18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Muslim w Polsce
dr.baton • 2013-06-03, 22:59
Palestyńczyk, który dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat Polski.


to nie ja jakby co
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-06-06, 18:18 3
po 5/6 miesiacach juz ruchal jakas polke. mi dopiero taka jedna dala po 22 latach.
Zgłoś
Avatar
Donaldek 2013-06-06, 18:21 5
NO kurwa jasno i otwarcie mowi że chętnie na polkę by wszedł, taa bo są ładne, zapierdoli 10 dzieci(muzułmanow!), kobitka zrobi się brzydka ten ją zacznie sprzedawać kolegom lub okładać za nic, będzie chciała od niego odejsć to ktoś za tydzien znajdzie jej zwłoki w lesie... I taki oto ciapaty, a gdyby na prawde miał ambicje to zdołał by się dostać do tej swojej ciapatej szkoły, a tak stary sprzedał kolejną baryłke ropki i chuj... Tato mowi:synu jedź do europy czynić wolę allaha jak i reszta Twoich rodaków... Nie ma sie co oszukiwać, studiuje tutaj tylko dla tego żeby ty przebywać, mieć obywatelstwo i któregoś dnia pobiedz za swoimi ciapatymi kolegami z maczetą po ulicy przeciw nam, NIEWIERNYM...
Zgłoś
Avatar
malyszkielce 2013-06-06, 18:23 1
skurwysyn pierdolony rucha polskie nasze kobiety. co one widzą w takim brudzie?
Zgłoś
Avatar
Wełzew 2013-06-06, 18:23 1
Niech się skurwiel uczy kultury Polskiej i wybije sobie z tego łba ciapactwo !! No i niech dalej studiuje i pracuje za darmo
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2013-06-06, 18:24
kooloo napisał/a:

Miły z ciebie chłopaczyna ale wracaj do domu zaraz po studjach



Ty chyba nie byles na studJach
Zgłoś
Avatar
buer2008 2013-06-06, 18:33 1
Nieudacznik we własnym domu przyleciał realizować się tutaj... Będzie mi tu wchodził na Polki...
Zgłoś
Avatar
Harold 2013-06-06, 18:40 1
plagiat napisał/a:

No to kurwa zdanie moje.

1.Gość wygląda na ambitnego. Plus dla niego, bo duża część jego religijnych rodaków siedzi na dupie i czeka aż kasa spadnie im z nieba. Dlatego widać, że jak zostanie to będzie coś robił.

2. Przyjechał tu, bo chciał się uczyć, a nie bo może gdzieś coś mu dadzą za free. Sam widzi, że jak chce się utrzymać to musi zapierdalać w robocie dokładnie jak My wszyscy.

3. Nauczył się języka polskiego, a to jednak sztuka biorąc pod uwagę wszystkie niuanse. Kolejny plus asymilacyjny.

4. Widać, że dla kolesia wiele rzeczy w Polsce jest nowością, i z tego co widać niekoniecznie negatywną nowością. Być może trafił się nam ktoś o otwartym umyśle. Ale to tylko moje spekulacje.

5. Widać, że gość jest wychowany i kulturalny, ale może to pozory ;>

Werdykt: na moje oko póki nie ma więcej jego muzułmańskich kolegów gość nie stanowi zagrożenia i nie trzeba go bić ;>



Moim skromnym zdaniem, bronisz go bo tak jak większość polskich kobiet kręci cię ,,egzotyka''. Chodź to już nie moja sprawa.
Zgłoś
Avatar
Czlowiekpingwin 2013-06-06, 18:44 7
"Nie dostałem się tam na medycynę, miał słabe wyniki", "Znajomy mojej mamy, ambasador mi załatwił", "Bardzo im się (tu w Polsce) spodobały moje oceny". Trochę to podejrzane. Żeby dostać się na dzienną medycynę trzeba zapierdalać jak pojebany, dostają się tylko najlepsi. On nie dostał się tam, ale dzięki znajomością dostał się tutaj. Trochę śmieszne.
Zgłoś
Avatar
tomek99320 2013-06-06, 18:46
2.31 wejsc to sobie mozesz na koze
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-06-06, 18:52 3
Wiecie że ciapaci u Nas studiują za nasze pieniądze, a Polacy za granicą muszą płacić czesne?
Zgłoś
Avatar
irish 2013-06-06, 18:54 1
najlepszy moment 3:20.
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-06-06, 19:08 2
"Polskie kobiety to najładniejsze które widziałem"

I jedyne. Przecież tam wszystkie kobiety nie mogą pokazywać twarzy i ciała...
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-06-06, 19:18 1
Póki ciapatych u nas jest mało to jest spokój. Zobaczycie co będzie jak będzie ich w skali procentowej tyle co u Angoli. Trzy fazy dżihadu się kłaniają.
Każdy ciapaty jest u mnie na zero.

Ale co do niego, jestem ciekaw jakich jest wyznań, ale na pewno oddaje modły do allaha co dzień.
Zgłoś
Avatar
D................2 2013-06-06, 19:31 2
To się nazywa turystyka edukacyjna . Przyjechać ,wykształcić się tanim kosztem i uciekać na zachód bo tam są lepsze perspektywy . Myślicie ,że on płaci za te studia? Fundujemy mu je z naszych podatków .Nie dostał się tam na medycynę to przyjechał do Polski. Z tego co się orientuje to aby uniknąć dyskryminacji to w procesie rekrutacyjnym ,gdy mamy do wyboru przyjąć na studia obcokrajowca i przyjąć osobę narodowości polskiej przyjmuję się właśnie obcokrajowca.Kumpel mi opowiadał jak na stosunkach międzynarodowych była sytuacja ,że dziewczyna pochodzenia ukraińskiego dostała się u nas na studia i mieli tam przedmiot historia Polski no i na zajęciach prowadzący skierował ku niej pytanie z zakresu swojego przedmiotu a ta dziewczyna myślała ,że jak przyjechała z Ukrainy to jej temat nie dotyczy...
Zgłoś
Avatar
G................y 2013-06-06, 19:38
dej 2 zł ale pedał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie