18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Andrzejas 2024-08-18, 16:56 3
@mun66:

1. Skąd informacja, że kamienice były zagrzybiałe w 90% (albo że 90% z nich było zagrzybiałych, bo nie wiem, jak to czytać)?

2. Ratusz swoją elewację na ścianie wschodniej (i tylko tej) miał otynkowaną od, co najmniej, 1710 roku, a mogło być tak jeszcze dawniej, ale nie zachowały się żadne jego szczegółowe wizerunki z lat wcześniejszych. Malowany był na biało wielokrotnie przy rozbudowach i rewitalizacjach. Niemcy pomalowali elewację na biało ostatnim razem w 1938 roku. Co w tym złego? Biały Dom w USA też jest biały no i co z tego?
Wszystkie kamienice otaczające Ratusz też są otynkowane. Mamy to skuć, czy jak?

3. Które zapyziałe uliczki poszerzono dokładnie, bo nie znam ani jednego takiego przypadku, a siedzę w temacie od lat.

4. Pokaż mi też, które duże miasto w zachodniej Europie, w XIX w nie było ciasne i miało kibel w każdym lokalu.

[ Dodano 2024-08-18, 17:24 ]
smc napisał/a:

No kto kurwa mieszka w bloku.



Yyyy... zasadnicza większość mieszkańców miast? Mają je zburzyć i pobudować parterowe domki, jak na wsiach? Czy od razu wille na 50 pokoi z trzema basenami i polem golfowym? No i co ma kurier i google do zarobków? Ten postęp dotyczy akurat wszystkich i to, że menel ma dzisiaj smartfona, a co za tym idzie, dobrodziejstwo internetu we własnej kieszeni, nie oznacza, że przestał być menelem. Skoro jest tak świetnie, to dlaczego na operację czeka się miesiącami? Albo na radioterapię, gdy rak człowieka może za ten czas ubić?
Skoro jest tak doskonale, to dlaczego w tych miastach stoją te bloki? Czemu w tych zajebistych czasach dobudowują kolejne?
Czemu nadal komunikacja miejska, koleje i drogowcy nie są w stanie ogarnąć kwestii transportu, wszędobylskich korków, śniegu na ulicach po pierwszych opadach? Czemu w tych zajebistych czasach nie da się kupić ani jednego porządnego samochodu, który nie zardzewieje w 3 lata?Czemu nadal muszę ściągać filmy z torrentów, skoro każda platforma streamingowa przechwala się pierdyliardem filmów w swojej bazie, choć nie posiada nawet 5% tych, które do tej pory nakręcono? Czemu na Spotifaju nie ma połowy muzyki, która byłą choćby i na kasetach magnetofonowych, o winylach nie wspominając? Czemu jak kupuję kiełbasę Śląską, to każda firma robi inną? Czemu w marketach na wiosnę nie ma nigdy zielonego świeżego groszku? Czemu ziemniaki, pomimo tylu różnych odmian są opisywane jako "jadalne", "myte" i "wczesne"? I co to, kurwa, jest "ogórki z brodawkami"?

Weź się pierdolnij w łeb, albo nie siadaj po pijaku do klawiatury.

A społeczność Sadola, mój drogi kobieto, to nigdy nie była żadna elita. Tak ja, Ty i cała reszta stałych bywalców tego portalu, to spierdoliny życiowe, bo zamiast robić coś mądrego, to marnujemy tutaj czas na czytanie głodnych docinek na Halmana, wyzywania się od ukrów i onuc oraz oglądanie, jak po raz milionowy w Manaus kogoś przerobili na taco, albo jak się robi dupą chryzantemę.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-18, 17:56
@Andrzejas: chyba ty
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-18, 18:03
kiełbasanasadzonychjajach napisał/a:

@: chyba ty



Uderz w stół, a nożyce...?
Doczytałeś tak daleko w takim wielkim poście pod jakimś durnym filmem, jak gość rozjechał stado gołębi, choć ten post nawet nie jest o tych gołębiach i odpisałeś na niego najszybciej ze wszystkich. To dowodzi tylko tego

...że ty też!
Właśnie o takich spierdolinach, jak my dwaj, pisałem. Dno internetu. Niże są już tylko fora motoseksualne.
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2024-08-18, 21:46 1
Ja notorycznie na takim malym daszku swojej hacjendy mam pare od co najmniej 10 lat i pozwalam im zyc ale kontroluje urodzenia jak w lutym sa pierwwsze jajka to ida pod but potem w maju ma 2 ,3 mlode z czego jedno pada to ten chow pozwalam im odchowac a nawet dokarmiam i daje wode ale pod koniec lipca maja znowu wtedy ida jaja pod but a nwet pazdzierniku byly jaja tez poszly pod but .Tym ptakom sie pojebalo w glowach zyja w miastach z amiast lasach rodza kiedy chca a nie gora 2 razy w roku dlatego nie morduje a usuwam zarodki.
Zgłoś
Avatar
paclawek 2024-08-18, 22:33
City chicken
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-19, 2:49
marcintutbxl napisał/a:

(...)ida jaja pod but(...)



Wlazłem na stronę z twoimi postami, aby dać Ci w sumie trzy piwa za twoją szlachetną postawę!

EDIT: Byłem na tych zakupach, ale okazało się, że sobota mi się z niedzielą pojebała i pocałowałem tylko klamkę. Wkurwiony tym faktem postanowiłem pójść do domu okrężną drogą, żeby jakieś gołębie postraszyć, ale żaden się nie napatoczył na tyle blisko.
Po powrocie do domu wziąłem paczkę bułki tartej i wyszedłem na dach. Trzy korsarze z zeszłego sylwestra, które się ostały, też wziąłem ze sobą. Sypałem bułkę tartą na papę, a jak zlatywały się te mendy, to rzucałem petardę. Żaden nie zdechł na zawał, ale jednego ujebała pustułka!

Pójdę z rana do tej Biedry, bo już od 6:00 czynna...
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-08-19, 9:28
Szkoda że walcem nie jechal
Zgłoś