18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
gut1009 2013-05-25, 7:22 1
Zrobić powtórkę z xxw. skurwysynów w wagony do obozów i skrupulatne, mozolne eksterminowanie wszystkich muslimów. Wiecie czym się różnią żydzi od muzłuanów? Żydzi mają już to za sobą.
Zgłoś
Avatar
gregor87 2013-05-25, 8:32
Kurwa Mać ! Do czego jeszcze musi dojść aby Europa się wreszcie obudziła ???
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-05-25, 9:01 2
Raczu2012 napisał/a:

Stryjek

Albo dezinformator to Twoj zawod, albo jestes taki tepy, albo poprostu nie dociera do Twojej pustej glowy ten fakt, ze to wszystko nie dzieje sie bez powodu szkoda mi czasu na dyskuje z Toba bo i tak sie nie zmieni, ale wierze, ze sa gdzies jeszcze madrzejsi ludzie od Ciebie, ktorzy potrafia zlozyc ukladanke i ogarnac temat swoimi oczami, a nie tak jak Ci rozkazuje telewizja.



Ty taki głupi od urodzenia czy ci rodzice bili grabiami w dzieciństwie?

Prosty test na normalność - Żydzi piją wódkę? Piją! Muślimy piją? Nie! Czy kobiety są traktowane normalnie w Izraelu? Tak! (poza miejscami gdzie mieszkają ichnie religijne pojeby). A u muślimów? NIE!

Więc przestań pierdolić, ale jeśli nie, to wyiwaniaj głosić swoją zjebaną proislamską ewangelię do ciapasów. Może utną ci łeb i będzie spokój.
Zgłoś
Avatar
adex69 2013-05-25, 9:05
sadistic.pl/zsrr-vs-terrorysci-vt156395.htm najlepszy sposób na brudasów.
Zgłoś
Avatar
Raczu2012 2013-05-25, 9:22
gówniaczek napisał/a:


Przypuśćmy, że jest to manipulacja, żadnego zabójstwa nie było (śmieszne i to bardzo, bo było tam tylu przechodniów, że kurwa mać). I w jakim celu to robi rząd Brytyjski? Oczywiście w takim, aby mieć powód wypierdolić tych kurwiów ze swojego kraju. Opcja B, to aby odejść od UE. Obie opcje są bardzo dobre, przyczyniają się dobrze dla przyszłości wysp. Więc nie widzę problemu i powodu dla którego spinasz kurwiu poślady.



Nie dyskutuje z kims o nicku, ktorym sram codziennie do kibla, ale jedno musisz wiedziec. Doinformuj sie na czym polega False Flag Attack. Rowniez na czym polega zasada "Problem - reakcja - rozwiazanie". Nagle jedno wydarzenie, gdzie kurwa w roznych krajach ginie 100-200-300 osob dziennie, media obieraja jedno wydarzenie (przypomniec Ci polski False flag w postaci jakiejs dupy, dobrej aktorki, ktorej "proces' o zabicie dziecka ciagnie sie drugi rok. I wyjasnij mi kurwa dlaczego to ciagle jest w mediach ? Dlaczego, mimo tylu roznych wydarzen, pierdola tyle czasu o jednym ? Myslisz, ze "bez powodu', bo kurwa siedzisz i chloniesz te informacje od nich i nie myslisz sam, ze to moze wygladac inaczej niz Ci to ktos mowi. Jest nagonka na islamistow, zeby - CO wlasnie najlepiej widac po waszych komentarzach, nastawic wszystkich przeciwko muzlumanom i doprowadzic do rozpierdolu. A czy gimbazie musze przypominac, kto otwieral dla nich granice i to rowniez nie stalo sie bez powodu, zeby teraz ich wypierdalac ? Jebani kurwa rasisci, ktorzy nigdy w zyciu ni gadali z murzynem i wszystkich wrzucaja do jednego wora !! Malo codziennie jest kurwa wydarzen, gdzie ktos kogos zabija i nikt o tym nie pierdoli przez nastepny tydzien, bo to niczego nie zmieni, a w tym wypadku, jak ktos wyzej napisal, po tym wydarzeniu, NAGLE zaczely dziac sie "problemy" z samolotami, z mostami. Kurwa slepcy..

Tabernak napisał/a:



Ty taki głupi od urodzenia czy ci rodzice bili grabiami w dzieciństwie?

Prosty test na normalność - Żydzi piją wódkę? Piją! Muślimy piją? Nie! Czy kobiety są traktowane normalnie w Izraelu? Tak! (poza miejscami gdzie mieszkają ichnie religijne pojeby). A u muślimów? NIE!

Więc przestań pierdolić, ale jeśli nie, to wyiwaniaj głosić swoją zjebaną proislamską ewangelię do ciapasów. Może utną ci łeb i będzie spokój.



Jak dla Ciebie NORMALNOSCIA jest picie wodki i traktowanie wyzej szmalu niz ludzi, to chyba mamy prosty rachunek komu przydaloby sie odjebac pusty leb. Czerpiesz kurwo informacje z neta albo z |klamsTVa i pozniej przekazujesz dalej puste informacje bez zadnego poparcia. Nie ma lepszego przykladu udanej manipulacji mozgami, niz wasze komentarze...
Zgłoś
Avatar
Dico666 2013-05-25, 9:24
Jedyny sposób to wypierdolić ich wszystkich do ojczyzny i niech tam się zabijają.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-05-25, 9:32
Zamachowcy, srowcy... Muslimy kurwa!! Jebane pedały boją się powiedzieć wprost.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-05-25, 10:38
trzeba brac pod uwage ze rzad moze specjalnie wzbudzac neinawisc w nas do nich zebysmy mieli przyzwolenie na wojne, a jak kazdy chyba wie, wojna to hajs z drugiej strony gdy slucham tego wszystkiego ze zjebanych mediow to faktycznei budzi sie we mnei nienawisc, ale po chwili zaczynam myslec sam, u mnie w polsce na wydziale jest pelno muslimow, sa tez ludzie z turcji ktorzy wyrzekli sie muzułmanstwa bo mowia ze jest zjebane, i nikt ich za to nie sciga, pija cpaja i kobiety traktuja normalnie, nie wiem jak jest w uk bo nei bylem ale wydaje mi sie ze tez zdarzaja sie normalni ludzie,
wiec do czego to wszystko prowadzi? jak rozpoznac terroryste od normalnego? tym murzynem interesowal juz sie wywiad dlugo podobno, to czemu go odrazu nie odjebali jak padl na niego cien podejrzen ? czekali az cos sie stanie tak? mozna by z tego zrobic dobry film, muzulmana przyciska rzad zeby zabil żołnierza ktory byl swiadkiem, czegos waznego, on to robi, potem zabijaja go pod pretekstem ze mial bron, takie filmy robia i takei filmy nam ryja banie, bo to nie jest tak latwo zaaranzowac, zabili go i chuj , nie wiem do czego dąże, nie widze rozwiazania tego problemu, globalizacja narzucila za duze tempo dla glupszych ludzi z bliskiego wschodu, nie odnajduja sie moze to dlatego, powoli powinnismy ich utożsamiac z XXi wiekiem
Zgłoś
Avatar
bober4 2013-05-25, 10:41
"muzułmanie nie mogą w spokoju wyznawać swojej wiary" to wypierdalać z Europy jebane brudasy.
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2013-05-25, 11:18
fajna dupa z twarzy ta prezenterka. fajniej by pod tym stołem wyglądała. grrrrrr
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-05-25, 11:27
Dajcie mi kurwa karabin!
Zgłoś
Avatar
maciora12 2013-05-25, 11:39
jak wkroczą do Polski to nas też czeka obcięcie głowy
Zgłoś
Avatar
toiman 2013-05-25, 12:39
A ja to bym zbudował taki wielki kocioł, wpakował ich tam wszystkich a na sam koniec wpierdolił porządną bombę w środek i szczelnie zamknął
Zgłoś
Avatar
damx12 2013-05-25, 13:01
Od teraz, jak spotkam jakiegoś wyznawce islamu od razu jebie go w pizde. Oni są jak te psy pitbulle , nigdy z nimi nic nie wiadomo, mózgi mają zjebane od początku do końca.
Zgłoś
Avatar
ddss 2013-05-25, 14:20
To tyle w temacie muzułman.



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie