie z nim zapoznać. Zacząłem z nim rozmawiać na tematy religii, itp. Później zeszliśmy na temat hipotetycznego ślubu:
"Co byś powiedział na katolicki bądź prawosławny ślub? Jesteś skory do przejęcia obcej wiary? Jako człowiek umysłowo otwarty nie miałbyś nic przeciwko? Ja na przykład nie widzę problemu ze zmianą wyznania, bądź co bądź Katolik i Prawosławny wyznają wiarę w tego samego Boga.".
Jak się oburzył to myślałem że stolik połamie. Od rasistów wyzywał! Ja tylko takie tam podjazdy mu robiłem.

Skwitowałem go krótkim stwierdzeniem, jeśli się nie dostosuje do ogólnie panujących w Polsce zasad, praw i obowiązków, to może od razu po studiach stąd wypierdalać. Koleżance zaś przekazałem krótką wiadomość: "Tak się nim zachwycasz? Jedź z nim tam skąd przyjechał, zobaczymy czy będziesz taka szczęśliwa." Dziewczyna nie odzywa się do mnie do dzisiaj...
Zgłoś
Avatar
ebaczyny 2013-06-07, 0:15
Dobra dobra. Ale ja widzę dwóch Ferenców.
Zgłoś
Avatar
plagiat 2013-06-07, 0:23
@Harold Gdyby jak mówisz "kręciłaby mnie egzotyka" to teraz nie byłabym już ósmy rok z moim słowiańskim facetem Nie, to nie dlatego napisałam tak a nie inaczej. Po prostu wyjeżdżając gdzieś nie chciałabym być uważana za złodziejkę dlatego, że pochodzę z Polski. Inaczej, to, że pochodzę z Polski nie czyni ze mnie z góry złodziejki, osoby agresywnej posiadającej pozostałe stereotypowe cechy negatywne, które przypisuje się za granicą Polakom. I mnie oburzył artykuł kiedy czytałam o tym jak w Irlandii nie wpuszczono do żadnego pubu Polaków (jeden z nich niedawno tu artykuł wstawił), bo pochodzą z Polski, a co więcej praktycznie za nic dostali wpierdol. Tak, takie coś mnie bardzo poruszyło, dlatego od dawna wychodzę z założenia "żyj i pozwól żyć innym", oczywiście wszystko w granicach rozsądku, bo przecież gdyby się okazało, że ten sam Palestyńczyk za jakiś czas zabiłby tu kogoś w imię Allaha to nie wahałabym się, mając okazję, i jego potraktować podobnie.
Więc opinia o tym "że kręci mnie egzotyka" dlatego mam takie a nie inne zdanie jest co najmniej obraźliwe
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2013-06-07, 0:33
@up

No ale widzisz... najpierw musiałby kogoś zabić, żebyś zmieniła zdanie. Nie lepiej od razu wywalić go poza granice Polski ?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-07, 1:01 1
@plagiat

I myślisz, że np. Niemcy powolutku zmieniają o nas zdanie jest wynikiem jakiś kampanii uświadamiających?

Gówno prawda. Polacy jeździli przez lata kraść do Niemiec, celnicy wiedzieli, że wyjeżdżają kradzionymi furami, torbami fantów i za działkę gwizdali na to. W Polsce zachodniej panowało przyzwolenie na okradanie szwabów.
Co zmieniło ten stan rzeczy? Podejście Polaków. Stopniowo bycie złodziejem przestało być uważane za sprawiedliwość dziejową wobec germańskiego oprawcy. Stopniowo ludzie uczą się ciężkiej pracy i UCZCIWOŚCI. Stopniowo. Dlatego zdanie Niemców na temat Polaków powoli się zmienia.

Tylko Polacy są w stanie wpłynąć na to co o nas myślą na zachodzie. Tylko ciapate są w stanie sami wpłynąć na to co my myślimy o ciapatych. Na opinię pracuje się latami a w przypadku narodów POKOLENIAMI. Nic nie przyspieszysz - tylko ludzi wkurwisz, że na siłę każesz im myśleć coś innego.
Ze smrodem można walczyć na dwa sposoby - iść się samemu umyć albo zapierdalać po ulicy i każdemu zakładać klipsy na nos. Jak ktoś nie będzie chciał to nazwiemy go rasistą.

Artykuł, że Polaków nie wpuszczają do pubu? Trzeba mieć odrobinę godności i nie pchać się tam gdzie mnie nie chcą. Nie chcą moich pieniędzy to kij im w oko pójdę gdzieś indziej albo założę z kolegami pub i nie będę wpuszczał Irlandczyków. Jak w prywatnej knajpie postanowią robić selekcję "jednooki, garbaty, tranzwestyta po 60" to wara reszcie ludzi od takiego lokalu.
Zgłoś
Avatar
kasia978 2013-06-07, 2:39
No to widać waszą znajomość i studiów medycznych i zasad naboru... Za semestr na English Division płaci się 20 tysiaków...
Zgłoś
Avatar
plagiat 2013-06-07, 3:53
@!Timon W którym momencie narzucam komuś swoje zdanie? Stwierdziłam, że JA wychodzę z takiego założenia. Jak to się mówi: opinia jest jak dupa - każdy ma swoją.
Co do Niemców tak, teraz zaczyna się to powoli zmieniać, zgadzam się z tym co napisałeś w zupełności, ale inaczej to wyglądało w Anglii (zanim nadeszła fala problemu muzułmańskiego(wybaczcie Admini ale tak to zjawisko trzeba nazwać)), wierząc na słowo opowiadającemu, który dopóki nie zmienił imienia na brzmiące po angielsku zawsze był jako ten "gorszy" (a z tego co pamiętam pracował w jakieś sporej firmie). Wystarczyło, że gdzieś się przedstawiał i już spotykał się z krzywym spojrzeniem.
Jeśli chodzi o -nazwijmy to- narodową współodpowiedzialność to myślę, że należy pilnować muzułmańskich imigrantów i w razie jakiś incydentów dać im z całą stanowczością do zrozumienia (w sposób dowolny), że to co robią nie odpowiada nam, a jako, że znajdują się na Naszej ziemi to Nasze zwyczaje ich obowiązują, nie odwrotnie. Ale myślę, że tu Ameryki nie odkryłam Po prostu ciężko jest wśród narastającego zamieszania obczaić normalnych ludzi (biorąc pod uwagę, że po obu stronach są ludzie w porządku i fanatyczni idioci). Podobnie jak podczas II wojny w Niemczech, niby 100% społeczeństwa popierało Hitlera, a jednak znajdowały się osoby, które robiły co mogły by ratować innych.

@kurczak94 Jak napisałam powyżej moim zdaniem najlepszym sposobem na unikanie takich incydentów jest ogólna akcja obserwacyjna społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
marlegord 2013-06-07, 7:29
Wejść to on może nie na Polkę ale do spożywczaka po smalec i wędzony boczek...
Zgłoś
Avatar
caiprissima 2013-06-07, 8:29
Wyobrażacie sobie? Wstajesz rano, kac "jak chuj", a tu takie wycie do cytrusowych drzew za ścianą, oni sami się proszą o to, żeby ich stąd wykopać...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie