18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Muslim w Polsce
dr.baton • 2013-06-03, 22:59
Palestyńczyk, który dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat Polski.


to nie ja jakby co
Zgłoś
Avatar
bingo100 2013-06-04, 1:18 2
Koleżanek nie ma, bo wygląda, rusza się i mówi jak pedał. Pewnie dlatego spierdolił z kraju.
Zgłoś
Avatar
leszkowiecki 2013-06-04, 7:55 1
kurwa, dziwka brzydka, szmata , dupa , profil jego chlopaka sie pojawia.. a ja pytam, gdzie ta koza?
Zgłoś
Avatar
czarny83 2013-06-04, 8:34 13
Jak to jest ze nie dostał się do szkoły w palestynie bo zabrakło mu punktów a u nas studiuje?
Znajomy ambasador załatwił mu tu szkołę.
Niestety musiał prace znaleźć i niestety został zmuszony do nauczenia się przekleństw.
Później śpiewa te swoje tumti tumti... a i marzy o tym aby wyjść za mąż za Polkę... tak z grubsza.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-06-04, 8:59 5
Lololoney napisał/a:

Jedno trzeba mu przyznać...
Przyjechał w 2007 i mówi całkiem płynnie po polsku, a przykładowo taki poseł Godson siedzi tu od 1993 i poprawnie jednego zdania nie potrafi złożyć...



A francuzik Pascal, to zapierdala, że aż go kurwa "zghhozumieć" nie można
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-06-04, 9:42 1
Na lapku było "jak skonstruować bombę"
Zgłoś
Avatar
kamuha 2013-06-04, 10:21 13
dr.baton napisał/a:

Palestyńczyk, który dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat Polski.
to nie ja jakby co



2:57 cyt. "Niestety żeby się utrzymać tu musiałem sobie znaleźć pracę".
tłumaczenie : Niestety musiałem znaleźć pracę.

wniosek: Niedaleko pada ciapaty od cygana.
Zgłoś
Avatar
kryzcho31 2013-06-04, 11:28 378
Zgłoś
Avatar
Aue 2013-06-04, 15:45 8
Jakoś nie mogę zrozumieć po co ktoś nakręcił ten filmik. Dzięki niemu mam niby zmienić nastawienie do ciapatych, bo ten się uczy i (niestety) pracuje u nas? Nawet gdybym się tym wszystkim trochę oczarował, to jego plany o "położeniu się na Polce" od razu by mnie postawiły do pionu. Niepotrzebnie Europejczycy starają się ukazywać muzułmanów w pozytywnym świetle, bo to świadczy tylko o tym, że naszym na tym bardziej zależy niż samym brudasom.
Zgłoś
Avatar
wasted 2013-06-05, 16:20
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
plagiat 2013-06-05, 19:35 38
No to kurwa zdanie moje.

1.Gość wygląda na ambitnego. Plus dla niego, bo duża część jego religijnych rodaków siedzi na dupie i czeka aż kasa spadnie im z nieba. Dlatego widać, że jak zostanie to będzie coś robił.

2. Przyjechał tu, bo chciał się uczyć, a nie bo może gdzieś coś mu dadzą za free. Sam widzi, że jak chce się utrzymać to musi zapierdalać w robocie dokładnie jak My wszyscy.

3. Nauczył się języka polskiego, a to jednak sztuka biorąc pod uwagę wszystkie niuanse. Kolejny plus asymilacyjny.

4. Widać, że dla kolesia wiele rzeczy w Polsce jest nowością, i z tego co widać niekoniecznie negatywną nowością. Być może trafił się nam ktoś o otwartym umyśle. Ale to tylko moje spekulacje.

5. Widać, że gość jest wychowany i kulturalny, ale może to pozory ;>

Werdykt: na moje oko póki nie ma więcej jego muzułmańskich kolegów gość nie stanowi zagrożenia i nie trzeba go bić ;>
Zgłoś
Avatar
zozur 2013-06-06, 14:35
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
cocaine.animals 2013-06-06, 17:57 2
Obchodzi mnie tylko jedno: czy jest muzułmaninem(jak jest napisane w temacie)jak tak to niech wypierdala skąd przyjechał, jak nie to mogę nawet z nim pójść na piwo i np. pobić jakiegoś pejsatego ;p

ps- ja tu sobie piszę spokojnie posta przy włączonym filmiku a ten mi tu wiązankę puścił
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-06, 18:05 1
@plagiat

Raczej ma kasiatych rodziców, z ambicjami jest na bakier bo się u siebie nie dostał a kpin nie róbmy, że w Polsce na medycznej wymaga się czegoś więcej niż opłaty czesnego od obcokrajowców. Mam znajomą która nie dostała się nawet na płatną medycynę ale z racji podwójnego obywatelstwa bez problemu przyjęli ją na english-division.

Umysł otwarty może mieć ale z racji kultury w której się wychowują z góry traktuję ich wszystkich jako potencjalnych kłamców. Wymyślili sobie taki spis zasad, że chwalebnym jest robienie w chuja innowierców [coś w podobie do cyganów] to niech się nie dziwią, że są tak odbierani.
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2013-06-06, 18:12 1
Zjeżdżają tutaj bo uczelnie traktują ich jak święte krowy dające kupe kasy.
Całę to English Division to tępaki do kwadratu, puszczani z kolosa na kolosa, z zaliczenia na zaliczenie. Na studiach medycznych progi mają po 20% i nie zdają.
Ale UE daje kasę za każdego, państwa dopłacają i siedzi taki cymbał jeden z drugim.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-06-06, 18:15 3
Ciekawe co Polska ma im do zaoferowania, że tu tak chętnie przyjeżdżają.
Niskie podatki, przyjaznych dresów, wysokie zarobki?
ps
Cytat:

2) Za złamanie punktu 5.2 regulaminu, czyli za posty o charakterze agresywnym, rasistowskim, antysemickim, homofobicznym (itp.), nawołującym do przemocy zarówno wirtualnej, fizycznej bądź psychicznej będziemy karać albo blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą


Wiedziałem że tak będzie, zaostrzyli regulamin i tak tego nie egzekwują.
Jedynie to koleś dostał warna za "było".
Fuck logic.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie